Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zvuk sonaru
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Zvuk sonaru 
Caute!

Nemate nekdo nebo nekdo nevite kde by se dal sehnat nebo stahnout zvuk ponorkovyho sonaru...chtel bych ho jako upozorneni na zpravu.
Staci i odkaz na youtube.

Danke meine Herren

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
dej si v adresáři: X:\...\Silent hunter III\data\Sound a tam se koukni (X je disk, kde máš hru)


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
chlape strejda google....

http://www.freesound.org/tagsViewSingle.php?id=929


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To je dobrý Surprised


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No pškný, ale ten od Hanse E co mi poslal na mobil je naprosto nejlepší i když jsem tam našel jeden nápadně podobný v sh3 a mrazilo mi Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Vzal jsem jeden ten zvuk sonaru od Sarra a poskládal je za sebe a zrychlil, aby to vypadalo, že se nepřítel přibližuje  Very Happy
Zde na Youtube a zde  pro stažení

Edit: Záměrně jsem pípání postupně nezesiloval, i když by to působilo věrohodněji. Chci to totiž použít jako telefoní vyzvánění a můj mobil při zvonění zesiluje vizváněcí tón postupně sám.



Naposledy upravil pombocz dne 08. 05. 2010, 23:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.