Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
spusti se mi jen uvodni video bez zvuku a nic vic, poradite?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Zkus si stáhnout novej Uplay launcher přímo z Ubisoftu. Ten co je ve hře je starej. já nevím, ale za mě je s SH5 ze Steamu víc problémů než užitku.
Dále zkus použít tuto aplikaci: C:\Ubisoft\Silent Hunter 5\Support\GameUpdater  Samozřejmě, že ty máš umístění hry někde jinde. Po použití by jsi měl mít hru opatchovanou na 1.2.
Neměl by jsi mít hru ze Steamu uloženou někde tady? :C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common . Samozřejmě že může být na jiném disku: D:\SteamLibrary\steamapps



Naposledy upravil Muckenberg dne 03. 08. 2019, 13:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ahoj, po padu HDD a koupe noveho, jsem si chtěl nainstalovat opet SH5, ale at uz tyden delam cokoliv..vzdy skoncim u jak je zde uvedeno ..3/4 obrazovky ,bez zvuku atd.. zkousel jsem i postahovat update .. ale ani ty nepomahaji..spis se tvari ze hra neni ani naistalována..hra je stazena z ubisoftu, system windows 11..poradi nekdo?



Naposledy upravil Moonread dne 03. 03. 2024, 11:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.