Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Ohledně nepřátelských přístavů...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Ohledně nepřátelských přístavů... 
Ahoy...rád bych se vás zeptal jestli na to, aby byly lodě v nepřátelských přístavech musí být nějakej mod...stalo se mě že jsem neměl co dělat, byl rok 1941, tak jsem si chtěl vyrazit do nějakýho enemy přístavu...to že po mě šli hromady DDéček jak slepice po flusancu bych eště přežil ale když jsem dorazil do toho přístavu s celistvostí trupu ani ne 30%, 3 torpédama, 5 marodama, za zadnicí půlka flotily DD a von tam nebyl ani záchranej člun z rybářský bárky to mě docela nakakalo a o dalších 3 přístavech ani nemluvim páč tam ze mě udělaly fašírku Mad  Mad ....a tak bych se chtěl zeptat no....esi se musim trefit v čase a prostoru nebo je v tom mod....pls pls pls...



Naposledy upravil ivis92 dne 11. 02. 2007, 17:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek lodě 
http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=10

http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=26



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V neomodované hře lze v některých přístavech (ve Scapě a v Loch Ewe) potkat větší válečnou loď, většinou lehký křižník, jednou jsem tam měl i CV Illustrious, ale to byla výjimka.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Od kdy byl určen U boot k "vymetání" přístavů Question Pokud chápu nějaké souvislosti tak šlo o obchodní blokádu Anglie Idea ,ŘÍŠE spoléhala na možnost "vyhladovění" Anglie....To že někdo x-krát v x patrolách potopí tu stejnou lod,třeba válečnou,v přístavu,nepovažuju za seriozní hraní SH3
Nicméně každý z nás to vidí jinak Very Happy


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no tak si přečti pár knížek a budeš mluvit jinak - hodně válečných lodí (potopených ponorkami) šlo ke dnu právě v přístavech
Ponorka jako taková byla vynalezena právě k útoku na válečné lodě v přístavech (protože na volném moři jí jednoduše nestačila) a až za I. a II. WW se začali používat k napadání obchodního loďstva (kdy už to technologie umožňovaly) a jak Němci tak Britové za II.WW používali ponorky k zaminovávání přístavů a tudíž v přístavech nebo jejich okolí operovali docela čato  Wink


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Takový malý postřech všim sem si že když nahraji do SH3, GWX a potom přidam Improved Convoys, tak v přístavech  lodě které přidal GWX nezmizí ale přidaj se i lodě z Improved Convoys  Very Happy a kdyz pouzijete SH3gen tak vam do některých přístavu přidá ještě pár dalších lodi.  z čehož pline že v některých přístavech už je pěkně živo  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rosta napsal:
Takový malý postřeh- všim sem si že když nahraji do SH3, GWX a potom přidam Improved Convoys, tak v přístavech  lodě které přidal GWX nezmizí ale přidaj se i lodě z Improved Convoys  Very Happy a kdyz pouzijete SH3gen tak vam do některých přístavu přidá ještě pár dalších lodi.  z čehož pline že v některých přístavech už je pěkně živo

to je sice hezký, ale ještě více se tím potlačuje původní smysl SH3, kterým není vyrubávat nepřátelské přístavy, ale potápět lodě v nepřátelských konvojích...
souhlasím v tomhle s Herr Flickem...



Naposledy upravil Wara dne 13. 03. 2007, 20:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
rosta napsal:
Takový malý postřeh- všim sem si že když nahraji do SH3, GWX a potom přidam Improved Convoys, tak v přístavech  lodě které přidal GWX nezmizí ale přidaj se i lodě z Improved Convoys  Very Happy a kdyz pouzijete SH3gen tak vam do některých přístavu přidá ještě pár dalších lodi.  z čehož pline že v některých přístavech už je pěkně živo

to je sice hezký, ale ještě více se tím potlačuje původní smysl SH3, kterým není vyrubávat nepřátelské přístavy, ale potápět lodě v nepřátelských konvojích...
souhlasím v tomhle s Herr Flickem...


Já ve vymetání přístavů vidím jakési ,,zpestření" hry, ono když na tichý chod plujete mezi minama a sítěma k tučné kořisti uvnitř přístavu, kterou obklopuje mnoho DD....... razz



Naposledy upravil Günther Königg dne 13. 03. 2007, 22:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
rosta napsal:
Takový malý postřeh- všim sem si že když nahraji do SH3, GWX a potom přidam Improved Convoys, tak v přístavech  lodě které přidal GWX nezmizí ale přidaj se i lodě z Improved Convoys  Very Happy a kdyz pouzijete SH3gen tak vam do některých přístavu přidá ještě pár dalších lodi.  z čehož pline že v některých přístavech už je pěkně živo

to je sice hezký, ale ještě více se tím potlačuje původní smysl SH3, kterým není vyrubávat nepřátelské přístavy, ale potápět lodě v nepřátelských konvojích...
souhlasím v tomhle s Herr Flickem...


Ano to máš pravdu ja jsem to jen napsal, že pokud někdo chce život v přistavech tak to může udělat takto. Ale stejně mu to bude k ničemu protože lodě které mají víc jak 20000-25000 BRT v přístavu potopit nejdou protože jsou tak velké že kdyš klesaj na dno ta se o něj zastaví a hra je neuvažuje jako potopené a můžete do nich napálit i 10 torpéd  Evil or Very Mad zkoušel sem to asi 5x ani jednou se me větší loď nepodařilo potopit. Možná je hra započítá pokud se trefíte tak že loď exploduje.
Jinak do přístavu se občas podívám, kdyš si chci užít s DD, jinak honím konvoje  Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rosta napsal:
Ale stejně mu to bude k ničemu protože lodě které mají víc jak 20000-25000 BRT v přístavu potopit nejdou protože jsou tak velké že kdyš klesaj na dno ta se o něj zastaví a hra je neuvažuje jako potopené a můžete do nich napálit i 10 torpéd  Evil or Very Mad zkoušel sem to asi 5x ani jednou se me větší loď nepodařilo potopit. Možná je hra započítá pokud se trefíte tak že loď exploduje.
Jinak do přístavu se občas podívám, kdyš si chci užít s DD, jinak honím konvoje  Very Happy


ale jde to, já v přístavu potopil Hooda, ten se sice zadřel přídí o dno ale hra mi ho uznala Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S potápěním velkých lodí v přístavech taky nemám problém. Můj úlovek byl také Hood a bez problémů mi byl uznán po zasažení dvěma úhořema. Dokonce mi byl uznán dřív než uplně dosedl na dno. Záleží asi na tom jak trefíš a jak velkou škodu tím způsobíš. I lodě na volném moři často po zasažení plují dál a to přesto, že se jim už voda přelívá vesele přes palubu. A dokud se nepotopí uplně, tak ti je to nepřipíše. Možná je to stejný problém...jen s tím, že tady nemá loď šanci se potopit uplně. Wink Toď můj postřeh...možná je to blbost, ale taky možná ne. Laughing



Naposledy upravil Merlin dne 26. 03. 2007, 08:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A navrch přidám jedno zklamání. Moje první návštěva nepřátelského přístavu byla v roce 1940 a kde jinde než ve Scapa flow. Připlul jsem od jihovýchodu pak jsem ohnul na sever. Před tou úžinou na jih od samotného přístavu jsem sice narazil na několik torpédoborců, ale těm jsem bez větších problémů proklouz.....za celou dobu co jsem plul do přístavu mě pak už nic neohrožovalo a to ani miny, sítě a podobný nástrahy.....celkem zklamání, čekal bych, že to tam bude lépe chráněný. Na vnitřní rejdě jsem potopil jeden T 2 a jeden light cruiser. A pak jsem zažil největší šok. Zpět jsem se vydal na západ takovou tou uzoučkou úžinou mezi ostrovy, dokonce jsem se vynořil nad hladinu a .....nic...nikde nic....proplul jsem uplně bez problémů jak v domovském přístavu.
Tak nevím kde tvůrci udělali chybu...nebo jsem prostě klikař. Confused  Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No klikar tak trosicku, ale v roce 1940 predpokladam ze s VIIB tak to neni nic divnyho. Taky de o to, jestli mas def. hrz nebo GWX Wink  Wink
Kdyz GWX tak by si se SF oklikou vyhnul, ale ja s tGW vetsinou propluju bez problemu, ale v SF se objevuju až pozdejc, kdyz zž tam neco je. Ale jak rikam, jen tam proplouvam na hlidku.


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Lachtan napsal:
No klikar tak trosicku, ale v roce 1940 predpokladam ze s VIIB tak to neni nic divnyho. Taky de o to, jestli mas def. hrz nebo GWX Wink  Wink
Kdyz GWX tak by si se SF oklikou vyhnul, ale ja s tGW vetsinou propluju bez problemu, ale v SF se objevuju až pozdejc, kdyz zž tam neco je. Ale jak rikam, jen tam proplouvam na hlidku.


Jedu v GWX.....a byla to pohodička....


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.