Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Problém- Hardwarové nároky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém- Hardwarové nároky 
Potřebuju zodpovědět jednoduchý dotaz. Jak moc musím mít ,,nabouchanej komp´´ , aby mi SH 3 chodil. Na  http://bonusweb.idnes.cz je min    CPU 1400 MHz, 512 MB RAM, 64 MB VRAM, což můj počítač splňuje. I přes to je hra pro sekavé a pomalé pohyby zcela nehratelná  Sad  Teď nevím, jestli je chyba v počítači (byl nedávno v opravě) a nebo ta hra potřebuje zkrátka víc.



Naposledy upravil Wara dne 09. 06. 2007, 10:31, celkově upraveno 2 krát.

Citovat
Příspěvek  
Je rozdíl mezi minimální konfigurací a doporučenou konfigurací.... Minimální konfigurace znamená že tu hru spustíš.... Na to aby jsi si "normálně" zahrál potřebuješ  tu doporučenou....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Hardwarové nároky 
sgtchlupac napsal:
Potřebuju zodpovědět jednoduchý dotaz. Jak moc musím mít ,,nabouchanej komp´´ , aby mi SH 3 chodil. Na  http://bonusweb.idnes.cz je min    CPU 1400 MHz, 512 MB RAM, 64 MB VRAM, což můj počítač splňuje. I přes to je hra pro sekavé a pomalé pohyby zcela nehratelná  Sad  Teď nevím, jestli je chyba v počítači (byl nedávno v opravě) a nebo ta hra potřebuje zkrátka víc.


Doháje lidi dívejte se kam to píšete....... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Tohle je sekce pro SH4, pro SH3 je dole


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přehlédl jsem že se ptá na SH3.... Ale moje odpověď platí i pro SH4 takže zase až tak "offtopic" nejsem.... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Hardwarové nároky 
sgtchlupac napsal:
Potřebuju zodpovědět jednoduchý dotaz. Jak moc musím mít ,,nabouchanej komp´´ , aby mi SH 3 chodil. Na  http://bonusweb.idnes.cz je min    CPU 1400 MHz, 512 MB RAM, 64 MB VRAM, což můj počítač splňuje. I přes to je hra pro sekavé a pomalé pohyby zcela nehratelná  Sad  Teď nevím, jestli je chyba v počítači (byl nedávno v opravě) a nebo ta hra potřebuje zkrátka víc.


Víc,512 MB RAM je opravdu minimum...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Hardwarové nároky 
Günther Königg napsal:
sgtchlupac napsal:
Potřebuju zodpovědět jednoduchý dotaz. Jak moc musím mít ,,nabouchanej komp´´ , aby mi SH 3 chodil. Na  http://bonusweb.idnes.cz je min    CPU 1400 MHz, 512 MB RAM, 64 MB VRAM, což můj počítač splňuje. I přes to je hra pro sekavé a pomalé pohyby zcela nehratelná  Sad  Teď nevím, jestli je chyba v počítači (byl nedávno v opravě) a nebo ta hra potřebuje zkrátka víc.


Doháje lidi dívejte se kam to píšete....... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Tohle je sekce pro SH4, pro SH3 je dole


nj, sorry, drobná nepozornost....
jinak trochu naivně jsem doufal že při splnění minimálních nároků bude hra hratelná Sad no nic, musím zainvestovat


Citovat
Příspěvek  
SH4 medium detaily, na moři ok (místy zpomalení, ale stále hratelné bez problému), přístavy velké zpomalení. Jak to chodí vám?

sestava: core2duo @ 2,80GHz, 2x1GB DDR2, X800GTO 256MB.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čus chlopi a děvčata :-)

Koupil jsem si SH III a pařím to. Jen sem se teď  bavil s kámošem a ten mi říkal, že pokud vytvořím image a ještě to navíc *******, což je na netu volně stažitelný , tak přezto že mam originál verzi tak to pošlape rychleji. Co je na tom pravdy ???  A když jo proč to tak je ???



Naposledy upravil OndrejvonOOO dne 15. 05. 2007, 11:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
PS : a jaký to pro mne může mít nevýhody pokud to člověk udělá ???  Díky a čus.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OndrejvonOOO napsal:
Čus chlopi a děvčata :-)

Koupil jsem si SH III a pařím to. Jen sem se teď  bavil s kámošem a ten mi říkal, že pokud vytvořím image a ještě to navíc ****, což je na netu volně stažitelný , tak přezto že mam originál verzi tak to pošlape rychleji. Co je na tom pravdy ???  A když jo proč to tak je ???


Ad 1) Nepoužívej tu taková nehezká slova jako cr***

Ad2) Pokud máš origoš tak nepotrebuješ image protože když to "ošetříš" tak už placku můžeš schovat...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Díky.  Surprised  Embarassed  To my vylítlo, no a jinak je to tedy potom rychlejsí pokud to clověk "ošetří" ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OndrejvonOOO napsal:
Díky.  Surprised  Embarassed  To my vylítlo, no a jinak je to tedy potom rychlejsí pokud to clověk "ošetří" ???


Tak to tam oprav... Vpravo nahoře u té původní zprávy máš tlačítko "edit".... Nepřijde mi to rychlejší.... Ale nechroupá to placku a necpe ti to do mašiny Starforce...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Díky, jak je tu člověk novej tak ještě nemá zažitý pravidla. Nicméně za info díky taky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OndrejvonOOO napsal:
Díky, jak je tu člověk novej tak ještě nemá zažitý pravidla. Nicméně za info díky taky.


Přečti si sekci http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229 Najdeš tam debatu na uvedené téma.... Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
super  rock Díkec  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.