Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Změna Ovládání
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Změna Ovládání 
Tak dnes jsem započal práce na svém novém mini modu a to na změně ovládání v SH 4 na ovládání z SH 3 a to na popud mnoha kapitánů kteří si na změněné ovládání v SH 4 nemohly zvyknout, změněné ovládání je již v známém modu Trygger Maru takže vím že to jde ale zatím nemohu najít ty správné soubory kde bych to změnil pokud máte nějaký nápad tak sem sním, předem děkuji za pomoc.



Naposledy upravil hiroc dne 23. 03. 2009, 17:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Adresář SH4 - Data - Cfg - soubor commands.cfg  Wink

EDT: asi jsem plácnul kravinu, ty si asi myslel uživatelské rozhraní, že?  Confused  Jestli ano, tak tenhle mů blábol smaž... Embarassed



Naposledy upravil Günther Königg dne 23. 03. 2009, 18:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale kde pak máš naprostou pravdu i mě to napadlo a bylo to naprosto pochopitelné ale je potřeba ještě jeden soubor který jsem hledal a našel ,takže zde můžu hrdě představit Silent Hunter 3 ovládání na Silent Hunter 4 a datadist U-Boot Misions
Čily všichni co jste si stěžovaly na špatné ovládání v SH 4 se mohou směle zapojit do hry ve svém oblíbeném a zažitém ovládání .

Ovládání je zkoušeno na modifikacích Operace Monsun V-700 , RFB 1,52 , a samozřejmě hra bez modů ve všech bez problémů tato modifikace zatím fungovala , pokud používáte Jsgme tak mod aktivujte jako poslední stejně i pokud ho budete kopírovat do adresáře s hrou.

Jen pro verzi 1.5 Datadisk U-Boot Misions

LINK : http://rapidshare.com/files/212730131/Ovl_d_n__ala_SH_3.rar
LINK:  http://silenthunter.cz/sh4/controlSH4alaSH3.rar

Tak a máme tu ovládání i pro verzi 1.4 je to vyzkoušeno na čisté instalaci a pak na pár drobných modech a bez problému . Původní problém byl v tom že ony soubory se po instalaci datadisku dost změní což mě tak nějak nedocvaklo ale již to je v pořádku a mělo by to chodit ke spokojenosti uživatelů SH

Jen pro verzi 1.4 Wolves of Pacific  : http://leteckaposta.cz/503069407



Naposledy upravil hiroc dne 24. 03. 2009, 15:46, celkově upraveno 3 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 03. 2009, 23:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Panove dekuji,
kdyz je to tedy tak, jak rikate, tak ja jsi jdu koupit UBM a prubnu to.

EDIT: panove, nemohl by nekdo nahodit screen toho ovladani?  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 03. 2009, 13:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevěříš vyd Laughing  No jak mám asi udělat screen ovládání , je to stejné jako v SH 3 ale pokud máš normální SH 4 s patchem 1.4 tak si to vyzkoušej na  té základní verzi bez datadisku protože ovládání pro ten datadisk je úplně stejné.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a nebylo by možno změnit i opravování ponorky na ten ze sh3 ? Smile


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No nebylo by to špatné ale musel by se předělat celí systém posádky což by bylo výborné , no to se asi už nestane škoda .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.