Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Futurama
Sledujete nebo sledovali jste tento seriál ?

Ano - je to dobrej nebo skvělej seriál 48% 48% ( 17 )
Viděl jsem to jednou a je to propadák 5% 5% ( 2 )
Někde jsem o tom slyšel,ale nedívám se 22% 22% ( 8 )
Co to je Futurama ??? 22% 22% ( 8 )

Celkem hlasů : 35
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Byzantias napsal:
.A docela mě překvapuje , že je tolik stížností na náš dabing . Zajímalo by mě ,jak by nadabovali Futuramu ti  ,kteří si stěžují na ČJ . Pak by možná mohli tvrdit , že ,,Kůláckej dabing" je příšernej .

Ono je to tím, že ten dabing v Anj je prostě úžasnej (Zoidberg a Bender jsou nejvíc zprasení v ČJ). Prostě ta anglina k tomu sedne mnohem víc. Koneckonců, ruku na srdce, dokázal ses dodívat na Das Boot v češtině?  Laughing


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to S.Standa.Hunter III: jak to tak ctu, tak mame antenu natocenou stejnym smerem



Naposledy upravil Hans Geher dne 01. 09. 2009, 14:31, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
BenKenobi napsal:

Ono je to tím, že ten dabing v Anj je prostě úžasnej (Zoidberg a Bender jsou nejvíc zprasení v ČJ). Prostě ta anglina k tomu sedne mnohem víc. Koneckonců, ruku na srdce, dokázal ses dodívat na Das Boot v češtině?  Laughing


No ja sem Das Boot v češtině neviděl vůbec. Crying or Very sad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To BenKenobi - Hele , bavíme se tu hlavně o Futuramě a ne o dabingu . Mě Futurama dostala když jsem jí viděl po nocích na Coolu ,. Pak jsem slyšel , že na ten dabing jsou stížnosti ,tak jsem se schválně podíval na originál a ten se mi nelíbil -víc mi sednou hlasy ke všem postavám (tedy i Zoidberg a Bender ) v češtině . Každýmu sedne něco jinýho . Ať je to jak je to ,tak Futurama je skvělej seriál  Wink  

Ovšem Das Boot jsem dodíval v ČJ . Ale , když se podíváš na víceméně autentickej film , tak ho chceš vidět v originále ne ?  Wink  Jo tam ty chyby jsou spíš překladové a tím pádem nelogické - pan Kalen , 6ti tunovej tanker ...
Ale u Das boot je to jiný - tam máš herce ,kteří v originále mluví sami sebe narozdíl od Futuramy, kde nějakej dabér nadabuje nějakou animovanou postavu(tudíž ne sebe) .
Koneckonců náš dabing je tu od toho ,aby se nemuselo dívat na titulky nebo pokud se díváš např na Futuramu a neumíš perfektně anglicky  Wink  .


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak, tak. Svatá pravda Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to Hans Geher 
No Hansi, když tak koukám na tvůj přístav ve tvém profilu a jestli je to Červenka u Litovle, tak bydlíme tak cca 13 km od sebe.  Smile
Pak můžeme mít antény opravdu stejným směrem.  Laughing


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to S.Standa.Hunter III

jj presne tak to asi bude Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.