Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nastaveni reality
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nastaveni reality 
priznejte dobrovolne jak to kdo hrajete :-)

kolik procent zda automaticky zamerovani atd.....

moje nastaveni : vse krome aut nastaveni torped vypnuto, takze uz by bylo na case abych se to taky naucil.....sice provadim korekce ale stejne....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už to skoro rok drtím,chystám se na keine kontaktaktu..........
S tím palivem je mizerie,pokud se začína u II.ve Wilhelmshavenu tak to jěště jde,ale z Lorientu vymetat Karibik,hm...Jedině se pak nechat převelet k I. do Brestu




Leden 1940,U 123 IXB



Naposledy upravil Herr Flick dne 02. 02. 2007, 21:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jedu na 100%. Jsem po druhy patrole a jedu od zacatku války, jsem zvedavej kdy si me Tomici daj. Ta druha patrola byla moc spatna, jen asi 19000t celou patrolu byly dvou metrovy vlny a vditelnost kolem 300 metru...Vetsinou jsem miril dle odhadu, protoze zmerit spravne udaje neslo. docela jsem se ale trefoval zhruba 2torpeda na jednu lod jen jednu C2 jsem musel dat trema, ale byli to posledni tri banany a uz se me chtelo zpatky za zenskejma do Nemecka takze jsem je rad objetoval.


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no skusal som real ale  prisli mi nervicky ked mi stopky hadzali spatne vypocti rychlosti , tak som na to hodil bobek , ale kazdopadne ked niekto hraje manual  tak si trufam hovorit za vsetkych ze je to uplne iny pocit  pri zasahu torpeda  Cool  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Všechno až na pomocného důstojníka(viz. moje a Grimova legendární debata), palivo(pokud by bylo dobře zpracované(doplňování) bylo by to to první co bych zapnul, ale takto při mé oblibě v dlouhých patrolách...) a external view (prostě se rád kochám) vypnuté. A pokud to není v modu tak přes SH3 Commandera vypnutý ukazatel pro hull.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja nemam zaskrtnuty benzin, a externe pohlady a hram s automatickym nastavovanim torped Embarassed  ale sem tam si skusim aj sam nastavit a odpalit ale mam sa este co ucit  Laughing
Nemam zobrazovani hull integrity a mam zapnute ze mozem pocas hliadky stratit nejakeho namornika....ale to uz samozrejme v SH3Commanderi  Wink



Naposledy upravil andrew dne 03. 02. 2007, 10:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nevyužívání WaffOF má své výhody za předpokladu že LI a NO to zvládají,když dostane další specializace tak se s ním dají slušně "lepit" vzniklé díry.Aspon já ho tak využívám.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.