Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Komix a Animace
Jak by jste hhodnotily tento komix (jako ve škole)

1 52% 52% ( 32 )
2 31% 31% ( 19 )
3 13% 13% ( 8 )
4 1% 1% ( 1 )
5 1% 1% ( 1 )

Celkem hlasů : 61
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pombo místo toho konce jak ponorka jde ke dnu tam zapracuj T5tku torpédo Smile ...je to krasna animace to jo, ale ten konec je docela smtunej Embarassed .... Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To rozlomení ponorky se ti povedlo  Laughing  si fakt šikovný.. Rolling Eyes


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Bismarck-animace 
Jako vždy, tak i další svůj výtvor dám sem Smile
Tentokrát je to animace a Bismarcku. Já vím že jsem na něj vysazenej, že jsem sem dal o něm už komix i odkazy na různá videa,
ale nemůžu si pomoct. No co snad se bude líbit Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=hfvGydmAH7k



Naposledy upravil pombocz dne 15. 02. 2010, 19:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tvoje animace v kombinaci s touhle písničkou jsou fakt legrační. Díky za videjko. cool


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pombo dobrý, jestli se ten song dá někde sehnat pošli mi PM kde... Wink

Jinak ts ts, Hood dostal zásah pod věž 3, ne 2 Very Happy


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To GK: Zkus použít prográmek Free YouTube to MP3 Converter 2.3 Jak už název napovídá je to free prográmek a najdeš ho bez problémů na netu... Extrahuje ti z Youtube zvukovou stopu do mp3.... Wink


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad krása pombo Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aaron, GK: A neb Atube catcher.. export v mnoha formátech, od MP2,3,4 přes 3GP a AVI až po ty pro mě méně známé.. Taky free


A to video JE PROSTĚ ÚŽASNÉ  


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
pombo ty animace fakt dobry super  zatim se videl prvni .....na Bismarck se musim kouknout az mi pujde youtube Laughing
salut Kapitan  tesim se na dalsi


Citovat
Příspěvek Re: Bismarck-animace 
[je to bombove!!!!!!!!§
gratulejšn
Hogen


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Günter Prien & U-47 Animace 
Připravil jsem pro vás další animaci z ponorkového světa, tentokrát se jedná o zobrazení nejslavněší plavby německého námořníka Güntera Priena na své cestě do hlavní námořní základny Royal Navy ve Scapa Flow. Doufám že se bude líbit. Very Happy  A rovnou upozorňuji na malý nedostatek - počet vypuštěných torpéd ve videu a v závěrečném popisu (v popisu je správný) se liší Sad
Video je k dispozici ZDE


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
dobrý, uf, uf... hurra  super


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pombo, tak to je masakrální Very Happy
jak hupsne šipku do ponorky a jak mu pak Dönitz vyloví z kapsy ten metál je prostě na roztrhání bránice Laughing

Jne tam máš drobnou nepřesnost - když jel do Scapa Flow, tak ještě na věži bejka namalovanýho neměl Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
fakt dobry great a to udeleni medaile Laughing


Citovat
Příspěvek  
rock  hurra Pombo, jsi borec  Exclamation


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.