Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Pád hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pád hry 
Hoj,

Uz sem mel se silentem tenhle problem nedavno a tak se vas chci na to zeptat.Asi kazdou hodinu mi hra spadne-takovyto ve hre doslo k chybe a je potreba ji zavrit a odeslat nebo neodeslat hlaseni o chybach.Kodeky ani ovladace sem neaktualizoval jak je moznost pri instalaci silenta tam dat kodeky9 tusim tak sem je tam neinstaloval jen 1,4patch.Nevite nekdo pls co by s tim mohlo bejt?(btw, padalo mi to i s tema kodekama 9 v instalaci a dal sem tam este direct X9c).


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
a teplota PC dobra?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Kapitáni, nainstaloval jsem Ligu a u některých lodí Patrol NL se neobjevují vlny. Loď jako když jede po stole. Máte někdo to samý?
edit: sakra šoup jsem to jinam, sorry, pádu hry se to netýká



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 05. 05. 2009, 21:45, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ... 
To nevim, ale teplota se da zjistit hned jak se zapinakomp jen vbiosu nebo ne popr. jestli nekdo mate nejakej program na zjisteni teploty moh bysem na nej nekdo dat odkaz?DIk


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
a co takhle mr.google?  Wink
everest, sandra, speedfan atd,....


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek re: 




Koukam tak na ten obrazek na tu ikonku ohnicku a rikam si jestli neni neco spatne? Confused


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
bud v klidu to je grafika a teplota bez zateze je v pohode
on se ten speed fan musi nastavit

vyzkousej jeste v zatezi - da se tam zapnout logovani
ale myslim, ze teplotou to nebude


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
skús celkom preinštalovať hru. Aj mne to robilo a dodnes neviem prečo. Odinštaloval som, vyčistil registry a znovu nainštaloval a hra ide dobre


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek no prave 
Ja vim, ze reinstal by na 80% pomohl, ale to je to posledni co sem chtel zkusit uz sem to totiz preinstalovaval asi 5krat a tedka uz mam konecne dalsi uspesnou karieru, ale musim to vycistit vsechno.Ale i tak dik kapitáni za cený redy Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
niekde si odlož save, potom ho nakopíruješ naspäť


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Pád hry + okamžitý reštart PC 
Zdravím Vás


Pri hraní SH3 v1.4 + GWX 3.0 mi hra padá resp. reštartuje sa mi PC. Tento problém sa opakuje pravidelne s menšími odchýlkami. Niekedy to spraví hneď v prístave inokedy na mori.
Tento problém sa u mňa vyskytol po reinštalácii windowsu XP pro SP2 na SP3 predtým mi to nerobilo.Servis pack 2 bola anglická verzia s pridaným Slovak language pack.SP3 je česká verzia s integrovaným SP3.
Skúšal som už asi všetko odinštaloval som hru vyčistil registre (regedit) a dal som znova nainštalovať hru.
Robí mi to v základnej verzii 1.0 ako aj vo verzii 1.4.
Kôli tomuto problému som aj prestal hrať SH3 a hrám už len SH4.

Zloženie PC :

CPU : amd athlon 3200+ 2.0 GHz
RAM : 1024 MB typ si už nepamätám
Graf. karta : ATI Radeon 9600 pro

Za rady vám vopred ďakujem a budem za ne vďačný

S pozdravom

Michal

PS: Ak sa tu už podobný problém riešil tak sa ospravedlňujem no nikde som to tu nenašiel

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
- může to být díky Starforce(pokud používáš crack tak ne)
- SP3
- GWX3 je relativně náročné na druhou stranu restart je moc
- HW, např. vadná pamět, zahlcení procesoru, přehřívání GPU...ale to by ti nešlo ani SH4


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Sarroth:

Mám originál DVD
Odporúčaš mi aby som sa vrátil k WIN XP PRO SP2 ?



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 07. 2009, 21:59, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pokud máš originál DVD tak bych ti 100% doporučil nejprve ozkoušet odstranění ochrany: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229



Naposledy upravil Sarroth dne 13. 07. 2009, 23:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Michal
mám skoro stejný problém jak ty. Popisoval jsem ho někde jinde. Ale taky se mě hra neustále padá.(buď mě ovladače nahlásí Restart GPU, spadne do widli, nebo poslední dobou se párkrát objevil i Black death .
No budu to ještě řešit reinstalem Win a celé hry s tím, že si nechám jen Save. Ale vidím to bledě protože k pádu hry dojde vždy když se zobrazuje něaká "náročnější grafika" třeba hořící loď nebo tak něco. Co si pamatuju tak mě hra snad nikdy nespada uvnitř ponorky ale vždy buď na můstku, děla nebo přechodu do externího a v externím pohledu, takže se bojím že to jednoduše Grafická karta nezvládá. a proto to padá Sad .
Jinak mám podobnou sestavu jak ty
CPU : amd athlon 2500+ 2.0 GHz OC na 3200+ 2,2Ghz
RAM : 1024 MB CL 2.5 Kingstone
Graf. karta : ATI Radeon 9600 XT

To Vacik z toho si nic nedělej ty teploty jsou normalni ja mam 54°C na CPU, ale co je horši tak mám v PC něco co je zahřáto na 127°C nebo si Speedfan vymýšlí. Na obr vedle hodnoty i z Everestu pro obrázek Very Happy




Naposledy upravil rosta dne 14. 07. 2009, 01:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.