Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Dotaz na senzor.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dotaz na senzor. 
Dobrý den, SH4 jsem si stáhl včera a mám jeden problém a jednu otázku. Problém je v tom, že textury lidí se z 3D smrsknou na 2D a pak to vypadá, jako by tam byly takové ty papírové postavy, co bývaj v kinech; ale tohle si myslím spraví patch 1.4, který už teď stahuji.
Každopádně jsem chtěl ještě vědět, jestli v SH4 je ukazatel, jestli o mně nepřítel ví. Tak jak to bylo v SH3. ?

A ještě jeden dotaz, jde tady nějak zapnout tabulku, na které se zobrazuje rychlost cíle, směr cíle vůči mě (ve stupních, třeba 45° k mé lodi) a typ lodi? Tak jak to opět bylo ve trojce? Nejsem zas takový fanšmejkr, abych to všechno získával přes sonar apd.. chápete..    Smile



Naposledy upravil hiroc dne 11. 05. 2009, 15:15, celkově upraveno 2 krát.

Citovat
Příspěvek  
1. Zapni si v nastavení "pomoc zbraňového dôstojníka".
2. To,že je placatá posádka svedčí o tom,že nemáš originál  Embarassed . Prezri si fórum a nájdeš o tom viac. Wink
3. Používaj EDIT.


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ve směs všechny problémy už jsem vyřešil, s patchem placaté postavičky zatím (ťuk ťuk na dřevo  Smile) zmizely, rychlost, směr a ty tam je taky, akorát je trochu složitěji udělaný.. jen to s tím "senzorem nenápadnosti" jsem ještě nevyřešil.. asi to tam není no  Sad

Jo jinak máš pravdu, tu hru, jak už jsme psal, jsem stáhl, takže žádné origo se nekoná  Smile


Citovat
Příspěvek  
Obávam sa,že to v "štvorke" asi ani nenájdeš.  Sad


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.