Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Problém: Chci hrát ligu, ale mám GWX...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
jj dvě samostatné instalace, ale je to tady všechno v těch linkách už posané, protože toto jsme my všichni, co jsme ligu hráli, už dávno pořešili  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Niečo je zle? 
1. Dal som do pc CD a otvoril ho cez tento počítač - pravým na setup a spustiť ako správca (inštalácia cez autorun=nekomptibilita=program prestal pracovať pri načítaní)
2. tak isto som to patchol a inštaloval tGW
3. ligovú inštaláciu som skúsil a fungovala
4. potom som premenoval priečinok v program files...
5. začal som tak isto druhú inštaláciu ale tu už bol  ako ciel inštalácie zadaný ten môj premenovaný priečinok takže som to zmenil na    programfiles(84x)/ubisoft/SilenthunterIII
6. začalo to inštalovať... no  tu začína problém... ako je tá zelená čiara čo inštaluje hru a v tom riadku nadňou píše čo inštaluje  tak tam som videl že všetko to ide do     program files(84X)/ubisoft/tGW teda do toho môjho premenovaného priečinku aj napriek tomu že som zadal inú cestu .

A toto mi urobí vždy...takže nemôžem mať dve priečinky lebo pri druhej inštalácii do vždy začne prepisovať tú prvú. A diskC: Program files majú všetky používateľské kontá spoločný.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak sem psal do PM(at je to tu i pro jiné). Neprováděj reinstal ani opravu, ale prostě nainstalovanou čistou hru ručně zkopíruj do připraveného adresáře. Vše ostatní je stejné.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takže nainštalovať len raz, potom urobiť kópiu do vedľajšieho priečinku?
A tú hru čo je ako kópia otvárať cez druhého používateľa?
A oba tie priečinky sa dajú módovať nezávisle od seba?



Naposledy upravil KUBO dne 01. 09. 2014, 15:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj já jsem takhle celou dobu na jedné hrál LDK a druhé připravoval mody pro LDK a to jako server(aneb bez problémů). Já jsem teda nepoužíval ani dva zástupce. Prostě jsem přejmenovával složky. SH3 vs SH3_OFF.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.