Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Problém se Sejvy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Miller napsal:
Sarroth napsal:
No možná vím, každopádně toto je hodně, hodě divoké(SF a jak popisuješ...). Pokud nepoužíváš žádný mod bude to jednoduché. Reinstaluj hru, opatchuj hru (viz PM), pouzij crack(viz PM). Pokud to smaže saves nahraj tam zálohované.

Dobře,udělám to a ještě prosím co je to ta zkratka PM,jak píšeš u patche a cracku?A jinak děkuji moc...než se mi to pokazilo,tak jsem potopil letadlovku v přístavu Giblartar na jedno torpédo a 3 stojící pasangery Very Happy takže to člověka zamrzí,když se vrací na základnu s tolika potopenou tonáží a stane se tohle a mrzí mě to o tovíc,že vyplouvám z Lorientu a hlídkový prostory poslední dobou byli v CO nebo CH takže opravdu dost daleko a když člověk musí přez Giblartar plout hluboko a tiše,tak to taky člověku moc neutíká Very Happy takže ještě jednou děkuji


Letadlovka a 3 passenegery.Blahopřeji Wink



Děkuju Very Happy docela jsem se zapotil,jak jsem s evyhíbavál DD ale stálo to za to,ostatně tenhle přístav vřele doporučuji,cesta tam je děsná ale když je člověk tam,tak tam vždycky něco najde a většinou to jsou samé velké kousky,jednou jsem tam byl poslán zprávou,když tam kotvila válečná loď pak jsem plul kolem a našel jsem tam dva vedle sebe zakotvený transportery a nakonec tu letadlovku a 3 passenegery Smile ale pak se mi začaly srát ty sejvy,takže smůla no,nedoplul jsem včs do přístavu,machroval jsem na DD se 2% pevnosti trupu a jak jsem se potápěl ,abych unikl,tak jsem pukl v 16 metrech Smile no a když jsem načítal sejv,tak už to nšlo Sad ale mám to zálohované,tak až to zprovoznim,tak jsem si uložil ůtok těsně před letadlovkou,takže by to mělo být v poho...Tak zatim

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Miller 
Soukromá zpráva... Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Lidi , když mám ve své kariéře několik uložených pozic  (ukládám si každou hlídku zvlášť pod svím heslem) dají se nejak stary sejvy promázávat ? Už několikrát se mi stalo že mi zmizela celá kariéra.   Otázka 2 : Mám verzy hry 1.4 s modem Das Boot theme a po nahrátí sejvu jsem v hloubce 90 metru jako před uložením což je v pořádku , ale ve velitelské věži stojí hlídka i s dustojníkem,víte co s tím ? P.S. Vždy maji nepromokavy obleky  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Xcommira napsal:
Lidi , když mám ve své kariéře několik uložených pozic  (ukládám si každou hlídku zvlášť pod svím heslem) dají se nejak stary sejvy promázávat ? Už několikrát se mi stalo že mi zmizela celá kariéra.   Otázka 2 : Mám verzy hry 1.4 s modem Das Boot theme a po nahrátí sejvu jsem v hloubce 90 metru jako před uložením což je v pořádku , ale ve velitelské věži stojí hlídka i s dustojníkem,víte co s tím ? P.S. Vždy maji nepromokavy obleky  Laughing


Asi jde o starý známý bug u konfigurace hry co používáš.V dalších modech se to už nevyskytuje.
Já bych teda osobně dělal save na hladině,neměla by tam být ale žádná jiná lod,ani raději potápějící se lod.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám taky problém s ukládaním hry.Normálně si uložím misi a když chci druhý den pokračovat ,nemám si co nahrát.Všechny savy zmizí.Naposled jsem ukládalpod vodou a na sonaru jsem měl zvukový ohlas.Mám origo hru a GWX 1.03

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě se osvědčilo nahrávat jen na hladině, bez společnosti dalších lodí, bez časové komprese, nahrávám jen do jednoho sejvu v rámci hlídky a ten jen přepisuju..a nic nemažu jinak hrozí problém.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Panchus napsal:
Mě se osvědčilo nahrávat jen na hladině, bez společnosti dalších lodí, bez časové komprese, nahrávám jen do jednoho sejvu v rámci hlídky a ten jen přepisuju..a nic nemažu jinak hrozí problém.

Delám to identicky a žádný problém v GWX nikdy nenastal.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Taže so Savom mám problémy už aj ja  Crying or Very sad

Som síce len v prvej patrole, ale keď ju človek hrá 2 týždne, má pekne nazbierané BRT a za pár hodín plavby je v domovskom prístave a teší sa na medaile a povyšovanie, prípadne nákup vylepšení, tak si viete predstaviť v akom duševnom stave sa nachádzam keď mi zmizli všetky savy.
Pri poslednom savovaní som bol na hladine, v dohľade žiadne lode, proste presne podľa predpisov na savovanie. Druhý deň som zapol komp, odklikol kariéru, odklikol ulžené misie a tam nič. Úplne prázdne. Predtým som tam mal 13 savov.
V adresári Documents and settings mám túto kariéru viditeľnú a sú v nej aj všetky savy, hra ich však pri spustení nevidí. Je to normálne? Mne teda tie savy nezmizli, sú tam, ale hra ich nevidí. Nedá sa hre dáko pomôcť aby ich znovu zbadala?
A ešte jedna otázočka. Pri zálohovaní saveov mám vlastne zálohovať čo? Pretože cesta k zálohám SH III je takáto: Documents and Settings/Sith/My documents/SH3/data/cfg/careers, replais, single missions + ďalšie súboríky v adresári cfg. Od ktorého adresára treba vlastne savy zálohovať? Hneď od adresára SH3 alebo len careers?

Ďakujem za pomoc.


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja bych to zalohoval od SH3/data.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zkus ukládat jen do jednoho savu v rámci patroly a ten přepisuj. Jinak já zálohuju pouze složku "SH3" v Dokumentech a zatím žadný problém. A karieru jsem začínal aspoň 10krát na každý mod, takže ti přeju mnoho trpělivosti.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek sejvy 
Já si pro jistotu ukládám do 2 sejvů.Pro jistitu,kdyby jsem si v tom jednom uložil blbou akci a pravidelně to střídám!



Naposledy upravil DasBoot dne 01. 05. 2007, 07:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak ten samý problém jsko na začátku je i u mě Sad  Když chci loadnout uloženou pozici, přijde stejná chybové hláška. Mám ale jinou instalaci ( Mody pro ligu + *čti pravidla fóra* ). Může být chyba tam? jednou jsem už loadoval (ale na začátek patroly ) a nebyl problém. Taky jsem zkusil nahrát předchozí save - stejný výsledek Crying or Very sad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Popisuji to v sekci SH4, ale u SH3 je to stejné. Příspěvek 20.7.2007. Hold magie.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=375&start=120



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Idea Měl jsem s tím taky problémy. Příčítal jsem to staršímu a slabšímu PC. V novém mi to udělalo až po 26 plavbách. Odstranil jsem část Save a nechla jen poslední dva. Zatím to nepadá a nepatrně se zrychlilo načítání hry.
Zachoval jsem toto v: Dokumenty/SH3/data/cfg/Careers/"tvůj název kampaně"/Složka souborů 28; Careers; Careers 0; Crew Careers 28 a 280 a 290; Log 28; Patrols a Patrols 0. Čísla tam budeš mít jiná podle počtu odehraných plaveb.
Vše s posledními datumy.

 Embarassed Tak to nepomohlo. Udělalo mi to znovu. Děje se to vždy když udělám víc příkazů najednou, pak to SH3 nezvládne. Samozřemě to bývá v těch netěžších chvílích, když vás honí DD.
Nedávno jsem hru tak zblbnul, že jsem se objevil 32 m pod vodou a na můstku byli pozorovatelé. Z nosu jim šli bublinky Wink

(Mimochodem kdyby někdo potřeboval slušnou PC setavu ať semi ozve na E-mail: Pvonr@email.cz)    
[img][/img]



Naposledy upravil von_Paulus dne 05. 11. 2007, 12:38, celkově upraveno 4 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to mi u "staženýho silenta z netu přes gamesload" psalo taky - tenhle patch opravdu rozeznává verzi hry, ale jak už to bývá, tak tenhle staženej silent byl malinko poupravenej od začátku...(tzn. že mě soubory, který byly zbavený ochrany StarForce atd., atd.). Sice nevim, jestli jsi ho taky stáhnul, ale je tady další faktor; ošetření, které jsi mohl stáhnout z odkazů tady na tomto fóru. Tydle stažený soubory přepisují původní a zbavují hry StarF. Takže jestli ty původní soubory nemáš zálohovaný, tak s tim nic neuděláš!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.