Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Samovolná změna rychlosti
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Samovolná změna rychlosti 
Mám následující poznatek.... Nejedná se o bug ale o "nešťastném" nastavení enginu hry... Hra nedokáže akceptovat či udržet rychlost pod 5 uzlů při povelu " následuj zakreslený kurs"... Vysvětlím... Modelová situace: hloubka jakákoliv větší než periskopová, rychlost 1 "hlasitý" uzel (potřebujete dobít torpéda ale okolo se motá eskorta).... Vzhledem k tomu že se šinete pomalu tak by vám cíl/cíle ujelia tak potřebujete nastavit kurz hodně před cíle... otevřete mapu, podle hydrophonu zjistíte polohu a přibližný kurs cíle... nastavíte nový kurs... A teď to přijde... V okamžiku kdy ho potvrdíte - objeví se hláška "následuji zakreslený kurs" tak se vám sama nastaví rychlost na "pomalu vpřed" což je cca 5 uzlů... Samozřejmě že při pěti uzlech bez tichého režimu vás slyší polovina eskorty co se motá okolo... A na problém je zaděláno.... Jediné východisko které mě napadlo (a co sám používám) je před plánovanou změnou kursu dát tichý chod, změnit kurs, stáhnout rychlost zpátky na 1 uzel a vypnout tichý chod...

Máte-li k tomu někdo nějaké jiné poznatky, rady, nápady či připomínky tak vám budu vděčen...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No snad jen to, že to je fakt naprosto "normální". Já to řeším tak, že nejprve dám klasicky jedničku(v PP3 upraveno konečně na 2 uzle) a až pak určuju směr. V 99% se mě rychlost nezmění ovšem i tak pro jistotu po změně kurzu stejně mačkám opět hned jedničku. Už je to tak nějak automatika.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Presne tak..ze zacatku to bylo trochu neprijemne, ale ted uz je atomatiky postup-zrovna jsem to ted resil pri utoku na konvoj.... Laughing jaka nahoda.
Salut

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.