Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Operace flashpoint, ARMA
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ofp jsem hrával a v té době jsem ho považoval za nejlepší hru (než jsem poznal SH3 Very Happy ), zejména kvůli množství addonů a módů atd. Ale graficky dneska už zaostává nyní hraju Armu 2 a je po grafické stránce mnohem mnohem lepší, ale hratelnost trochu zaostává. Nicméně je OFP průkopníkem daného žánru her a je to na něm stále znát. Dokonce se na upravené verzi učili taktizovat američtí vojáci Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ježišmarja, když si člověk vzpomene na první ČSLA a neuvěřitelně teple namluvený "Kouba letí za holkama"... To jdou skoro slzy do očí.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No já jsem hlavně zvědavej na to ČSLA. Už jsem si to stáhnul  Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj, ČSLA je fakt dobrý, obsahuje spoustu věcí (letadla, tanky, vojáky...) Ale existuje například ještě mód AČR, v nimž jsou moderní české jednotky, ten ale nejde dohromady s ČSLA (respektive jde ale je časově mimo druhou světovou válku Smile )


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jestli máš ofp Tak tam je čsla i ačr dohromady, uplně poslední verze čsla do ofp Smile Jinak co říkáte na nový datadisk do arma II http://www.youtube.com/watch?v=XBtmXMFWajk ??  Zatím jsem nehrál a ani nebudu asi Very Happy Jsem zastáncem Ofp ale na traileru to vypadá hezky Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ne né, datadisk si do Army II kupovat nebudu, spíš bych právě ocenil nějaké to ČSLA nebo něco podobného do Army  Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jj já též protože do ofp se jim to velice zdařilo Smile jedine sledovat jejich stránky http://www.csla-studio.info/ a třeba tam za měsíc bude upad nebo něco podbného :)anebo když jsem u toho ofp velice bych zkusil mod invasion 44 http://www.youtube.com/watch?v=epx4lK1vI8o stahoval jsem z ofp.gamepark.cz Je to báječný mod Very Happy Mění ofp třeba tam jsou 3d tváře vlastní mapa holandska oosterbeek skoda že to neprotáhly až k arnhemu Sad A naprosto skvělá kampan o operaci Market Garden kde jste jako výsadkár anglie Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Se přiznám, no. Já jsem na tu První republiku, víme?  Very Happy  Tak proto Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Krásný časy až na ww2 jinak ačsr 38 od Petra Tlacha taky moc dobrej skoda ze do verzi pro ofp nevidal vchodový srub vypadalo to hezky Very Happy něco jako Bouda skoro to samé Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OFP byla asi moje nejhranější hra, hlavně díky těm všem addonům a editoru misí, ale teď už hraju pouze ARMA + datadisk a pomalu šetřím penízky na ARMA II. Hlavně se Olde nenech u OFP odradit už starší grafikou a někdy dementní AI ;) Co se týče WWII modů, tak jednoznačně nejlepší bylo (pro mě) Liberation 1941-1945 a nedokončený Invasion44, z domácích luhů a hájů pak určitě ČSLA (obsahuje jednotky ČSLA  z osmdesátých let a současné AČR v několika verzích) a ačsr1938. Z moderní doby jsem pak používal kombinaci FFUR+BUNDESWEHR+OFRP+RHS+další.  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OPF a hlavně jeho WW2 mody mě bavily pěkných pár let. Sice mi mody docela často blbly ,ale hratelnost a realističnost téhle hry je perfektní. Už jen možnosti použití zbraní byly parádní ( jen ty vrtulníky mi moc nešly). Ale jinak parádní akce. Popravdě první česká hra co za něco stála. Po ní jsem pařil skvělou Mafii.


Citovat
Příspěvek  
Březina zur See napsal:
Popravdě první česká hra co za něco stála.

Hidden and Dangerous.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak tu jsem pařil jen v demu a nechytlo mě to. Ale proti gustu...


Citovat
Příspěvek  
To mě docela chytla, ale hrál jsem až druhý díl Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem si tam stáhnul ačsr1938 poslední verze z června letošního roku. Hází mi to při načítání mise: Nelze načíst misi, chybějící doplněk: bis_resistance. Na podruhý se to stejně načte. Když trefím skopčáka, tak mi to zase napíše: Nelze načíst, chybějící doplněk: ofpec_blood. A stejně z nich ta krev stříká. Nebo taky hláška, že chybí acsrgermweap. Ale odehrál jsem snad všechny mise. Normálně to běhá v poho. Jo grafika stránka je poněkud slabší, ale zase to taková hrůza není. Jsem se díval a ArmA už nikde v shopech není. Jen II.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.