Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Problém- sekání hry při pohledu do dálky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém- sekání hry při pohledu do dálky 
Mám takovy malý problém...normálně spustím hru, dam prostě nějakou misi, na misi nezáleží, a když už je to ve hře, tak to jde dobře graficky
ale když se podivam kamerou do dálky tak se to seká!! Poradíte mi?? plsss


Díky Lukáš

-------------------------------------------------------------------
edited by Wara: předělán nadpis tématu na konkrétnější...



Naposledy upravil Wara dne 09. 06. 2007, 10:44, celkově upraveno 3 krát.

Citovat
Příspěvek  
kolik mas FPS? jakou grafickou kartu? kolik RAM?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mám notebook Acer TravelMate 2410, má 512 RAM, Grafická karta je Mobile Intel 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family
FPS newim jak se zjistí.....ja wim že to je slabá sestava ale nešlo by s tim něco udělat??
není nějakej program na nastavení rozlišení nebo tak?? myslim že si mi to seká kvuli vodní hladině...pod vodou to jde super
a v ponorce taky...plsss poradte


Díky Lukáš Sad  Sad


Citovat
Příspěvek  
hmm, asi te nepotesim, ale na tvoji sestave to bude asi maximum, co zvladne  Sad

tady je kazda rada draha, ale spis zlepseni prijde az s novym hardware  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to tak, je vcelku jasné že v ponorce a pod vodou ti to jde OK. SH3 má velice špatnou optimalizaci a to hlavně pokud jde o práci s pamětí(512 je pro SH3 opravdu minimum), ale tady bych hledal "šotka" i v grafice...ve všem/celé sestavě Crying or Very sad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky za odpovědi Sad
Jinak doporučili byste mi nějakou dobrou hru...se slušnou grafikou, která by šla na této
sestave...
Dík za váš názor  Lukáš
 Cool


Citovat
Příspěvek  
A to se ti to seka jen kdyz se podivas do dalky? To me se to seka porad


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jo seká se mi to jenom když se podívám do dálky Sad  jinak to jde v poho Confused

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.