Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Seznam všech dostupných modu pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Lod se velkých vlnách vubec nekýmácí do stran ...celkově pohyb ve vlnách neni moc reálný ... nenašel na to někdo něco ?


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek SIA MOD 
Zdravím všechny.Při brouzdání na netu jsem našel celkem slušný mod.Jmenuje se SIA.SLACHT IM ATLANTIC.Je to jeden ze supermodů a je ke ztažení na ubi foru pro SH 5.Pokud tedy má někdo zájem,atˇ  jej vyzkouší.Mě se zamlouvá.Jedu na něj kampanˇ od začátku.Tak zatím dobrou plavbu námořníci.



Naposledy upravil Sea warrior dne 09. 12. 2014, 09:04, celkově upraveno 2 krát.

_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdar. Jestli ještě někdo hrajete SH5, můžete mi poradit nějaký funkční megamod?

Zkoušel jsem zatím Schleichfahrt + MagUI, sice všechno vypadalo suprově, včetně UI, které mi vyhovovalo ale nejdou mi odpalovat torpéda (TDC se mi zobrazí ale nic nejde ovládat, tlačítko pro odpal zmáčknout jde ale nic se nestane)

Teď zkouším Wolves of steel + addon od Dragona - UI ve stylu SH4 nefunguje teleport na jednotlivá stanoviště, případně hra spadne při rozkliknutí seznamu posádky; tak jsem se musel spokojit s SH5 enhanced UI, potud všechno fajn, občas problém s teleportem ale to by se dalo ještě přežít; nejhorší je ale že stačí i malinká vlnka přes palubu a už to hlásí jako že je ponorka pod vodou, to způsobuje problémy s příkazy k vynoření a periskopová hloubka a hlavně to znemožňuje použití palubního děla (obsluha vždycky zmizí)

Můžete mi tedy poradit nějaký pěkný mod, nic hardcore obtížného, nejlépe s UI ve stylu SH4 a nějakou tou pastvou pro oči?

Díky


Citovat
Příspěvek  
Ahoj, sice pozdě, ale přeci. Doufám, že to pomůže. Já sám ted hraju Open Horizons II jako základní mod a k tomu mám ještě hafo dalších modu.Prostě co se týče této hry je asi nejlepší udělat si ten svůj supermod.  Smile
Jak už tady bylo někde napsáno tak Open Horizons II ti přidá do hry několik nových lodí at už obchodních tak lodiček, ale hlavně akce na hladině. Když jsem hrál kampan v Baltiku tak jsem zažil útok Štuk na konvoj, Schleswik-Holstein rozstřílel polský konvoj a naprostá pecka byla, když se na mě hnal DD Grom a já na něj pustil torpédo a zásahem sem si byl jistej a najednou koukám Grom zrychlil na 34 uzlů a dělá pálí někam na obzor. Samozřejmě, že jsem se netrefil.  Smile Ale Grom se na mě vykašlal a hnal plnou parou dál a stále střílel. Jelikož mi echo hlásil další kontakty nedaleko, včetně válečných lodí, tak jsem myslel, že Grom střílí na německou eskadru, ale on pálil na německé letouny co útočily na polské lodě. A střelci byly pašací, protože čtyři sundali a to stříleli jen z hlavních děl. A, že vás naštve, když se ženete za lodí a najednou se přířítí letadla nebo velké lodě a ty vám tu lod před nosem potopí  Smile
Další vecička, krerá mě dostala. Zaútočily na mě letadla a já dal pochvíli periskopovou hloubku a pozoruju nepřítele, když najednou se ty dva Huricany ve vzduchu srazily a také se mi stalo, že mě pilot tak usilovně hledal u hladiny, že pod ní i se strojem vletěl. Což bych nepovažoval za bug, ale za nevycvičenost pilotů   Very Happy
Mod vám do hry přidá i delfíny a velryby. Smile Zase zážitek s delfíny. Echo my hlási skupinu kontaktu. Dávam plnou parou směrem ke kontaktům a nechám obsadit i palubní dělo. Je mlha a viditelnost dost mizerná, ale na útok dělem super počasí Smile Furt čumím dalekohledem kde jsou ty lodě, protože vzdálenost se rychle zmenšuje a furt nic. Tak to bude rybářska flotila, povídám si. Tak, že hrrr na ně. Jenomže už mám být uprostřed konvoje a nevidím nikde nikoho. A echo furt hlásí a hlásí. HimlHergot !!!. Slezu z můstku a chci dát rozkaz k ponoru, když najednou strašná rána do ponorky a za chvíli znova. Plechy praskají. Dám si venkovní pohled a čumím jak se kolem ponorečky žene hejno delfínu a když narazí do ponorky tak se slavnostně potopí za zvukupraskajícího plechu.  Very Happy
Příště si radši vlezu za to echo sám  Very Happy
Ale i tento mod bude mít určitě nějaké bugy.
Končím hlídku a koukám po přístavu copak je tam za lodky. A ejhle nemocniční lod. Paráda. Tak zase vyplouvám a co se neděje. Nemocniční lod pozvolna nabíra vodu a potapí se u mola. Holt comandos nebo Hnutí odporu nespí Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salut
Kapitáni nemáte náhodou někdo tento mod? "Harbour_Addition_Environment_Enhancement MOD v0.5"


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=4719


Koukněte na tento mod. Hodně pěkná práce. Smile  Smile  Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Byl by zájem o nějaký modlist a vysvětlení co jednotlivé mody tvoří?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano, iniciativě se meze nekladou, může to dalším uživatelům fóra v budoucnu pomoci.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím námořníci Kapitan

Jelikož SH5 je opravdu potřeba modovat tak mi dovolte, abych Vás postupně obeznámil s několika mody.Prosím berte navědomí, že existuje řada dalších modu a tento seznam je čistě orientační a měl by napovědět případnému zájemci o SH5

Enviromental:

Real Enviroment - Revision_3 : Pro mě naprosto nejlepší mod na tuto problematiku.
Enviroment11MOD: Také nádherná věcička.
DynEnv v2.9: V tomto případě se jedná o nejstahovanější enviromental mod na Subsimu.

3D_Deck_Splash_FX_v1_0_0_byTheBeast
3D_Deck_Splash_FX_v1_0_0_KZS_Compat_byTheBeast: Oba dva mody přidávají vodní tříšt odletující od Vaší ponorky.
sobers 3D deck spray mod V7: To samé jako je uvedeno výše.
sobers Lights Cfg V10 SH5: Vylepšuje sluneční svit atd.
sobers base sky mechanics V1: Mod by měl upravit takové to nepříjemné načítání oblačnosti.
sobers mega mod fog V6 SH5: Mod přidává mlhu do hry a věřte, že v určité konfiguraci Vaší hry, nebude problém do nějaké lodě narazit.
sobers water splash anim SH5: upravuje hladinu moře.
sobers mega mod wawes (moonlight) V6 SH5: uplně přepracuje vlnění moře. Vytváří takové velké vlnění.
Water reflections intensity varied by available sunlight by TheDarkWright: Co je mokré tak se musí přece lesknout.
stoianm Atlantic blue water color: Moře bude měnit barvy
Shadow Improwement Mod: Zcela přepracuje stíny. Už nejsou takový makový.
Enviroment  Sounds: Upravuje zvuky moře, větru atd.
sober storm Clouds v2 SH5: upravuje bouřkovou oblačnost
sobers Realistic contracts V16 SH5: doporučuji instalovat
SteelViking Sky Banding Mod: Mod by měl odstranit takové ty kruhy na obloze.



Mody pro úpravu kampaně, vlastní hry atd.

Acurrate German Flags: Přidá originální vlajky se svastikou pro německé námořnictvo.
AI_sub_crew_1_0_2_TheDarkWraith: Konečně mají všechny ponorky hlídku na můstku.
Auxiliary Cruiser Guns v.1.0.00: Přidá dělostřeleckou výzbroj pro německé pomocné křižníky.
BRF 1.3 full: Mod totálně vylepšuje rychlost potápění lodí.
Ship Capsize and Listing Effects 1.0_by vdr1981: Další vylepšení chování lodě po zásahu torpédem nebo dělostřeleckou palbou.
SH5Lifeboats_by_Rongel_TDW_stoianm_v2.11: trosečníci
Targor s SH5 Wooden lifeboats ver. 0.3: Mod přidá dřevěné čluny pro trosečníky. Bohužel mě se nepodařilo tento mod rozhýbat a trosečníci s dřevěnými čluny se objevily pod hladinou a klesali rychleji než samotná lod.
stoianm pitch and roll for SH5 V1: lod se kýmací na vlnách
ImprovedWawes_Improwed Pitch and Roll: To samé jako mod výše.
NewUI_TDC_ ....... ByTheDarkWright : Tento mod Vám zcela přepracuje ovládání lodě i TDC. Zde si ovšem musíte vybrat řadu, která Vám vyhovuje.Doporučuji nainstalovat.
Das Boot Crew Mod For SH5: pokud použijete výše uvedený mod, tak tento mod změní obrázky důstojníků a posádky.
DBN Backround Video: V menu budete mít animaci z filmu das Boot
HCT_Deutsche U-Boote Theme: viz výše, ale zde budte mít barevně upravené záběry ponorek a osádek z propagačních filmů. Doporučuji.
IRAI_0_0_39_ByTheDarkWraith: Jestliže chcete, aby Vás nepřítel vyčenichal a Vy jste si užil podvodní boj, nebo boj proti letadlům, tak instalovat. Na Subsimu seženete i řadu 41. Doporučuji.
R.S.D. - Reworked Submarine Damage v5 by vdr1981_Main mod: upravuje poškození ponorky blíže k realitě. Mod obsahuje další podmody, jako nemožnost používání hydrofonu na hladine atd. Doporučuji.


Ponorka (exteriér, interiér, osádka atd.)

MightyFine Crew Mod 1.2.1: Naprosto zásadní mod pro SH5. Přidá kopletní hlídku na můstek. Po rozbalení modu si můžete vybrat z několika variant, jak má hlídka vypadat.
SubExhaust_1_0_5_byTheDarkWraith: Ponorka konečně kouří z výfuků.
SubFlags__0_08_byTheDarkWraith: Přidává vlajku Kriegsmarine na můstek lodě. Můžete si přidat i pirátskou vlajku pokud chcete.
No Damn Bubles, No Damn Halo mod: Odstraní nepříjemnou oranžovou svatozář a obrubu od posádky.
SteelViking s Interior Mod V1.2 : Naprosto přepracuje interier ponorky a zároven odstraní svatozář z posádky. Dle mého názoru je to s barevností interiéru trochu přehnané, ale proti gustu žádný dišputát.
Dark_interior_V1: Nádherný mod do interiéru lodě. Doporučuji použít s modem výše.
silentmichals interior mod 1.2.4: mění rozvržení interiéru lodě. Přidává částečně nepořádek na chodbě, 2x WC a důstojnickou jídelnu.
silentmichals interior mod 1.2.4b: další malé vylepšení interiéru. Např. kytička (viz film Das Boot)
sobers rusty deck pack SH5: Horní paluba Vám silně zrezavý.
!Control_Room: mod od Sobera, ale co dělá to zatím nevím.
sobers multi color mod: interiér lodě bude barevný.
Warmer Weather Cloths: upravuje interiér i oblečení posádky. Obsluha flaku má helmu, někdo má na sobě maskovací oblek ve stylu sovětské améby. Ale pozor nerozumí si s modem SteelViking interior mod.
FX_Update0_0_21_ByTheDarkWraith: Naprosto peckoidní mod. Přidává různé zvuky např. při poškození a další hromadu věcí. Třeba pilota, který vyskočí s padákem při zničení letadla.(ovšem to už nepatří do tohoto odstavce)
Equipment_Upgrades_Fix_v1_4_byTheBeast: umožní Vám používat veškerou výzbroj a výstroj pro Uboot od začátku kariery.Mod má ještě několik patchu, které zase používání zase ztěžují.
Stormy DBSM SH5 v1.3: Vítejte na palubě U-96 ve filmu Das Boot.
Wasserbomben_SoundFix_basic_1.1: Konečně dostanete hlášky o svržených hlubinných bombach.


 Pokračování příště a je toho ještě hodně.



Naposledy upravil Muckenberg dne 27. 12. 2015, 19:18, celkově upraveno 5 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Mody pro SH5 
Ahoj námořníci
Našel jsem a zkouším zajímavej mini mod, neviděl jsem ho tu nikde, tak můžu doporučit. Kombinuju OHII + HCT_Deutsche U-Boote Theme + Parts Magui V 3.01 by Dr.Jones. Vypadá to dost dobře, parádní ovládání a zatím to vypadá stabilně. Deutsche U-boot tam přidává dobrou atmosféru a menu v němčině Surprised .


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, já bych Ti tedy doporučil megamod TWoS, protože nic lepšího na trhu SH5 nebylo, není a ani nejspíš nebude. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj.
Díky, já vím, zkoušel jsem ho podle tvýho návodu, je výbornej, ale taky hardcore. Mám teď na ponorkování málo času, tak jsem si to chtěl trochu zjednodušit, přece jen ty plavby do operačního prostoru při zrychlení 512x zabere nějaký čas.  Tady u toho co zkouším je pěkně udělaný ovládání, šikovně vymyšlený. Někdo tu psal, že neví jak odpálit torpéda, na pravým panelu je malý tlačítko, který musí zmáčknout a vyjede panel pro ovládání torpédometů, musí je nejdřív otevřít pak zavodnit a když všechny světla svítěj modře, může to odpálit. To je úplně boží, to se mi hrozně líbí. Surprised


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nic Ti nebrání si to přepsat na 1024 Smile A TWOS  umožnuje hodně možností nastavení obtížnosti Smile Ale proti gustu žádný dišputát. Jestli tedy mohu aspon trochu poradit tak si nainstaluj aspon IRAI mod od TDW modera. Doporučuju verzi 3.0.9. Smile Takové menší vylepšení spojeneckých sil.  Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj.
Díky, máš pravdu. Zkusil jsem tu novou verzi TWOS 2.0 a je to opravdu dobrý. Magui je zajímavý, ale bacha, jsou tam chyby, stává se, že to nenabídne další mise a podobně. Je to pořád beta.


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mohl bych Tě poprosit jestli by jsi trochu neosvětlil Tvůj problém, ale už ve vlákně k TWoS? Já tedy takový problém nemám a ani nikdo jiný ho myslím neměl. Možná se pletu Very Happy



Naposledy upravil Muckenberg dne 24. 04. 2017, 19:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.