Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Empire Total War
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jasná jako měl od dob Rome pořešit AI.  Wink  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Otevírají se po dokončení kampaně další hratelné národy??


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ne

ale je tu: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=262048

- nicméně tě upozornuju, že to není jako dříve, ta kampaň za "nehratelnej" národ je tak nějak neplnohodnotná.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nojelikoz me bavil Age of empire III a tohle vapada jeste lepe myslim ze to urcite zkusim zahrat Surprised


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
je to dost zajímavé,navíc bude napoleonský dtd tak bude co dobívat,ale asi se vrátím zatím k medievalu II  Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak hoši jsem docela vytočen...do teď  to u mě celkem šlo, ale po "suprovém" patchy 1.4 každej save z kampaně za Rakousko(od začátku na 1.4) aneb 52 suprovejch a dlouhejch turnů v kelu. Prostě "corrupted save". Tak na tohle jsem připraven u SH, ale fakt od Medievalu I ne u TW. Co jsem prošel oficiální fórko tak nejsem sám. Děje se to náhodně a je to spjaté s nějakou akcí(rozuměj AI např provede nějaký krok, nebo člověk dobude jisté město apod). Sice ted vyšel patch 1.5(kde o tom není ani blekt!), ale nějak nemám nerva očekávat, kdy se to bude opakovat či stále testovat každej novej save.  Evil or Very Mad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ale to se stále dá pochopit. Mě to corruptlo savy, protože jsem změnil v grafice velikost jednotek ze střední na ultra velké :-) Ale stále mi to přijde jako super hra (porovnáním k Medievalu 2)...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak v tomhle porovnání vítězí u mě jednoznačně Medieval 2


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vše co bylo v Medievalu, bylo už v Romu. To co je v medievalu navíc ve valné většině případů prostě nefunguje.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Starej zlatej skvělej Panzer General : Blitzkrieg War  Very Happy
I ten datáč AG docela jde  Surprised  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
BenKenobi napsal:
Ale to se stále dá pochopit.


To si děláš srandu, co se na tom dá chápat? Dobrej vtip. Hra u které se nervuješ zda ti další den načte save? Tohle se mě ještě u TW nestalo takže to o E:TW něco říká(žádnej díl ještě nebyl takhle prošpikovanej chybama. Tak to jako soráč, ale já se rohlíkem nevožeru k těm lidem fakt nepatřím. To že ty jsis s tím "blbnul"(ehm dovolil jsis změnit libovolné nastavení, které se nemá na staré kampani projevit, ovšem zde ti to zničilo save) je tvoje věc tohle se ale děje lidem na čisté hře bez "zásahu". Tohle se fakt chápat nedá, leda jako totální lajdáctví. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

To si děláš srandu, co se na tom dá chápat?

Já jakožto laik, chápu patch jakožto změnu, takže jako u každé změny jsem ochoten přijmout možnost "že se něco posere". Je to politováníhodné, ale patch je tále "aspoň nějakej" důvod.

Sarroth napsal:

Hra u které se nervuješ zda ti další den načte save?

Tak jsem skončil s GWX. Po tom, co jsem hru uložil/načetl v blízkosti konvoje, mi to každých 20 minut padalo, další mise se odmítly nahrát v 9 z 10 případů a nakonec když jsem chtěl nahrát pozici z června 1943, tak mi to řeklo "Válka skončila".

S bugama se prostě musíš naučit žít. Ve Sturmoviku nejede polovina generovaných kampaní, protože to chce mapy, který tam nikdá nebyly, V Empire at War Forces of Corruption zase nejde vyhrát poslední mise, protože je špatnej skript a Impérium má nekonečno lodí a to jsem ještě nezmínil Boiling Point, kde po dokončení linie téměř na osmdesát procent se hra rozhodla mi zadávat questy odzačátku...

Sarroth napsal:

ale já se rohlíkem nevožeru k těm lidem fakt nepatřím.

ROME je stále možnost...   Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
- Ehm patch má chyby opravovat ne vytvářet nové, to je základní princip. Nemluvě o tom, že tenhle problém se vyskytoval i u předcházejících verzí hry(jen u mě se projevil až s 1.4).

- "S bugama se prostě musíš naučit žít."  Tak to je dobrá chujovina. Laughing  Jak je libo, ale já teda rozhodně ne. To je trošku názor a la "sheep folowers" aneb sežeru co mě kdo dá.  Já si svého času vážím a mám soudnost, u takovejch věcí neztrácím čas, ty věci jsou tu pro tvou zábavu, ne ty pro ně. Ano je tu jistá hranice kterou člověk dokáže překousnout tuplem pokud to nebrání v hraní, je to nečasté či to hra vyvažuje klady, ale tohle opravdu není ten případ. Právě ukládání je bez debat základní kámen hry, to už tam nemusí bejt vůbec, když nefunguje či sporadicky. A to nemluvím o ostatních větších či menších neduhách téhle hry.

Ale jasně.  Co si to ten hráč sakra vůbec dovoluje, von tu hru chce snad za ty prachy i hrát.

Jinak z tebe má asi každej distributor/vydavatel radost. Ideální zákazník. Very Happy


BTW - Rome mám už plné zuby(v dobrém) tolikrát dohráno a relativně dlouhej čas aktivně modováno, že už jako fakt ne.

TW mám permanentně na disku od Medievalu I  a takové zklamaní a fiasko jako E:TW jsem nečekal. TW mělo vždy své mouchy  a mušky, ale tohle je moc.



Naposledy upravil Sarroth dne 08. 10. 2009, 17:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

Jinak z tebe má asi každej distributor/vydavatel radost. Ideální zákazník. Very Happy
TW mám permanentně na disku od Medievalu I  a takové zklamaní a fiasko jako E:TW jsem nečekal. TW mělo vždy své mouchy  a mušky, ale tohle je moc.

No to asi ne, protože většina vydavatelů by rozkousala stůl než by se mi trefila do vkusu (Opravdu hodně (HODNĚ) se mi líbila snad jen Mafia (svého času)). A ano, k bugům jsem vcelku tolerantní, po "dohrání" Boiling pointu, se dostaneš do takového stavu, že odpustíš i corrupted save, protože víš, co může přijít (kdybych to měl ilustrovat na příkladu SH3, tak by to bylo to, že v roce 1944 bys instantně dostal TypIID a na něho 105mm houfnici...). Takže asi tak. Jak říká 1stWO v "Das Boot meets GWX": "Dont like it, dont play it!"   Wink

A jestli tě E:TW zklamalo víc než Medieval 2, tak jsem Empire nehrál dost dlouho nato, abych pochopil, kde je zakopanej pes.
Konec diskuse, odteď o Empiru jen to dobré . Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
"Dont like it, dont play it!" Tak tohle od tebe opravdu sedí, se ti to tady snažím psát už půl dne protože se zdá že ty hraješ "spokojeně" i nehratelné Wink
Viz BP u kterého jsem na rozdíl od tebe přestal ztrácet čas 20 min po zahájení hry ty jsi byl asi ještě schopný zastávat se autorů, že na to asi jen nebyl dostatek času a peněz. Very Happy  Aneb dokud se lidé budou chovat jak se chovaj poplatků v bankách se asi fakt nezbavíme. Wink

Zklamalo, zklamalo mě tak jak jako ještě žádný díl. Medieval byl tuplem v podání Kingdoms proti tomu suprová záležitost.

"Konec diskuse, odteď o Empiru jen to dobré." Tak na to zapomeň, komunismus aneb cenzura skončila(no dobře částečně tu je furt) před 20 lety. Pokud nesneseš kritiku či fakta tak to nečti. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.