Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
GWX arkáda?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek GWX arkáda? 
Někde jsem se dočetl, že GWX je o proti GW arkáda. Tak to mi tedy tu arkádu vysvětlete.
Verze GWX 1,03 + nějaké tynepodstatné mody(jako jen ikony, ,,nepoužívání klavesnice,, dohlednost 16km) a  narazil jsem na plachetnici 17 t. bylo ,,hezky  Very Happy ,, tak jsem si říkal že si zahraji na zlého muže a potopím plachetnici dělem, ale ouha musel jsem ji dát 10 zásahů než se potopila a to nemluvím kolik jsem musel vystřílet nábojů na vzdálenost 1000m-500m děs. A jelikož mám takovej zvyk že před akcí je vždy save.tak jsem to zkusil torpédem a co to musel jsem tam šoupnou 2.Kdo tu říká,že se torpedem potopí každá lod.tak to opravdu nevím.
Jo rok byl 42,ale to asi není podstatný a torpédo základ

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No GWX už nějakou dobu kvůli lize v complu nemám, ale co se týče torpéd tak je to o "cviku" a taky o štěstí, dřív sem těm tvrzením že vše jde na jedno max. 2 torpéda teké nevěřil Wink

Jinak zde se GWX vytýkala spíše přehnaná agrasivita DD a jejich až věštecké schopnosti při hledání a to samé i u letadel (tolik ledatel co sem v 39 potkal snad ani C.Command neměl Smile ).


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
cvik určitě jo,ale netvrd mi že 17t je na dvě torpeda málo a nebo 10 ran z děla.
Já jen, že todle snad není možné aby jachta o 10 metrech vydržela tolik. To by asi chtělo trochu přidat učinnost.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ono se to postupne zlepsuje (ja taky nemam GWX - ale mam to z doslechu)  Wink
kritizovala se prvni verze a ted mas uz patch 1.03, tak uz je to taky trochu jine.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
John_Ice napsal:
cvik určitě jo,ale netvrd mi že 17t je na dvě torpeda málo a nebo 10 ran z děla.
Já jen, že todle snad není možné aby jachta o 10 metrech vydržela tolik. To by asi chtělo trochu přidat učinnost.
Samozřejmě že je to nereálné...ale ono tohle funguje v SH3 občas trochu divně a nevyzpitatelně a není to podle mě chyba jen GWX


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Možná to sem nepatří, ale v SH3, když jsem byl potopen tak válečnou lod jsem měl vyznačenou červeně.Zde už to není, lze to nějak nastavit, abych věděl kde se pohybuje válečná a kde obchodní lod?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
John_Ice napsal:
Možná to sem nepatří, ale v SH3, když jsem byl potopen tak válečnou lod jsem měl vyznačenou červeně.Zde už to není, lze to nějak nastavit, abych věděl kde se pohybuje válečná a kde obchodní lod?


To je právě jedna z úprav GWX (v tGW je to též) směřující k většímu realismu... Takže kontakty na mapě již nejsou barevně rozlišeny (nepřítel, neutrál, spojenec) a zvukové kontakty nejsou rozlišeny na válečná a obchodní plavidla... Byť to je obsluha hydrophonu schopna rozeznat... Nastavit zpět by se to dalo asi pouze přepsáním nějakého konfiguračního souboru... Třeba původním z SH3... Možná se tu najde někdo kdo ti řekne o jaký soubor se přímo jedná... Já osobně to nevím....



Naposledy upravil aaron2 dne 29. 05. 2007, 13:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No a hlavně nezapomeň na to, že plachetnice je zcela novej model přidanej do hry takže je klidně možné že má nějak podivně udělané "damage maps" místa zásahu, které jsou na rozdíl od defaultu v tGW a GWX používané. To že plachetnici nedostaneš na jedno(ale to může být i tím co už tady bylo napsáno) není problém, problém je že téměř vše ostatní dostaneš na jedno(a zase nebrat doslovně, jak je psáno v jiných debatách lod má jít dostat na jedno ale ne na 90%+ ). Takže ne že si lidé stěžují, že lod jde dostat na jedno, ale že jde tak dostat téměř pokaždé. Prostě docela výstižně jde se dá shrnout tGW slovy: Arkádové pokoukáníčko se špatně vyladěnou obtížností, nedoporučuje 9/10 kapitánů Laughing Ale samo už je venku patch 1.3 takže možná lecos bylo zachráněno. Ale i tak platí že pokud člověku jde o realismus má k němu mnohonásobně blíže tGW(a le i to má samozřejmě své mouchy)  Wink

Jinak nebylo třeba otevírat nové téma...GWX má svoje.



Naposledy upravil Sarroth dne 29. 05. 2007, 14:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Plachetnice 
Já se jenom divím ,že zahazuješ torpéda na 17 tunovou plachetnici?!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Plachetnice 
DasBoot napsal:
Já se jenom divím ,že zahazuješ torpéda na 17 tunovou plachetnici?!

 super  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Plachetnice 
DasBoot napsal:
Já se jenom divím ,že zahazuješ torpéda na 17 tunovou plachetnici?!

Ty to nechápeš?Prostě je to hra a hra je na hraní a já si rád hraji a tak jsem to chtěl zkusit. Very Happy a k tomu si to přečti vejš...zkusil jsem dělo a nic, tak jsem zkusil torpedo.A jak jsem řekl použil jsem save.



Naposledy upravil John_Ice dne 30. 05. 2007, 06:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

Jinak nebylo třeba otevírat nové téma...GWX má svoje.


Nepřijde mi to jako nové téma.Jsem v sekci pokec a dojmy z hraní tak jsem napsal dojem, že je to divný že 17t vydrží tolik.
a na mapě, že to není odlišený(valečna či obchodní), tak to jsem se omlouval hned na začátku, že to sem možná nepatří.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
John_Ice napsal:
Nepřijde mi to jako nové téma.Jsem v sekci pokec a dojmy z hraní tak jsem napsal dojem, že je to divný že 17t vydrží tolik.
a na mapě, že to není odlišený(valečna či obchodní), tak to jsem se omlouval hned na začátku, že to sem možná nepatří.


V pořádku, já to četl. Jenom se nám tady po vydání/vypuštění GWX vyrojilo témat na toto téma mraky a dalo docela práci je ukočírovat a nasměrovat do jednoho. Moje věta bylo jen konstatování/povzdech. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo to jsem pochopil,doufám, že jsi pochopil, že já jsem to jenom konstatoval.Nic jako ...že bych byl naštvanej, že mi to říkáš.Pro mě to bylo prostě jednoduší se rovnou na to zeptat a ne zase se někam proklikat,kor v práci,když mi to jede jako hlemýžd.Jsem rád když se mi zobrazí stránka

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsme voba konstatovali, snad voba chápem a konec OT  Very Happy

BTW - právě aby se jen "jednou" kliklo, nemůže každý zakládat téma na to jedno a to samé.(neutrální poznámka) Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.