Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
IL2 Šturmovik - Screeny
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
mě přirostlo k srdci Káčko od Willyho Smile 190ku sem používal jen proti pozemním cílům a v poslední době lítám se štukou, pak hodim pár screenů


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Nejlepší stíhač 
Ať si říká kdo chce, co chce, pro mě je nejlepším stíhacím letounem Heinkel He-111 Zwilling  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing




_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ako sa Robia v IL-e screeny ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čau.
Když si navolíš tlačítko, tak si můžeš nahrát celý průběh letu. Navíc si v tom přehrávání můžeš přepnout pohledy na jiná letadla, což přímo na serveru nejde, ale v tom nahrátí jo. No a pak si to v ILu pustíš, zastavíš kde chceš, natočíš si lepší pohled a vyfotíš tu obrazovku. Já mám na to taký jednoduchý prográmek a nebo přes Prt Scr. A pak s tím už pracuješ jako s normálním obrázkem.
Olda

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A nebo si stahni FRAPS a muzes sekat screeny a videa u ceho chces a rovnou si kontrolovat FPS  super



Naposledy upravil Hjack dne 06. 01. 2010, 12:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________





"Kam Gast, Klar Stimmung!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No FRAPS hodne snizuje FPSka takze uplne nejlepsi pro tebe bude odlitat misi ve sturmaku (nebo jen tak let) pak esc. ukoncit a pak tam budes mit save track a to pak projed pres FRAPS Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
JJ. Jak pise Vancik. Lepsi je to nahrat ve Sturmu a pak pres jinej prográmek si s tím pohrát. Ale to už je téměř o tvorbě filmečku. Ale on se ptal na screeny. Když už jsme u toho Frapsu, jak tam nastavit čas aby mě jel déle než jednu minutu? Jsem zkoušel všechno možný a prd  Sad
Olde

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a máš plnou verzi? Ke stažení je totiž většinou jakýsi demo, které tě omezuje v délce jedné nahrávky (samozřejmě můžeš střelit další hned po ukončení té jedné)


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Plná asi nebude, jsem to stáhnul někde z netu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak řiká Ben, když máš demo tak maximální délka videa je někde pod minutou.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ma niekto z vas v IL-e 1946 nainstalovany Ultr@Pack 1.4 ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je historie, teď se lítá na U.P. 2.0
Olda

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A v UP 2.0 su uz normalne spravene kokpity alebo este stale ma b-29 kokpit s He-111 ????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
B-29 měl svůj vlastní kokpit už někde daleko, daleko v AAA UI (verzi nevím, ale byl am switcher na 4.09b)


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.