Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Miny
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak žádná kombinace!
Buď GW nebo Rub. Ovšem na rozdíl od Rubu nedoporučuji GW nějak vylepšovat, vše je vcelku dobře sladěno a i "letectvo" je naprosto OK. Jediné co doporučuji pro oživení...textury ponorek.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nepouzivam ziadny mod iba SH3Gen a SH3Commander. Mam verziu hry 1.4. Dnes som s apokusil dostat do Scapa Flow. Isiel som ponoreny na periskopovej hlbke. Ked som vysulval periskop zbadal so vo vode minu. Myslel som ze miny su iba v modoch.Alebo ich tam pridava SH3Comm alebo SH3Gen?




Naposledy upravil andrew dne 28. 01. 2007, 10:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
Myslel som ze miny su iba v modoch.Alebo ich tam pridava SH3Comm alebo SH3Gen?

no myslim ze je pridava uz patch 1.4



Naposledy upravil Wara dne 28. 01. 2007, 12:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nedávno jsem si stáhnul patch 1.4.Jsem teprve na 2.misi-říjen 1939.Zajímalo by mě od kdy se miny objevujou.V reálu se začlo už v září 39.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já svoji první minu potkal na začátku 1941 v sektoru AN 13, na volném moři


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
DasBoot napsal:
Nedávno jsem si stáhnul patch 1.4.Jsem teprve na 2.misi-říjen 1939.Zajímalo by mě od kdy se miny objevujou.V reálu se začlo už v září 39.

No oni tam jsou, stačí se podívat do přístavu(jsou ale i "otevřených" oblastech hlavně kolem Británie).....jinak bych nebyl tak natěšený. Nic nenaštve více než když se člověk vrací z patroly a najede na pořádnej kusanec a je hned game over...a žádný save.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No s těma minama nevím, nevím...... Je 1940 duben a zatím jsme nenašel ani jedinou...a že jsme hledal. Zatím jsem byl v Doveru a ve ScapaFlow. Pravda! Nemám patch 1.4. Ale jestli jsou už v základní verzi hry, tak nechápu, proč jsem žádnou nenašel..... ??? Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek  
Wothan napsal:
No s těma minama nevím, nevím...... Je 1940 duben a zatím jsme nenašel ani jedinou...a že jsme hledal. Zatím jsem byl v Doveru a ve ScapaFlow. Pravda! Nemám patch 1.4. Ale jestli jsou už v základní verzi hry, tak nechápu, proč jsem žádnou nenašel..... ??? Crying or Very sad


No tak to je hledáš marně....jen několik málo příspěvků nahoře můžeš číst že jsou až s patchem 1.4b ....


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Miny se ukazují už koncem roku 1939, byl jsem docela vykulenej, když jsem jednu nabral při proplouvání La manche.....game over bez save. Embarassed
Jo a hraju GWX.



Naposledy upravil Merlin dne 13. 03. 2007, 14:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek miny+siet 
[quote="old_Mr_Grim"]no jaký zkušennosti můžeme mít s minama Very Happy
ve screenshots galerii se koukni na posledních pár príspěvků, několik min je tam "vyfocených"
vyskytujou se většinou v hloubkách kolem 15-20 metrů v okolí přístavů, ale celkem slušně se mezi nima dá prokličkovat (pokud je včas odhalíš) Very Happy
jinak už mě tyhle mrchy připravili o pár ponorek hlavně v kanálu La Manche. škoda že nevím jestli se spouštěj kontaktem nebo magneticky. Kdyby byly kontaktní, pak by šly nadeplout.
ale tohle je horší, to nadeplout nejde
[/qu1ote]

Ja som objavil miny v pristave na Malte, kde som chcel potopit Talianske zbehle lodstvo , ale miny po naraze na ponorku nevybuchli. Inde som sa s minou nestretol, ale urcite by ma to prekvapilo ked len tak z nicoho nic prask!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
omyl, většinou to obeplout jde - ale musíš tudy, kudy do přístavu vplouval lodě


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no jasně, jednou sem to skoušel projet ve Scapa Flow a bylo to dcela zajímavý, navíc s kolem mě vyštípalo docela dost nepřátelských lodí. Ale spátky k věci, normálně sem se v noci vynořil a dal plnou parou vpřed. Zbytek hlídkujících torpédoborců mě hned zmerčil a začali po mě pálit. pak sem na to najel a ... když sem byl s celou ponorkou venku tak to už začal vodnášet trup, nejdřív to vypadalo že to přeskočim ale pak se mi záď potopila spátky do vody a ponorka to nevidržela ( ve skutečnosti bych se pěkně vymáz a rozlomil  Very Happy  ). Na další pokus sem to zkusil od západu, tam byla síť a miny, ale proplul sem to s mojí U-97 a měl sme štěstí kousek od přístavu sme našel Revenge, šel na dvě torpéda. pak zase celou cestu spátky domu. řek bych že miny si docela dávám ale ne ty schazovaný z lodí  Very Happy , ty mě někdy zničej Kapitan

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Miny mě štvou v těch případech, kdy si to šinu takových 30km od nepřátelského přístavu vysovým zrychlením (512 a pod.). Když narazím na minu, tak se hra kupodivu nezpomalí, takže nemám šanci zareagovat a ponorka během zlomku vteřiny fárá do hlubin. V SH3 Commander mám sice zatržené zpomalení při "critical damage", ale nějak to nemá vliv. Docela blbá chyba.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ono když najedeš na minu tak ti nějaká oprava moc nepomůže Sad  Akorát budeš hrát o 20 vteřin dýl Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak mina = konec. Jen jednou jsme přežil nájezd na minu a to díky tomu, že to byla vlastní  Laughing  u domácího přístavu(nesnáším jak je mapa při ZOOMování nepřesná) takže to bylo v normální rychlosti a mohl jsme hned zareagovat. Nicméně ponorka byla na kaši, 1/3 posádky mrtvá či raněná a mohl jsem se leda hned zase vrátit(přiznám se že jsem loadnul). Nicméně i tak to byla náhoda, asi jsem jí jen nějak "škrtnul" protože zrychlení nezrychlení jak jsme psal mina=v 99% konec.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.