Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Komix a Animace
Jak by jste hhodnotily tento komix (jako ve škole)

1 52% 52% ( 32 )
2 31% 31% ( 19 )
3 13% 13% ( 8 )
4 1% 1% ( 1 )
5 1% 1% ( 1 )

Celkem hlasů : 61
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Udělej komixový Das Boot Very Happy a máš u mě 1* Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dobré zpestření, občas nudné plavby, jen pokračuj Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kdy uz bude dalsi pokracovani? Surprised


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
DALŠÍ KOMIX


Musím Vás upozornit, že tento komix, přesto že ho sem dávám já, nepochází z mé dílny,
 nýbrž od chrabrého námořníka Daweho. Proto děkujte jemu a ne mě





Naposledy upravil pombocz dne 11. 09. 2009, 17:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmmm super zaujimave ale trochu smutny koniec Laughing Davam opat za 2 kedze mi to silno pripominalo "Das Boot" a "U-571"....teda az na ten koniec... Wink Tak snad este nejaky komiksx bude Question


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Das Boot jsem nevidel  Sad  ale asi vim co ti pripomina U-571 Very Happy
me to tedka taky pripomina


Citovat
Příspěvek  
Super, tak jako minule nemám slov  Surprised  Very Happy


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dave napsal:
Das Boot jsem nevidel Sad  
ÁÁÁÁÁÁ to se někdo má. Chlape jeden na to se MUSÍŠ kouknout  Exclamation Pujč / "sežeň" si čím delší verzi tím lepší, zavři okna, vypni telefon, případnou freuline kapitánovou pošli k mamince a ponoř se do filmové Bible ponorkářů Smile


Btw: komis dobrej  Smile



Naposledy upravil Der Führer dne 26. 08. 2009, 17:20, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Komiks není špatný, ale jsem zvědav jestli se vám povede vymyslet jiný příběh. Ono u ponorek to asi bude těžké.  Wink



Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 26. 08. 2009, 22:36, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to S.Standa.Hunter III 
neboj uz neco chystam Wink


Citovat
Příspěvek  
Tak se už těšíme. Ono opravdu o ponorkách jde udělat jen příběh o tom jak posádka poorky někam pluje, cestou na ní zautočí DDečko a oni buď zemřou nebo vyváznou a zničí ho. Crying or Very sad Opravdu nevím o čem jiném by to mohlo bejt. Tak doufám že Dave vymyslí něco nového.
Taky se o to pokusím  Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A co takhle troška sci-fi.  Idea  Wink Historické události trošku jinak, rozpracování legend  a fám....


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dobrý nápad Idea  Shocked


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kontaktujte Thomsena a přidejte tam Haunebu  Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to pombocz 
Třeba U -556 byla kmotrou Bismarcku. Při uvedení ponorky U- 556 do služby karitán ponorky Wohlfarth potřeboval aby mu na ceremoniálu hrála kapela s Bismarcku. Z recese proto vyrobil očouzený dokument, kterým Bismarck adoptoval. Dokument visel v důstojnické jídelně Bismarcku, vedle portrétu Hitlera a kancléře Bismarcka. Až do konce. Možná by ve vašem komiksu mohla U-556 vytrhnout Bismarcku trn z paty.  Laughing



Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 26. 08. 2009, 22:36, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.