Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Problém: Instalace Patche
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No poznáš to tak, že se to pokusíš patchnout....Smile
A ty insignie se dají měnit v okně kde si upgraduješ ponorku, záložka Special - jeslti to tam nemáš, tak to umí jen módy...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Teda toto téma mě dostává, nejen tím jak tančí na pravidlech tohoto fóra, ale celkově obsahem.

1. Když už máš staženou verzi je klidně možné, že máš hru dávno v 1.4b....proto ti to už nejde opatchovat. Stačí hru zapnout a podívat se na verzi v levo dole na hlavní obrazovce. 1.3 = 1.4b
Pokud to nezabere tak prostě vše odinstalovat jak v hlavním adresáři, tak Dokumentech tak pokud možno v registrech protože pokud máš špatnou verzi klidně ti v nainstalování patche brání špatně odstraněná ochrana StarForce.

2. Insignie se bud dává na ponorku jak píše Führer a nebo pokud mluvíš o tom jak si udělat vlastní potom potřebuješ nějaký graf. program,  který pracuje TGA ... Corel, Photoshop a trošku praxe.

Jinak 99% je tady na foru už dávno napsané a popsané takže nepočítejte s tím, že se vaše příspěvky v tomto téma budou počítat do hodnostního růstu. Velice brzo bude uzamčeno a následně smazáno.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No dobre muzete to ukoncit to nema cenu z tim patchem mel sem mam a budu mit 1.0 no lepsi jak
nic i kdyz z 1.0 nemam zadne moznosti ani mody. Sad kaslete na to


_________________
ZRala Okurka dobra okurka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
okurkovy nalev napsal:
No dobre muzete to ukoncit to nema cenu z tim patchem mel sem mam a budu mit 1.0 no lepsi jak
nic i kdyz z 1.0 nemam zadne moznosti ani mody. Sad kaslete na to

Cobys taky chtel kdyz si holt nekkdo nekoupi originalku at stim ma potize  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rommel napsal:
Cobys taky chtel kdyz si holt nekkdo nekoupi originalku at stim ma potize  Wink

No jak se říká...kdo je bez viny at hodí kamenem, ale když už tak si aspoň seženu pořádnou verzi.

Náleve já ti fakt silně doporučuju reinstal a pokud ani to nepomůže hold si sehnat jinou verzi nebo rovnou originál(vyhozené peníze to narozdíl od SH4 nebudou). A ohledně ostatních otázek co jsi tady psal. No většina byla zodpovězena a do budoucna se ptej v těch tématech kde se o dané věci píše.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jak se da smazat to starforce


_________________
ZRala Okurka dobra okurka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
okurkovy nalev napsal:
jak se da smazat to starforce




Vygogluj si silent hunter 3 no SF patch , link si nepamatuju Game neco neco .

stahni si patch - naistalovat hru - opatchovat 1.4b - a pak prekopirovat Exac + asi 5 dll souboru do adresare se hrou a
hotovo.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ale možná máš už toho šmejda z nějaké předešlé hry či dema a možná v několika verzích takže tak či tak doporučuju použít: http://www.glop.org/starforce/remove.php


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
No ale možná máš už toho šmejda z nějaké předešlé hry či dema a možná v několika verzích takže tak či tak doporučuju použít: http://www.glop.org/starforce/remove.php


Bezva, na tohle sem nekapnul, dikes


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No pise mi to (no prtection drivers found to remove) ja sem to pochopil ZE to starforce asi nemam
no jeste me napadlo jestli mam dobrou cestu C:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII nema tam bid jeste neco??


_________________
ZRala Okurka dobra okurka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek BIG PROBLEM 
Zdravim hele koupil jsem si novou hru SH3 ale nevsiml jsem si ze je to polska verze a ted mam problem ze v poho vse nainstaluju ale se tam objevi okno OVĚŘENÍ CD  sekne se to a nic nejde delat pls prosim o pomoc plssssssssssssssssssssss


Citovat
Příspěvek Re: BIG PROBLEM 
pokart777 napsal:
Zdravim hele koupil jsem si novou hru SH3 ale nevsiml jsem si ze je to polska verze a ted mam problem ze v poho vse nainstaluju ale se tam objevi okno OVĚŘENÍ CD  sekne se to a nic nejde delat pls prosim o pomoc plssssssssssssssssssssss


jestli to chapu spravne tak po nainstalovani hry chces hru spustit, ale sekne se to pri Star Force overovani hry - zkus pouzit patch No Star Force - normalni exac, zkopirovat do slozky kde je puvodni spousteci soubor - po instalaci ale nejdriv opatchovat 1.4b patchem !
nic jinyho me nenapada .....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: BIG PROBLEM 
pokart777 napsal:
Zdravim hele koupil jsem si novou hru SH3 ale nevsiml jsem si ze je to polska verze a ted mam problem ze v poho vse nainstaluju ale se tam objevi okno OVĚŘENÍ CD  sekne se to a nic nejde delat pls prosim o pomoc plssssssssssssssssssssss


mozno ti pomoze toto.. Wink
http://www.freeinfosociety.com/downloads/nocdcracks/silenthunter3-nocd-1_4b-ENG.zip?phpMyAdmin=af0f6b4465fe3f904426eaeb3dc0e3fa
alebo
http://www.angriff.info/files/patch/SilentHunter_1.4b_NoCD.zip



Naposledy upravil Millo dne 07. 08. 2007, 12:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek nefunguje 
diky ze jsi mi alespon chtel pomoct ale nezabralo to napsalo to CHYBA APLIKACE-VLOŽTE DISK sh3 pc dvd do diskové jednotky a stiskněte opakovat


Citovat
Příspěvek  
ted nejsem doma, tak ti nemuzu dat presny odkazy
ale napred odinstaluj hru,
pak pres utilitu (ktera je nekde na netu) odinstaluj Starforce
a zkus nainstalovat znovu


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.