Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Fallout 3. Fallout co?!!
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
šiknul by se nějakej screen Smile

btw to už by se snad dal F3 udělat jako modul  do  NWN2 a bylo by  Laughing



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 03. 11. 2008, 14:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No konečně...

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1laGu9


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Poslední skaut FO Surprised  ..... nicméně má pravdu ( "ehm přiznávám že jsem nakonec zvolil metodu "zkus si to a držkuj až pak" )
... až se divim že to vyšlo v renomovaném časáku, přece jen trend bývá přesně opačný ... Rolling Eyes

Ale všechno zlé je pro něco dobré Very Happy : aspon mi to přineslo jeden velký pozivitvní efekt a vyhrabal jsem placky F1 + F2( vzápětí po agresivním uninstalu F3 ), ošetřil je posledními výkřiky FO módy ( F1 - patch 1.3.4, F2 - Mib88 Megamod )   a de se na věc ;)



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 20. 11. 2008, 00:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ten pán mě místy mluví z duše ! Speciálně pasáž o "kravaťácích" sedí až moc - tihle lidé spolehlivě zabíjí prakticky vše, co se vymyká těm jejich tabulkám a grafům ve kterých jsou zavrtaní až po uši a berou to jako ultimátní pravdu. Chápu, že musí být někdo, kdo ty lidi vede, ale všeho moc škodí. (kór u kreativní činnosti...)

S Falloutem 3 pořád bojuji, nemůžu tomu přijít na chuť Confused , je to prostě nuda. Faktem je, že autorem zmiňovaný úpadek RPG žánru, je prostě dnešní realita. Když se nad tim tak zamyslím, tak letos mě bavil možná tak Zaklínač (neotřelé a takové "dospělé"), jinak to byla bída (Neverwinter Nights 2 -> zklamání...). Člověku až běhá mráz po zádech kam až to dojde, ještě že už na ty hry nemám tolik času Smile


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.