Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Problém- Hra sa mi samovolně minimalizuje
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém- Hra sa mi samovolně minimalizuje 
Ahoj. Počas hrania sa mi niekedy stáva, že sa mi hra sama od seba zminimalizuje na spodnú lištu Windows. Zhruba raz za 30 minut. Keď je minimalizovaná tak na pozadí beží ďalej. Si viete predstaviť aké je to niekedy príjemné keď sa chystáte vypustiť dútnik na svoju obeť a zrazu hop minimize. No šlak ma ide trafiť.  Evil or Very Mad

Skúsil som si vypnúť šetrič obrazovky a aj energie ale nepomohlo.
Mám nainštalovanú SH3 + 1,4b patch (original zo stranok SH) + tGW + SH3 Commander + SH3Gen
Stávalo sa mi to však aj keď som hrával SH3 základ, takže modom to nepripisujem.

Neviete čo by to mohlo byť?  Evil or Very Mad



Naposledy upravil Wara dne 09. 06. 2007, 10:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nejakej rezident, mne to dela, teda u jine hry, Avast, kdyz testuje jestli neni novy update


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mě to taky občas udělal antivir, tak to preventivně vypínám, tedy jen rezidentní ochranu u avg.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja mam taky Avast a do Winu to vyhazuje pri aktualizaci databaze. Takze ho preventivne vypinam(tzn.rezidentni ochranu). Doporucuju ho vypnout pomoci Spravce uloh-jsou to procesy ahs....(a vzdycky neco)->usetri Vam asi 25 mb ramky, coz se muze hodit, ne?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ďakujem pekne za odpovede páni. Aj ja mám Avast! takže problém sa zdá byť vyriešený.
Hneď ako budem mať možnosť otestujem a podám hlásenie ako som dopadol.

Ešte raz ďakujem  super


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky mám Avast, ale ten mě to do lišty nezhazuje.Naprosto spolehlivě to sejme Skype...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Taky mám Avast, ale ten mě to do lišty nezhazuje.Naprosto spolehlivě to sejme Skype...

Jo a taky ICQ a Miranda Pekne mě to někdy nas..


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak to ja nemam problem s nicim - (tuky tuk na desku stolu) neshazuje mi to ani rezident od Avasta, ani Skype nevo ICQ


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj. Takže som to testol a fakt to bol ten Avast! Pre istotu som deaktivoval resp. odstavil a vypol aj Terminator Antispyware a Commodo firewall - pre istotu.  Laughing
Lovil som 5 hodin bez prestania a ono mi to nespadlo. Ešte raz ďakujem za dobrú radu  super


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rosta napsal:
Jo a taky ICQ a Miranda Pekne mě to někdy nas..

mno, tohle se dá nastavit v každý verzi mirandy- jak se má chovat, jestli se má vynucovat nebo jestli má být pěkně v pozadí...
doporučuji pročíst si fórka ohledně mirandy, tam ti jistě poradí, záleží co máš za build, jakou verzi, jaké pluginy používáš apod.

jinak- toto téma považuji za uzavřené...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.