Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 36 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sice jsem hledal, ale neby jsem si jistý jestli to tonguje pod GWX - teď už to vím díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek vrak loďě 
Ahoj kapitáni.

Připlul ke mně poškozený konvoj a jedna loď se rozlomila (né mojí vinou). Výsledek je vidět, všimněte si času.
Stalo se vám to už někdy?












P.S. a potom, že nepřevážej prázdné barely a dřevo  Very Happy


Citovat
Příspěvek  
Podle screenů ho tipuju na passengerfreighter, že?

U toho by mne to ani nepřekvapilo, potopit ho dá víc práce než potopit Bismarck...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Snad passengercargo, ale to je snad jedno.

citace:

U toho by mne to ani nepřekvapilo, potopit ho dá víc práce než potopit Bismarck...


To se snad nedá srovnávat, BB o výtlaku 42000 - 50000 tun a  "necky" cca 2222 tun.


Citovat
Příspěvek  
Nedá, bylo to pochopitelně myšleno jako nadsázka, jen chci zdůraznit, že passenegerfreighter/cargo je v poměru ke své velikosti dost odolná loď, která se snad ani nedá potopit na jedno T...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Da se potopit na jedno, ale taky i na sest - vlastni zkusenost  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hodně s nadsázkou se dá konstatovat že existuje jakási ne/přímá úměra mezi velikostí, resp. tonáží,  lodě  a množstvím torpéd nutným k jejímu potopení.
Ovšem dle výjimky potvrzující pravidlo : cokoliv lze potopit na jedno torpédo nebo bez úspěchu vyplácat všechna  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na poslední patrole sem do ní musel narvat 3 torpéda, než se kompletně rozpadla a šla konečně ke dnu. Je to mrška houževnatá . Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Hogen a Súdruh Jasánek: kde se dá sehnad mód GWX Contact Color? Nějak jsem brouzdal po subsimu marně. Jednak by mne holka zabila a jednak nejméně do r. 42/43 to byla opravdová realita a default SH3 ji vykreslil hystoricky správně:  poloha, národnost,  typ a tonáž lodí, jejich kurs, byly sledovány dálkovými průzkumnými Condory s přísným rozkazem toto sledovat, dále zjistit zda loď (pokud je nepřátelská) není oddělenou nebo zbloudilou částí většího celku (tedy konvoje). A tento průzkum, přesto že Göring ho zanedbával, byl natolik účinný že Angličani zvolili vcelku zoufalé opatření: jedna nebo více lodí konvoje mělo plavidlo upravené nést katapult s Hurricanem který měl v případě nezbytí sestřelit stopaře. To už v okamžiku startu znamenalo odpis stíhačky, po akci pilot - pokud nebyl už blízko pevniny - buď vyskočil nebo sedl do moře v blízkosti lodi a byl vyloven (někdy). Jinak tyto kontakty byly průběžně zaznamenávány na operační mapě námořnictva a radiově předávány ponorkám. Kontakty nezjištěné identifikace byly zakreslovány šedě, ostatní skutečně v barvách SH3.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
"Milan L." = Hledej šmudlo.
http://www.google.cz/search?hl=cs&client=opera&hs=Orx&rls=cs&q=GWX+Contact+Color+mod+download&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Děkuji za snahu pomoci, ale jak jsem zjistil, na subsimu je to nedobytné. Nejsem dosud registrován, download tudíž nefunguje a při pokusu o registraci-řada chyb. Můj 10 let užívaný email je špatný, a co myslí těmi CAP dopisy vůbec netuším. Není to ještě jinde? Dík.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
vsak nemusis na subsim, vyhledalo to prece daleko vic odkazu
mas tam odkaz na filefront
treba tento
http://www.filefront.com/13913010/GWX-Contact-Color.7z

jinak nevim, jestli se to lisi pro GWX2 a GWX3
GWX nemam



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 09. 2010, 10:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobe, Bůh Ti žehnej. Je to doma. Pro mne to má takovou cenu, že bez tohoto módu bych radši zůstal v defaultu. Kdybych pustil holku k tomuhle, asi by mi vyškrábala oči.


Edit: Páni kapitáni, mám vážnou otázku. Chci nainstalovat GWX3.0 ale .bin soubory stažené odsud mi můj Power Archiwer ihned zabalí do Power Archiwer ISO. Soubory jsou v pořádku, ale jsou v tom komprimovacím lisu Archiveru a nejdou rozbalit. Poradí si s nimi instalátor i takhle, nebo musím zrušit asociace v Archiveru a instalovat jako čisté .bin? Podotýkám, že jak jako .bin, tak jako archivované ISO mají stejnou velikost a ta sedí.



Naposledy upravil Milan L. dne 23. 09. 2010, 10:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Spieler: Ještě k munici u děla: tam mi to opravdu chybí. Ani ne tak protipancéřová, s křižníkem se asi nepoperu, ale za temných bezměsíčných nocí v GWX bych tedy rozhodně nepohrdl osvětlovacími granáty. Kolikrát u vlastní lodi nerozeznám jestli koukám na příď nebo na záď.
Jenže kam pro ty textury sáhnout a kam je vložit? Dík.

Edit Podle návodu si mám přepsat hodnoty (počty) u jednotlivých druhů. ale kde? nahoře jsou původní počty z defaultního SH3, oddělené středníkem. Pod nimi jsou zvlášť nové počty se dvěma nulovými položkami. Tam když něco přepíšu, vrátí se opět stávající nastavení. Tak co přepsat?



Naposledy upravil Milan L. dne 29. 09. 2010, 11:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Spieler: Stále se mi nedaří editace nábojů do děl  105 i 88mm. V Basic .cfg souboru mám položky : pro 105mm dělo ;AP=40  pro 88mm ;Ap=40
                                                                                                                                                                             ;HE=60                 ;HE=160
                                                                                                                                                                             ;SS=20                 ;SS=20  To jsou staré hodnoty z defaultníhoSH3.  V GWX je to upraveno takto:  pro calibr 105,i  pro ráži 88:                                                   AP=0                    AP=0          
                                                                                                                                                                              HE=110                 HE=220
                                                                                                                                                                              SS=0                    SS=0   Položky jsou takto pod sebou a když změním množství v novém zápisu (nekomentovaném ;, nic se nezmění. Když změním množství v původních položkách označených komentářem;, rovněž se nic nezmění. Když odstraním středníky, přepíšu množství,  a spustím hru, spadne mi s chybovým hlášením do Windows. Po restartu mi tam naskočí opět jeden typ munice v původním novém počtu GWX . Co s tím?

Edit :Pardon čísla se nějak rozhodila. Patří do sloupců pod sebe.



Naposledy upravil Milan L. dne 30. 09. 2010, 11:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 36 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.