Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
kariéra - nepotkám ani "rybu"
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek kariéra - nepotkám ani "rybu" 
Zdravím, hraji kariéru za němce ( U-boat Missions... ) , dostanu úkol typu DOPLUJ TAM ČI TAM A POTOM TO ČI ONO...  dopluji - SPLNĚNO ...  ale ve zmíněném -čtverci- ať pluji jak/kam chci, potkávám maximálně letadla, abych něco vůbec potopil, musím doplout k nějakému přístavu a až tam se vyřádit na zakotvených lodí...trošku vopruz  Evil or Very Mad  
dokud jsem nedal datadisk, SIH4 kariéra šlapala ok, U-boat Missions za němce (druhou str. jsem nezkoušel) nikoli... kde je chyba prosím?!  dík za odpověď.

ps. SIH4+patch 1.1-1.4+U-boat Missions


Citovat
Příspěvek  
Z toho si nic nedělej bohužel je to tak nastavené a většinu lodí spíše potkáš po cestě ale pokud to chceš trochu oživit tak skus nainstalovat nějakou modifikaci , pro UBM je poměrně dobrá Operace Monsun.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=935



Naposledy upravil hiroc dne 29. 12. 2008, 18:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no to si dělám, cca 8 misí splněno (pouze díky zmíněným přístavům...) a žádnou loď (krom vlastních) jsem nepotkal...
vždyť z určeného prostoru, kde mám -potápět- je kolikrát nejbližší nepřátelský přístav i se zrychlením 4xxx na ...3 KOUSKY NA RŮŽKU... ,když to mám napsat slušně...
když jsem hrával kariéru bez datadisku, chodilo hášení o pohybu konvojí apod (tam jsem lodě potkával běžně...). třeba jsem něco nezmáčk, fakt nevím, tohle mi normální nepřipadá...
jediná hláška rádiem po určeném -kliknutí- je  "POKRAČUJ BLA BLA, 2 HODINY RÁDIOVEJ KLID BLA BLA..." toť vše, letecký průzkum co 6 hodin-na to jsem nepřišel, nebo to nefachá... (asi to první, moc jsem nehledal...)

takže, je to normální?!


Citovat
Příspěvek  
Tak asi takhle je to normální neboť to je simulátor a ne arkáda ale pravdou je že mě v UBM normálně chodí hlášení o kontaktu ale obecně v indickém oceánu je o poznání menší provoz než v Pacifiku ale vždy se dá něco potkat ( alespoň jedna či dvě lodě určitě) a pokud ani to ne tak si zajedu do nepřátelského přístavu pro nějaké ty tuny ( ale pozor je to nebezpečné)
Pokud ti tam opravdu nic neplave a máš čistou instalaci jen s patchem a datadiskem tak tam máš nějaký problém a doporučuji reinstal .



Naposledy upravil hiroc dne 29. 12. 2008, 18:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
samozřejmě, že nehodlám lodě střílet jako kachny, ale já vážně u tohoto datadisku nepotkal cestou vůbec nic , to se mi u původní SIH4 nestalo, něco už mám skutečně odehráno, s arkádou si tuhle hru vážně nepletu... no asi testnu změnu strany a ať už pak něco potkám či ne, reinstal to asi skrz tohodle jistí.


Citovat
Příspěvek  
No uvidíš každopádně zkus si projít některé modifikace prakticky SH 3/4 tu snad bez modů nikdo nehraje , ty mody tomu dodají tu pravou šťávu projdi si forum a vyber si co ti bude nejvíce vyhovovat a nestyd se zeptat rádi ti s výběrem poradíme.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No můj názor je, že základní SH4 s patchem 1.4 bylo jen prachsprosté střílení kachen. Hrál jsem kariéru od prosince 41 a potkával jsem mraky konvojů a útočných svazů. Co mne dorazilo bylo to, když jsem v dubnu 42 potkal spřátelený Task Force, který obsahoval cca 6 BB, které tou dobou maximálně tak opravovali a vytahovali ze dna v Pearl Harbouru.
Velice dobře hratelný se stal SH4 po instalaci RFB. Lodí bylo tak akorát, při správném použití radaru a hlídkování kolem námořních cest se to lovilo jedna báseň.

Co se týče U-boat missions, samotné jsem ho nezkoušel, hraji ho rovnou s úpravou SH4 1.5 + RFB + RFB patch + RSRD + OM 500 + OM 500 patch. Jako hlavní hraji kariéru se VII C (2/41-5/43) a plus jsem si odehrál 2 mise za IX B v operaci Paukenschlag. Musím uznat, že oproti SH4 1.4 je lodě nalézt mnohem složitější, ale je to dáno hlavně tím, že lodě nejezdí po přímkách jako v SH3 ale častěji mění kurz. Co se týče kariéry s VII C - stačí správná spolupráce s průzkumnými letouny a dá se během měsíce nalovit 40tis. BRT. Co se týče kariéry s IX B, čekal jsem u břehů USA na počátku roku 42 žně tankerů, ale spíše mne to zklamalo, osamocených lodí jsem potkal minimum, musel jsem vždy vyčmuchat nějaký konvoj. Moje nejlepší loviště jsou u Guantanáma, po cestě k Americe u Azor a u Panamského průlivu se též dalo brzy něco vyčíhat. Nejlepší úlovek se mi podařil paradoxně u New Yorku - konvoj bez eskorty plný tankerů. s Celkovou bilancí 8 ryb jsem tehdy dostal 35Tis. BRT

Takže asi tak, osobně mi to připadá hodně přiblížené k realitě, přeci jenom oceán je strašně rozlehlý a aby kapitán něco vyčenichal, tak musí šmějdit po konvojových trasách a nebo číhat u přístavů.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No máš pravdu  že v základu je SH4 dost nedodělané a je tam dost jak technických tak dějepisných chyb ( i já jsem potkal lodě které tou dobou už neměly existovat) a proto doporučuji všem si na čistou instalaci jak SH4 tak UBM pořídit nějaký mod , samozřejmě že plno těchto neduhů modifikace odstraní ale hlavně přidají plno nových věcí ,například já se nemohu nabažit německé ponorky typu XXIII z OM 600


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nedávno když jsem ještě nevěděl o patchi NOCD, tak jsem si přes torenty stáhl image hry SH3, abych nemusel pořád strkat CD do mechaniky.
Hra jela, ale nepotkal jsem v ní na misi žádnou loď, pak jsem se vrátil do přístavu a vněm taky žádná lod-> tak mi došlo, že se musím vrátit k originálu.
Jestiže hraješ stejnou pirátskou verzi, tak se nediv.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ano samozřejmě Craky a jiné Warez záležitosti dělají nemalé problémy ale to tu řešit nebudeme .

Jinak Gordy zadařilo se ti nějak s řešením problému ?


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Jsem snad jediná ponorka? 
Mám problém, když vypluju v kariéře na moře nepotkám ani jednu ponorku (JAP ani USA). Je to normální?


Citovat
Příspěvek  
To je naprosto normální, v SH4 jsem ještě žádnou ´konkurentku´ nepotkal Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ano v čisté SH4 to je naprosto normální , respektive co já jsem ji hrával tak jsem žádnou nepotkal.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Riptor: 
Vcera jsem dostal rozkaz fotografovat  přístav v Tokyu a byla tam jedna ponorka.podle muzea ve hre to byla nejaka trpasličí,tak jsem vystrelil 3 torpáda a po zasahu se začla divně točit a to asi opravdu nebylo normalní Laughing  Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 01. 2009, 22:24, celkově upraveno 2 krát.

Citovat
Příspěvek  
Ano, jediná nepřátelská ponorka v SH je ,,trpasličí" ponorka Ko-Hyoteki ( Více v sekci historie ). Dá se potkat jen v přístavech a navíc nemá zpracovaný model poškození ( = je nepotopitelná ). Dále se tam tuším někde objevila i Sen-Toku, opět nepotopitelná a v přístavech...

Nakonec ale přece jen může být lépe, připravuje se mod Japonská kampaň a v plánu je celkem 7 japonskch ponorek pro kampaň + navíc i Ko-Hyoteki...  Mod obsahuje i japonská torpéda včetně Kaitenu, i když zarím se odpaluje jen z torpédometů... Určitě nebude těžké použít je jako AI ponorky...

Více informací: Ponorky - http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=137761
                      Kampaň - http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=141869


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.