Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nastavení realismu
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nastavení realismu 
Ahoj, řeším už dlouho jeden problém...
Hraju kampaň a rád bych hrál vše na 100% realismu kromě manuálního ovládání torpéd (za 1.podle mně kapitán přeci nebude počítat dráhu torpéda-od toho má důstojníky a za 2.prostě mně to nejde..) a tady je můj problém. Jakkoliv se snažím v menu nastavit to podle mé chuti tak to nejde -nebo spíš de ale jenom pro válečnou hlídku. V menu kampaně jsou totiž jenom 3nastavení obtížnosti a tyto se v hlavním menu nastavit nedají. Vítám každou radu. Děkuji.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Najdi soubor "gameplaysettings.cfg" a otevři ho v poznámkovém bloku nebo Wordpadu
Tam někde najdeš vypsané různé obtížnosti - najdi Realistic
U všech by mělo být napsáno "Yes"
Najdi to, co chceš změnit (manual targeting), a místo "Yes" napiš "No" (bez uvozovek)
Pak klasicky vyber realistic a máš to s auto zaměřováním Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
děkuji fakt moc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Takže pro upřesnění stačí začít hru na jakoukoli obtížnost a pak to upravit dodatečně v nastavení ( jak jseš v té místnosti tak klikni na rádio herní natavení a uprav si obtížnost jak potřebuješ )
kde si to můžete upravovat v průběhu hry kolikrát chcete.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.