Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nové textury pro ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Fubar 
to nieje ,,cely,, skin na boot, ale len na predok lode, z jednej strany a druhej.
Asi pred pol rokom som ho nasiel ako .tga staci si ho potom nakopcit do adresaru
 Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
SKODA.....


Fakt na to nikto nenarazil??? pls help



Naposledy upravil joxer dne 17. 10. 2007, 18:15, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: ,,Celuste,, 
joxer napsal:
Neviete kde sa da stihnut fubar (skin) na VIIc , ktora ma na predku lode zralocie celust-tlamu ??
Diky (malo by to byt podobne ako na Brit a Amer. stihackach a bombarderoch.! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Nasiel som toto:

ale ani prd o linku na ten file!!!


skuste pomoct

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj všem mořským vlkum.....nevíte někdo,kde by se daly sehnat skiny na ponorky?Většina odkazu je nefunkčních....Díky Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bohužel je většina opravdu nefunkčních a to dlouho. Vzhledem k situaci ohledně modů do SH3 je to ale bohužel realita.

Některé jde ještě najít zde: http://hosted.filefront.com/fubar45


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pár skinů je v tomto chlívku: http://hosted.filefront.com/Yamato9/
Obrázky si lze prohlédnout v "Images".

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tady jsem nasel stranky,na kterych se daji stahnout textury na ponorky: http://www.bts-mods.com/forums/index.php?board=6.0  p.s:Je nutna registrace.ale za to to urcite stoji Twisted Evil je to i s nahledy....



Naposledy upravil messer dne 20. 04. 2008, 17:55, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Fubar 
joxer napsal:
to nieje ,,cely,, skin na boot, ale len na predok lode, z jednej strany a druhej.
Asi pred pol rokom som ho nasiel ako .tga staci si ho potom nakopcit do adresaru
 Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
SKODA.....


Fakt na to nikto nenarazil??? pls help

neco takoveho je na : http://jegoretello.webovastranka.cz/file/1721/4442_Isitol_Skin-type-VII-Shark.rar



Naposledy upravil Karl von Ecke dne 13. 05. 2008, 20:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny všechny podmořské vlky,mněl bych jeden možná začátečnický dotaz ohledě nových skinů na ponorky.Mám SH3 + patch 1.4,podařilo se mi získat U-54 typ VIIB ,pomocí JSGME jsem si aktivoval nový skin ,který by mněl být na celou řadu VII ale ve hře nedošlo k žádné změně vzhledu a ponorka zůstala v původním vzhledu.Těch skinů pro tento typ ponorek jsem vyzkoušel více ale ani jediný se neprojevil ve hře změnou ve vzhledu,JSGME se tváří že jsou v pořádku pouze to nějak nefunguje  Crying or Very sad Jak se říká asi to bude rukama  Cool  pokud se najde někdo kdo by mi poradil co a jak byl bych moc vděčný


Citovat
Příspěvek  
To bude na 99.9% špatnou cestou.

Zkontroluj zda tu texturu máš: X:\Program Files\Ubisoft\Silent Hunter III\MODS

a následně onen soubor např: VIICskin\Data\Submarines\NSS_VIIC\

takže prostě: X:\Program Files\Ubisoft\Silent Hunter III\MOD\SVIICskin\Data\Submarines\NSS_VIIC\ kde tučně je asi místo kde bude chyba.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mněl jsi 100% pravdu,špatné cesty zaviněné mojí slabou znalostí angličtiny,špatně jsem nainstaloval JSGME.Opraveno a funguje,díky moc za radu


Citovat
Příspěvek žraloči tlama 
Zdravim vas ! Jsem tu novej a vase forum je zajimavy. Kazdej vecer to tu procitam a zjistil jsem ze schanite zraloci tlamu na ponorku. Sehnal jsem program kterym jsem si ji tam nakreslil.   http://www.postimage.org/aV2U5Vo0-3a0c1654b094ef9c5d72ce367ee12d08.bmp

Jsem trozku novacek na pocitaci tak ze neumim v kladat odkazy do vaseho fora. Mam Ten soubor  ve winraru , stačí ho rozbalit a vlozit do hry .


Jinak jsem schopnej nakreslit co koliv na ponorku, podle prani. Jenom tu radu jak to pak davat na forum!



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 01. 2009, 22:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No a nemuzes k tomu rici neco vice?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jinak, pokud chces vlozit nejakej soubor, musis ho napred nekam nahrat (treba uloz.to apod.) a pak jsem vlozis odkaz dle napovedy



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 01. 2009, 22:26, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
http://uloz.to/1175876/Sharks.rar      Po rozbalení stačí z kopirovat do - Data - Textures - TLowRes.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nakreslit cokoli na ponorku...

Zní to krásně, na SubSimu si takhle někdo udělal moc hezký emblém k U-124. Některé ponorky se v emblémech neomezovaly jen na slot daný základním SH3, ale na celou věž... Například U-552 měla jako emblém 2 červéné ďábly na přední straně věže, jiná ponorka měla přes celou věž symbol 6. flotily ( hlavu nestvůry?  Embarassed  ). Co takhle udělat několik známějších ponorek a jejich emblémů? Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.