Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Take on Helicopters;
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Take on Helicopters; 
Čauky,vím že vy od ponorek máte rádi simulátory,rise of flight a tak Smile tak se musím pochlubit s novým simulátorem Take on Helciopters od českých vydavatelů Bohemia Interactive,kteří dělali i operaci flashpoint a potom fArmu 1,2 Smile vypadá to moc dobře,letecký model je prý hodně reálný,ale zase ne jako v KA-50

http://www.youtube.com/watch?v=JxLOCHrvoQI



Naposledy upravil oresteia dne 02. 11. 2011, 14:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vypadá to zajímavě, ale já už na to bohužel nemám železo... Sad  Máte s tímhle simem někdo zkušenost?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak takhle,mám jí předobjednanou,ale zkusila se přiznám cracklou verzi tak,abych veděla jestli jo,koupit nebo ne nekoupit letecký model je úžasný ! tdy až do doby,kdy ochrana proti cracku nezačně kopat vrtulníkem a nezačne se vlnět obraz,ale hra jako celek mi příjde dost povedená,už se těším až mi příjde!.)
// snad se to nebude počítat jako warez  Confused



Naposledy upravil oresteia dne 03. 11. 2011, 15:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Předem se omlouvám za kopání mrtvol ...

Dlouho jsem tu nebyl, myslim tu jako tady na forum o ponorkách a silent hunteru...

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo ještě na ToH lítá? celkem bych si rád s někým zalítal ...


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
TOH přímo nelítám, ale občas lítám helikoptéry v ARMA III a tam je prý implementován letový model přímo z TOH. Mám sice i KA-50 od DCS, ale přiznám se, že raději létám tu Armu III, přijde mi to mnohem zábavnější, hlavně on-line, nejsem příznivcem zdlouhavých klikacích předstartovních procedur.


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.