Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Call of duty
Jaký je váš nejoblíbenější díl ?

CoD I (i s datáčem ) 11% 11% ( 3 )
CoD II 62% 62% ( 17 )
CoD III 0% 0% ( 0 )
CoD IV 14% 14% ( 4 )
CoD V 11% 11% ( 3 )

Celkem hlasů : 27
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
neboj....todle bude jeste horsi  Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
asi jo no  Smile ale stejně se docela těšim  Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak co kluci, hráli jste 6tku? Laughing Já jí dohrál s kamošem a musim říct, že se splnila moje očekávání: Arkáda s jednoduchým ovládánim - jdi dopředu a drž levý tlačítko myši Laughing



Naposledy upravil Vancik dne 27. 01. 2010, 12:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Na téhle myšlence jednoduché střílečky je postavena přece celá řada CoD, ne? Wink
Vlastně se změní jen grafika a u MF a MF2 ještě téma. Jinak je to stále stejné. Ale po grafické stránce je to nádherně zpracováný díl.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vančíku, a tys čekal něco jiného? Tenhle systém je už od prvního dílu...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Docela dost dobrá a výstižná parodie...Very Happy

www.thedutycalls.com

Zdarma! Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Skvělé!!! Škoda jen že je to tak krátké... Ale na druhou stranu je to první FPS kterou jsem dohrál a ani jednou neumřel... To že jsem sesbíral všechny důležité předměty, informační data a dosáhl nejvyšší hodnosti nemusím zdůrazňovat... Váhám zda-li koupit Crysis 2 když máme na netu tak skvělou FPS... A navíc free... Laughing  Laughing  Laughing


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Crysis 2 bude pecka tak jako její předchudci Exclamation A určitě by si tato hra zasloužila aby ji lidé kupovali Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ona Crysis 2 pro mě zase až taková pecka není... A trpí stejným neduhem jako jednička a datadisk.... Jakmile se tam objeví emzáci tak mě začíná mírně nudit a mírně sr... ehm... štvát... Navíc fikaně obešli alespoň částečnou volnost z jedničky tím že to flákli do města a je z toho tunel...

Ale je pravda že celkově patří k tomu lepšímu z FPS...

Popisuji jen můj subjektivní dojem... Každý to může vnímat jinak...



Naposledy upravil aaron2 dne 21. 02. 2011, 01:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Komu by se to přeci jen nechtělo stahovat: http://www.youtube.com/watch?v=d7r9RqWBdl8


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
The duty calls můžu vřele doporučit, málem sem se po*** smíchy Laughing  Výstižné a bohužel i pravdivé, no ať se Treyarch nad sebou zamyslí Rolling Eyes

Edit: Na novém Call of Duty (na číslo si těď nevzpomenu Laughing  údajně pracují 3 studia tak doufám, že alespoň trailer bude za něco stát - nepočítám s tím, že se něco změní na hře, možná tak přidaj pár giga skriptů a zasaděj děj do nepatrně jinačí doby popř. nebudou váhat si nějakou vymyslet Surprised )

Edit2: nevim jestli se to tak dá říct, ale ano, bude "nové" Call of Duty.



Naposledy upravil Vancik dne 22. 02. 2011, 19:39, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ono bude nové call of duty?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
CHci zde napsat svůj názor na CoD, mě osobně se tato hra moc nelíbí, spíš mi připomíná film než hru. Všechny akce, které jsou ve hře, jsou jen naskriptované a nedají se ovlivnit, chci tím říct, že nemáte volnost, musíte běhat jak hra píská, odměnou je pro vás sice spousta akce a zážitků ze hry, ale mně tady právě chybí ta volnost, plánovat útok, trasu a čas. Nekonečno životů a ukládání pozic za každým rohem zaručuje, že po zemření hráče vás hra načty vteřinu před úmrtím. Prostě nedovolí aby se hráč naštval např: když by měl po úmrtí začít znova - tzn. že si hráč neváží virtuálního života...
Z těchto důvodů si raději zahraju třeba Armu II, která nabízí mnohem větší volnost

PS: je to jenom můj názor Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
CoD je právě přesně o tom co jsi psal, filmovej zážitek, banalita, pičovinka, odreagování, tetris...odpočinek jednou ročně na 5 hodin od ARMA a spol. Very Happy

Tím ti neberu názor ani se nezastávám CoD, jenom mě to přijde naprosto mimo. Srovnávat CoD a ARMU?! Tím urážíš v podstatě ARMU. Chceš po tom něco co to nemá bejt. :winki:


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No a když už jsme u toho, hráli jste nový medal of honor? To vám řeknu, že se hooodně (nenápadně Laughing ) podobá sérii Call of Duty Sad  Velké zklamání pro ty, kteří očekávali konečně něco na úrovni...


Edit: Když chcete kvalitu - Operace flashpoint je jasná volba  Smile  Ať už starej dobrej českej, dragon rising nebo připraovaná red river (nevim, jestli už nevyšlo)



Naposledy upravil Vancik dne 22. 02. 2011, 22:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.