Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Interiery VII a IX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
já už se na tohle těším Smile, vypadá to dobře a nemůžu si nerejpnout : graficky líp než interiéry SH5, ty na mě trošku působí dojmem omalovánky


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
souhlasím s tebou..všeho moc škodí a myslím že z těch světel a barevnosti by mě za chvíli hezky boleli oči....SH3!!JEDINĚ

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
To jsem stáhl, ale teď jsi nejsem jistý, jestli jsem to do JSGME hodil celé, nebo jen jeden soubor co jsem neměl. Vyzkouším.
PS: Taky mi subsim nejede..

Taky jsem s váma za jedno SH 3 rulezz! rock


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to je jasný,Subsim dostal od UBI první výstrahu : banána  Confused
taky mi to nejede



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 05. 02. 2010, 20:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale né, mají to asi jen přetížené nebo nějaký jiný problém.. po 5ti minutovém načítání sem se tam dostal  Very Happy

E: No tak teď už vůbec.. uvidíme

E: Tak poklop se mi už otvírá, ale na to jídlo pořád zapomínají.. Jak si jako představujou hlídku bez jídla? Zítra se pořádně kouknu na subsim, teď se tam už vůbec nedostanu..



Naposledy upravil Buggy dne 05. 02. 2010, 22:08, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nepoužíváš náhodou mod s vlajkou a kruhovou anténou na věži od boba???jestli jo tak to je zlo...myslím že tam jeden soubor spolu nesedí a nesmí se kopírovat.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hups.. Díky moc, hned to jdu vyzkoušet bez něj


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
samozřejmě se tomu dá předejít...do jsgme si dáš mod s vlajkou a kruhovou anténou,poté druhý mod na otevření poklopu a s tím jídlem...a pak poslední Conning Tower open Hatch089f..ale ten musíš zčasti upravit..takže vlezeš do souborů,najdeš si cfg,a vymažeš Commands_en,a Commands_fr,pak by měli spolu sedět....



Naposledy upravil pavel.45 dne 06. 02. 2010, 11:39, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Paráda, už mi salámy bouchaj do hlavy.. Jen nemám průchozí centrálu a tu místnost s útočným periskopem  Crying or Very sad  Furt nějaké problémy. Ale hlavní je, že mám vyřešení to jídlo, to se mi líbí víc  Very Happy  Díky moc za rady

E: Hmm... Pořád zkouším různé kombinace, mažu ty cfg jak v open hatch tak v tom DD_OH a nic.. buď jídlo nebo průchozí místnosti.. a Navíc jsem si smázl celou kariéru. Samé lepší



Naposledy upravil Buggy dne 06. 02. 2010, 12:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
moc divné..mě všechno dupe jak má.....rozdíl mám asi jen v tom že nepoužívám jsgme...kopíruji natrdo a max.spokojenost

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No a co tam máš ještě za MODy? Já mám tyto, myslíš, že tam něco může kolidovat?


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
no..podle toho co vidím tak tvé dva poslední mody spolu kolidují....a koukám že je máš obráceně..nejdřív by jsi měl aktivovat DD oh,a pak Conning Tower open Hatch089f,jestli ani tohle nepomůže tak se ujisti že máš všechny soubory..popřípadě stáhni znova,pokud ani poté nepude jak má tak to do hry nakopíruj natvrdo bez jsgme...nic jiného mě nenapadá..par modu mám jako ty ale mám jich i v podstatě víc,a žádný problém....osobně si myslím že ten problém je jsgme,tohle mi dělalo taky tak sem přestoupil ke kopírování natvrdo a bez sebemenšího problému



Naposledy upravil pavel.45 dne 06. 02. 2010, 13:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
hurra  rock  Tak a je to, super, díky moc. Natvrdo už to fachcčí jak má.. už tam jen hodit tu vůajku, uvidím, jestli to půjde.. btw, když to je celé průchozí, je skvělé.. a toho jídla kolem  Laughing

E: Joooo i ta vlajka jde a ani jsem nemusel mazat žádné configy. Krása. Nemůžu se dočkat na tvoje vylepšeníčko  Surprised

E: (těch editů ale je  Laughing ) Když jsem aktivoval vlajku přes JSGME, nešel mi otevírat poklop, tak jsem u té vlajky smázl ten jeden config a jede to všecko



Naposledy upravil Buggy dne 06. 02. 2010, 18:50, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jsem rád že jsem mohl pomoci Smile  cool mimochodem..právě sem své vylepšeníčko dodělal Exclamation  Exclamation ..ještě mi chybí zvuky a můžu to spustit... Rolling Eyes akorát by to chtělo rychlejší net protože než bych toho drobečka nahrál tak bude příští měsíc Mad ....ale to se brzo vyřeší Cool,je malý..ale šikovný Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak Pavle, mám namodováno, ale zjistil jsem, že otevřená věž funguje jen pro typ VII. Mám tedy alespoň místo velína špajzku, mod na otevírání poklopu mezi velínem a ložnicí shift+h mi taky funguje. Jenom mě trochu mrzí, že u ovládání hloubkových kormidel nikdo nesedí, to bych rád vrátil zpět. Víš jak na to? Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.