Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Tankové simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek tankove... 
Ja som hraval Panzer Elite bolo to v poho....ale troska komplikovane a grafika by sa mola zlepsit....ale inak Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: tankove... 
to Donitz

No nevím ale Panzer Elite byl ten nejhorší pokus o tankový simulátor. S realitou to nemělo nic společného. Zkus radši T34 vs Tiger Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 03. 2009, 14:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tady bych si dovolil nesouhlasit ! Panzer Elite je nejlepší tankový simulátor ! To mě nikdo nevezme, sice je už hodně starý a graficky je to na něm hodně znát, ale takhle komplexně zpracovanou simulaci TOLIKA tanků jsem ještě neviděl. Jako první simulátor zde konečně hrála roli i pěchota /sice jen 2D sprity, ale byla tu!/, kariérní postup válkou s parádně namluvnými brífinky (anglicky ale s patřičným německých přízvukem Smile ), možnost vylepšovat tanky a posádky ve své jednotce (slza mě ukápla když jsem poprvé ve své kariéře seděl v Tigru Smile ), na svou dobu promyšlený způsob koordinace spolubojovníků...

Vážně mám na tuto hru ty nejlepší vzpomínky, leč doba pokročila a s dnešními simulátory se to dá těžko srovnávat, neboť každého okamžitě praští ona "krabicová" grafika tehdejší doby.

Milovníkům Panzer Elite bych dnes doporučil přinejmenším zkusit Steel Fury: Kharkov 1942. Aspoň vzdáleně se to v určitých aspektech Panzer Elite podobá (koho to zaujalo psal jsem své dojmy na předchozí stránce...)

PS: Neplést Panzer Elite z roku 1999 s podobným titulem s názvem Panzer Elite Action. Tyto hry mají skutečně jen podobný název a stejného vydavatele, ale jinak je to nebe a dudy. Action je arkádoidní paskvil parazitující na slavném jméně Mad


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Souhlas s Der Führer, Panzer Elite neměl dlouho vůbec žádnou konkurenci a dodnes na něj hodně vzpomínám (hlavně na zoufalství a strach při hře za US  Very Happy  )


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Promin Der Fuhrer ,ale spletl jsem si PANZER ELITE ACTION S Panzer Elite myslel jsem že je to totéž. Embarassed


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
panzer elite byl  skvělej počin...pro mě jedna z nejlepších her co sem hrál,promyšlený brífinky,každá rota svůj cíl,vylepšování techniky,posádky.Skvělé kampaně od modařů(např tažení v Africe či východní fronta vzpomínáte?)....kdyby se hratelnost PE snoubila s dnešní grafikou máme tu silent hunter v tankové podobě....bohužel už jsem dnes tak zhejčkanej že 2D pěchotu už bych asi nevydejchal Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Steel fury 
Zdravim,kapitani,tak jsem dnes dojel  kampan za Nemeckou Risi v Steel fury.Musim rict,ze jsem cekal trochu vice,treba vice druhu tanku,ktere muzu ridit,ne jenom P III.Taky by mozna nebylo na skodu udelat dynamickou kampan,system povysovani,atd....... Crying or Very sad  Jinak po graficke strance nema tato hra konkurenci,ve hre samotne potkate hodne druhu AI techniky,at uz na ruske nebo nemecke strane....... Twisted Evil
Myslim,ze kdyby tvurci hry udelali neco podobneho na bazi SH3,tak tato hra tak brzy nezapadne na smetiste dejin.......a to jeste oficialne v CR nevysla......



Naposledy upravil messer dne 12. 03. 2009, 08:24, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pánové,pracuje se na Steel fury Kharkov 1943,viz oficialni stranky : http://graviteam.com/games/kharkov-1943.html  Twisted Evil


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
ja som fungoval s tankom len v CoD sérii. Mám ešte T-72 Balkans in fire ale to mi nejak nefacha. Hral to už niekto?
T-72 ma ,a je to pro nás fajnšmekry velmi chutné:-)akorát bych potřeboval vědět,kde se dá splašit T34 vs Tiger,nevíte to někdo?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Víme... Ale jak bylo řečeno v jednoaktovce "Vizionář" od českého génia J. Cimrmana:"My nesmíme ani naznačovat!"... Ale stačí se držet osvědčené filozofie... Nemůžeme vědět všechno, uncle Google ano...



Naposledy upravil aaron2 dne 15. 09. 2009, 19:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Chystal jsem se nadhodit podobné téma,ale dík Sarroth rockUž dlouho něco podobného naháním.
Tiger je moje další ÚCHYLKA!!!!
ahoj nevíš náhodou kdy má vyjít,nebo vyšlo T-34 vs. Tiger?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger vyšel ve světě i u nás 17.10. 2008.... Na serveru cestiny.idnes.cz je na tuto hru dokonce i čeština....



Naposledy upravil aaron2 dne 02. 10. 2009, 15:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jak sem tak koukal na screeny tak mi to nedalo a uz stahuju t34 vs. tiger vypada to jako luxusni parba! Surprised


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Odporúčam,lej je to prikrátke  Crying or Very sad


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zkusil T34 vs Tiger ale ještě mi to pořádně nejde, hraju teda za Německej tiger a musim přijít tý hře pořádně na kloub, až na to že mě vždycky dostanou pěkná simulace Smile


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.