Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Pád hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
zrušte si automatický restart, sice to stejně spadne, ale zustane to v modré obrazovce, kde se dá při troše štěstí něco vyčíst o důvodu spadnutí systému (např. ovladače grafiky atd..) otazka je co se s tím pak bude dát udělat.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To zrušené mám bohužel modra smrt se nezobrazuje Sad

Ale jinak Michale teď jsem si všiml že máš XP SP3, což by mohl být taky problém máme doma 3 PC s XP a po nainstalování SP3 šli všechny 3 do kopru Sad. Problém byl u 2 ve Wifi kartě, kde SP3 měla problém s ovladači. A u 3 byl problém s USB ale bohužel řešení jsem nenašel tak jsem se vrátil k SP2.
Jakmile ti to spadne a restartuje se tak po startu by se ti měla objevit hláška o tom ze činnost Windows byla obnovena po závařné chybě chcete odeslat? nebo něco takového tak to zkus odeslat možná ti to vyplivne řešení pokud je něaká problém s ovladači nebo něco podobného.
Takhle mě to řeklo o těch problémech s ovladači.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
U mě většinou hra padá jen proto že mám nasekáno spoustu modu a některé nejsou kompatibitilní s gwx 3.0..např mod comunity units,nádhera ale byly tam tři lodě které způsobovaly pád,pak jsem je odstranil a opět vše v pohodě jako za starých dobrých časů cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
panove, nez budete reinstalovat,
zkuste si dat tak pul roku stary ovladace grafiky

EDIT: a jestli to bude ono, tak mne jebne, protoze si chcu poridit ATinu Rolling Eyes



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 07. 2009, 12:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Myšáku půl roku starý ovladače na Ati vůbec nerozjedu Very Happy musim použivat ovladače 6.11 z roku 2006 a starší u novějšich mě to sice psalo, že jsou s 9600 kopatibliní, ale nikdy po instalaci mě nenajeli ani widle a pokud ano tak s tím že nebylo možno inicializovat grafický adaptér a widle jeli v 16barvách a v rozlišení 640x480 Sad .Ono Ati má teď docela povedené Grafárny, ale asi bych si ji nekoupil právě díky problémům s ovladači, protože to je pořád něco Sad.

Jo jinak mě jely tuším 7.4 tou 4 jsi nejsu jistý ale ty měly paradoxně menší výkon než 6.11


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já nedám dopustit na nVidia GeForce  .. už jí mám léta ( aktuálně 7600 GT )  a ani jeden zádrhel Smile

Na starym komplu sem měl taky nějakou GeForce a taky v poho bez problémů Smile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ta já vyměnil GeForce za ATI a grafika je v singlu dokonalá, ale v lize přiletěj letadla a jsem v řiti. Začne se to kousat a včera mě to vykoplo z testu. Kluci, k čemu je dobrý mít zaškrtlou synchronizaci s MB, když mám grafárnu našláplou jako bejk. Není lepší tu synchronizaci vypnout? Sorry jestli to sem nepatří, ale pád hry to byl taky Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 14. 07. 2009, 18:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jj tiež mám 7600 GT a žiaden problém  Smile klop klop


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myšáku, co s ATInou?

Měl jsem jí jednou a co jsem přešel na nVidii, tak  už nelze jinak.

Kup si to co mám Grim (nebo lepší) a nemusíš nic řešit.  Embarassed


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek OT 
Mam Nvidiu 8800GTS512MB, ale v rFactoru novy Nvidie blbnou, doufam, ze v rF2 to bude v pohode, jinak jde Nvidia do haje a misto ni 4890,
ale pokud budou opet problemy s SH3 a ATI, tak to abych mel dva compy  Embarassed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Sarroth: Ďakujem za pomoc problém bol úspešne odstránený. Odohral som 5 misií a bez pádu s následným reštartom PC.
Pomohlo mi odstránenie Star force a aplikovanie noCD cracku.  Surprised

Chcel by som sa poďakovať aj ostatným čo sa mi snažili pomôcť.

Patrí Vám moja vďaka a úcta

S pozdravom

Michal

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Za málo.
Jen ve dvou případech mě software restartoval násilně PC. StarForce(tuším u Icewind Dale) a Assassin Creed(to bylo bez SF, ale silně technicky pojebané).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím Vás

Problém čo som popisoval pár príspevkov pred sa u mňa znova objavil.
Už som dal nové ovládače,nové ovládače na graf.kartu no stále mi to robí.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to michal: 
skus najit, jestli nebude aktualizace BIOSu nebo zvukove karty
jinak bych rekl, ze se ti tam neco hreje
nebo jeste StarForce


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jak jsme ti psal v PM, ale pokud ti vše ostatní ten procesor normálně identifikuje tak bych ten BIOS pokud se ti do toho nechce nechal. Nemáš ho taktovanej?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.