Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Odpadky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Kdyz nemaji obchodni lode jeste dela tak si s nima muzete delat co chcete. Jinak tim 38mm delem jsem rozstrilel i C3 Very Happy  ale to jsem si predtim zastavil ranou do sroubu a bylo to na otevrenem mori.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
S delama neni zadnej problem nevim jestli jsem to psal na starym nebo tady ale psal jsem jak používám dělo a že když se ponoříš, srovnáš s cílem kurz a cca 350m od něj se vynoříš, jedna rána a dělo je v háji Wink  Cool (bez modu se small merchant dá potopit s na 9 ran 1 na delo zbytek pod caru ponoru. Ale jak to má víc děl tak si většinou netroufnu Embarassed

Jinak s tou flotilou jsem to nemyslel kvůli tonáži, ale kvůli typu XXI.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pokud má víc děl, tak se jí pokusit potopit na velkou vzdálenost (4-6km) její děla maj malej dostřel a než se k tobě přiblíží, tak je většinou bez děl nebo se blíží ke dnu Smile taky jak začnne kličkovat, tak dždycky znemožní na čas dělům střílet a dost dlouho jim trvá než se zase zastřílej. (rok 42-43)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
S delama neni zadnej problem nevim jestli jsem to psal na starym nebo tady ale psal jsem jak používám dělo a že když se ponoříš, srovnáš s cílem kurz a cca 350m od něj se vynoříš, jedna rána a dělo je v háji Wink  Cool (bez modu se small merchant dá potopit s na 9 ran 1 na delo zbytek pod caru ponoru. Ale jak to má víc děl tak si většinou netroufnu Embarassed

Jinak s tou flotilou jsem to nemyslel kvůli tonáži, ale kvůli typu XXI.


Tak Small Merchanta jsem dal i na rany. Jedna protipancerovka na nadrz a tri vysoce explozivni do stejneho mista a dostalo se mi efektniho ohnostroje.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já si to dneska rozdal se 4ma najednou 6 děl proti jednomu na 2 km Exclamation  Přežil jsem to s trupem na 28% Embarassed  Embarassed  Embarassed ,ale za to na dně skončily 2 Liberty carga, zbytky z konvoje, proplouvajícího kolem Malty....BEZ ESKORTY Twisted Evil   skončilo to na 60000 BRT

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zrovna včera (začátek 43) jsem se jen tak "hecnul". Neměl jsem už žádná torpéda a potkal jsem krásnej konvoj...T3, T2, Liberty Cargo...a šest doprovodných.
No a jak tak pozoruju po nahlášení BdU...formace jim sem tam blbne a vzádu se opožduje jedna "ovečka" ... T2... počkal jsem tedy na noc....a vlk provedl první útok, palubním dělem do T2...po několika ranách šup pod vodu a do 120m...vypnout motor, ticho...počkat až hon ustane, na hladinu, zase dojed a ... zase pár kousanců do raněné ovečky, která byla krásně poznat podle ohně. To jsem zopakoval ještě jednou a T2 šla ke dnu. Poslední útok byl krása, protože celá zadní část konjvoje(kdo měl dělo) po mě začala šít...prostě jak scéna s Das Boot v Giblartaru.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no pokud je cíl znehybněnej, tak se dá dělem potopit v podstatě cokoli a nezáleží na tom, kolik děl mají na palubě oni- stačí pod vodou dojet až těsně ke stojícímu cíli (plech na plech)- jejich děla se nedají sklonit tak nízko a vy do nich můžete v klidu pražit co to dá...

pak ovšem doporučuju pozorně hlídat co se děje na palubě, protože se mi taky stalo, že se na mě takhle po potopení převrátila C3 a to nebylo pro stav mý ponorky zrovna ideální Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
no pokud je cíl znehybněnej, tak se dá dělem potopit v podstatě cokoli a nezáleží na tom, kolik děl mají na palubě oni- stačí pod vodou dojet až těsně ke stojícímu cíli (plech na plech)- jejich děla se nedají sklonit tak nízko a vy do nich můžete v klidu pražit co to dá...

pak ovšem doporučuju pozorně hlídat co se děje na palubě, protože se mi taky stalo, že se na mě takhle po potopení převrátila C3 a to nebylo pro stav mý ponorky zrovna ideální Smile

Tak to je pekne zjisteni. To zkusim nekdy dojet tak blizlo a kropit je...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ono nejenom to, že na vás ta loď může "spadnout", ale hlavně při následném výbuchu vás to taky pěkně "očeše"(zažil jsem to a to jsem byl cca 100 m od lodi). Takže zase tak good idea to fakt není...pokud neberem  i to že ne moc realistická.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ono stejne ted kdyz se objevim nad vodou tak mam nad sebou aspon 5 letadel jako doprovod(1945). Takze jedine pristi karieru...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ono nejenom to, že na vás ta loď může "spadnout", ale hlavně při následném výbuchu vás to taky pěkně "očeše"(zažil jsem to a to jsem byl cca 100 m od lodi). Takže zase tak good idea to fakt není...pokud neberem  i to že ne moc realistická.

no realistický to samozřejmě není, ale to není ani dost dalších všcí v SH3 Smile
jinak stačí hlídat, když je zahlášena že shes going down a pak se potopit, s ponorkou to nic moc neudělá, pokud manévrujete aspoň trochu obezřetně...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
lepší je se vynořit 300m od lodi a 1-2 rány a dělo je v pánu...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
lepší je se vynořit 300m od lodi a 1-2 rány a dělo je v pánu...
otázkou zůstává jak mají oni zkušenou obsluhu děla, protože když se vynořuješ, tak jsi dost zranitelnej a než se připravíš ke střelbě, tak ti taky můžou uštědřit pár pleskanců do věže Sad


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
Günther Königg napsal:
lepší je se vynořit 300m od lodi a 1-2 rány a dělo je v pánu...
otázkou zůstává jak mají oni zkušenou obsluhu děla, protože když se vynořuješ, tak jsi dost zranitelnej a než se připravíš ke střelbě, tak ti taky můžou uštědřit pár pleskanců do věže Sad


S tim bych slouhlasil. Tak to jde na zacatku kdyz maji jen C3 jedno delo ale pozdeji vystrcis spicku lode a uz tam mas cerny flek.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
2 rány do věže nejsou problém,nepříjemné je, když ti narušej trup Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.