Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahojte, prosim Vas neviete kde by som stiahol novu verziu modu s H39 a dalsimi lodami na subsim som to nenasiel.dik



Naposledy upravil matus25 dne 27. 11. 2010, 11:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Milane, nie tento mod som nehral a ani ho nemám nainštalovaný. Sry Sad


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pro nepravidelné (nepozorné) čtenáře fóra tohle vypadá jako hodně hustý výkřik do tmy  Laughing



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 07. 12. 2010, 15:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Díky za odpověď, Hogene. Zkusím se zeptat všeobecně - jde mi o dva body: 1. Musím úplně vyčistit všechny aktivované součásti GWX (mám jen mód vlajky, Contact Color a GWX češtinu). Až aktivuju některý ze tří módů Warshipu, dá se tam čeština vrátit, nebo tady nefunguje?

2. Když se budu chtít vrátit ke klasickému GWX (ponorky), jde Warship bez problémů odebrat a vrátit zpět co tam bylo? Zde jsem se dočetl (a několik známých mi to tvrdí také) že jsou často problémy jak ve Vistách, tak v XP a Win 7. Nerad bych si nabořil celé GWX. Díky


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
matus25 napsal:
Ahojte, prosim Vas neviete kde by som stiahol novu verziu modu s H39 a dalsimi lodami na subsim som to nenasiel.dik


Ahoj,
Nejspíš jsi myslel toto je to Warship mod verze 2.0. Ještě jsem to nevyskoušel ale chystám se na to. Měla by obsahovat tři skupiny německých lodí (snad i H39)  a dokonce i italské lodě
  Zde je ke stažení



Naposledy upravil pombocz dne 09. 12. 2010, 13:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a je to kampatibilní s GWX3.0??   mi se to nechce znovu reinstalovat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nevím, ale je určen na základní hru v1.4 takže nejspíš né, ale možná existuje i pro GWX.
Každopadně slibovanou bitevní loď H39 to neobsahuje, lodě které zahrnuje tento mód jsou:


Italské:
IIA = torpédový člun
IID = malá minonoska
VIIB = torpédoborec ?Folgore?
VIIC = těžký křižník Zara
IXB = těžký křižník Balzano
IXC = bitevník Andrea Doria
IXD2 = bitevník Vittorio Veneto
XXI = stará bitevní loď Giuseppe Garibaldi

German-1:
IIA = malá pobřežní loď
IID = torpédovka
VIIB = torpédoborec ?type 34?
VIIC = pomocný křižník
IXB = těžký křižník Admiral Hipper
IXC = bitevník Deutschland
IXD = bitevník Bismarck
XXI = tanker

German-2:
IIA = malá pobřežní loď
IID = minolovka
VIIB = torpédoborec ?type 36?
VIIC = lehký křižník Könogsberg
IXB = bitevník Graf Spee
IXC = bitevník Scharnhorst
IXD = bitevník Tiepitz
XXI = letadlovka Graf Zeppelin

German-3:
IIA = schnellboot
IID = torpédovka
VIIB = pobřežní loď         výzbroj: 2x105mm
VIIC = ?torpédoborec?
IXB = torpédoborec ?Type 34?
IXC = torpédoborec ?Type 36?
IXD = torpédoborec Type 36A
XXI = --------------------

Edit: Ty lodě jsem identifikoval jen velmi spěšně v muzeu SH3, takže ono označení nemusí být uplně správné Very Happy



Naposledy upravil pombocz dne 09. 12. 2010, 18:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahojte, dik za odpovede skoda, ze tam neni ta H39 a mohol by som sa spytat ci neviete kde stiahnut ten program na vyrobu lodi do hry, a ci je to narocne a treba na to vela znalosti.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to náročné, ale třeba Wings3D najdeš za minutu a je zdarma. Na SubSimu najdeš v angličtině podrobný návod.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám SH 3 nainstalovaného s patchem 1.4 a GWX 3.0, celé mi to běží na Win7 x64. Ale když přidám přes JSGME Warship mod verze 3.0, nebo Merchmant Fleet Mode 3.2, tak mi hra při spouštění mise spadne.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
hraji kariéru s warship módem 3 (mám už 32 patrol za sebou)
plavidla: nejdříve IIA, Deutschland, Scharnhorst a nyní konečně Bismarck
celková potopená tonáž: 1 776 500 BRT (přibližně) !!!!!!!!!!!
nejúspěšnější mise: potopeno 120 lodí - 5 konvojů a sem tam nějaká osamocená loď

můžu jen doporučit Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pěkné výsledky Thomasi. Very Happy
Warship mod mám celkem rád, ale právě toto mě na něm vadí. Pokud hraju za pořádnou loď tak jsem téměř nepotopitelný, protože je SH3 ponorkový simulátor, a není stavěný na to, že "jsem" hladinová loď. To je kámen úrazu, protože je to podle skutečnosti. A zatímco když vyplula velká loď Kriegsmarine na moře, hned byla celá Royal Navy na nohou viz. Bismarck. Takovéto akce se proti ponorkám většinou neděly. A když pluju jako velká hladinová loď po atlantiku a ničím jeden konvoj za druhým, aniž by se výše jmenované akce děly, tak mě to nebaví Crying or Very sad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
máš pravdu, je trochu nudné vyplouvat na pořád stejné mise - útočit na přístavy (1940 - max 5 lodí v přístavu), napadat konvoje. Ale po nějakém tom roce, už nebudu znuděný lovec, ale kořist (např.: vytvořil jsem si single misi- konvoj, pár lodí, poblíž USA, 1945 - a najednou začaly přilétat liberátory, do 3 min byl i přes veškerou obranu a opravování můj Scharnhorst na dně).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zapnul sem mody a presto mi to nejde. stahnul sem pro origos. nevite, co s tim? ps. mam origos bez vlků


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A neinstaloval jsi náhodou Warshipmod pro GWX na holou hru nebo obyčejný Warshipmod na omodovanou hru?


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.