Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
All in one
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek All in one 
Chci se zeptat nepřemejšleli jste nahodou aby jste vše(instal SH3 plus GW+GWX,commander jsgme,rozvědka)nešoupli pod jeden topic?
Protože jsem celej tejden seděl a čítal jsem forum co a jak mám udělat a určitě nejsem sám, že je trochu mimo,když musí projet pomalu všechno jen kvůli tomu že si tam chce něco navíc šoupnout. a ještě nejsem tak trochu zběhlej.
Návody jsou třeba super,ale už se neřeší jak nebo vlastně kam ty pomocné soubory nainstalovat...třeba mody v gwx...jestli je potřeba je nakopčit do adresáře jsgme nebo přesunout,abych je ativoval..zdůvodu zasraní pc. Nebo jsem si stáhnul commandera a soubory k tomu a tento soubor byl tam taky GWX Skin Pack - 164mb a vůbec nevím na co je,nerozbalil jsem ho vlastně nepoužil a comm mi šlape takže vím zas tak akorát prd.....Třeba to dát prostě all in one a napsat tak trochu vysvětlivky, kde nejsou a nebo odkazy kde se to už řešilo....myslím že by to dost lidem pomohlo.
Jo je jasný že si to mohu zkusit,prodstě zkoušet a zkoušet a ono to nějak dopadne,ale když už to někdo má,proč se s ním nepodělit o zážitek Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, castecne sis odpovedel sam,
chce to zkouset , co se komu libi a vyhovuje - modu je celkem dost (delat k nim navody- to bys mohl pomalu nekoho zamestnat na plny uvazek) a diktovat, co si ma kdo naistalovat, je blbost .
Teda krome ligy  Wink
Tam kvuli kompatibilite musi mit vsichni stejnou konfiguraci modu.



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 05. 2007, 09:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
No, castecne sis odpovedel sam,
chce to zkouset , co se komu libi a vyhovuje - modu je celkem dost (delat k nim navody- to bys mohl pomalu nekoho zamestnat na plny uvazek) a diktovat, co si ma kdo naistalovat, je blbost .
Teda krome ligy  Wink
Tam kvuli kompatibilite musi mit vsichni stejnou konfiguraci modu.

To Jsi mě asi nepochopil,já nemyslel co jakej mod tam šoupnout a co je lepší či horší,ale jak to prostě nejednoduše vyhledat a nainstalovat....to jsem myslel.prostě postup těch součástí....jestli jsi dobře četl tak jsem se třeba ptal na jeden files co tam je 161mb a podle návodu by mě neměl commander chodit,ale on mě chodí bez toho skinu, a nebo ty mody jestli musej bejt jak v GWX a nebo stči je přesunout do JSGME,tydle prkotiny tu prostě nejsou a to si myslím, že to nemá cenu zkoušet...to jsem měl na mysli.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha,
nechci moc rejpat, ale to by snad bylo jeste horsi - sledovat jakej mod vysel, co ma, jestli nahodou neni nova verze, jestli je pro tGW, GWX, commandera nebo RuB ....
Jo bylo by to hezky, ale asi by jsi potreboval mensi tym, aby toto ohlidal a kontroloval, protoze nekdy staci mala zmena verze a uz ti to blbne nekde jinde - hlavne pokud hrajes online.
V offline nemuzu posoudit, protoze offline uz ani nehraju.  Wink  

Ale idea je to pekna, kdyby se ti to podarilo realizovat, bylo by to na metal.  Kapitan


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nikdy jsem nesnášel psaní,protože se člověk u toho blbě vyjadřuje a nemusí být  pochopen , asi jako já.Já jen, že mě to trvalo pomalu celej den než jsem vše přečetl a vlastně ani jsem to nemusel číst všechno,protože je tam někdy jenom pokec.A věřím, že to každého začínajícího i trochu pokročilejšího štve vše hledat. a myslím si že SH3 už je asi tak trochu u konce co se týká inovací,takže jsem myslel jenom na ty základní věci.Prostě co a jak nejlíp provést do pc.
 A ty méně důležité...myslím tím že i textury ponorek si může najít sám. Nic o tom, sledovat nové patche ,jsem nemyslel. To už člověk by pochopil z těch starší jak se to dělá.
Třeba bych se toho chopil,že bych udělal novej TOPIC a napsal něco,ale sám nevím jak to pořádně funguje.....třeba se stále ptám na to samé a nikdo mi ještě neodpověděl ani ty...co s těma mody,jestli můžou bejt jenom v JSGME nebo i v SH3 a nebo o tom files GWX Skin Pack .co s ním??
V pohodě bych to sesumíroval a napsal,ale jak o něčem mohu napsat,když sám nevím a bludy tu psát nechci.Ani nevím jestli mě to šlape GWX + plus to nastavení + mody.Sicemě to louduje na monitoru GWX 1,03 ale jak poznám že mi to tak šlape jak to mám nastavený.A i ta rozvědka to taky nevím

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
cau ono mas v urcitom smere pravdu ale aby som povedal pravdu ani to snad nejde urobit tu v tom poriadok aby to bolo na jednom mieste GWX ,TGW  su samostatne mody a nedavas ich do jsgme a dalsie doplnovacie mody ano , ale zasa neresil by som to lebo cim viac veci tam lupnes tym castejsie Ti to bude padat, kedysi mna to tiez zaujimalo ale teraz mi je to fuk takze take topici ani nenastevujem,....

a poriadok urobit v topicoch , myslim ten zbytocny pokec to maju na starosti moderatori
ja viem je to tazke ked si tu novy mas v tom chaos aj ja ked nieco chcem najst tak nemozem lebo man to prestane bavit Laughing  Laughing  Laughing  , mozno admini viacej pochopia co si mal na mysli  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jo já zas tak blbej nejsem Wink , chápu to taky...je mi to jasny.
Výhoda je prostě jak vyjde hra,tak sledovat forum a je to ok Very Happy ....potom to nepřijde zmatený a každý ví kde se sánkuje

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podle mě je struktura fora jasná a přehledná,rozhodně bych nemíchal věci jako TGW,GWX,SH3 COMM.,SH3 GEN. dohromady.Ted trošku k modum,sleduju už jen co je do GWX,drtivá většina těch modu se spouští přes JSGME,autoři GWX sami uvádějí že co nejde přes JSGME může narušovat stabilitu hry..... Cool
Vyjímku tvoří ten Combined Skin pack,už si přesně nevzpomenu na readme,ale ten se asi nakopíruje do COMM a data ve hře.V modu je většinou přibalen soubor readme,tam bývá popsán postup instalu,pokud neumíš anglicky (jako já) tak určitě někdo v tvém okolí určitě Smile
Ve svých komplech mám odkazy na všechny mody do SH3,ale to bylo až o víkendu,nebo najed na Subsim.com a můžeš se tam proklikat.
Jinak se tady celkem dodržuje jakási "kultura postování" (ale jsou i úlety Very Happy ),když mám problém s SH3 COMM.,píšu to do toho topicu atd.

P.S Ten konec si neber ve zlém Kapitan

Ješte jsem si vzpoměl,mohl bych hodit do GWX screen mojeho JSGME+nějaké vysvětlení co je na co,jestli teda máš zájem.Třeba se předvedou i ostatní Very Happy



Naposledy upravil Herr Flick dne 24. 05. 2007, 17:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.