Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Prosba o pomoc při registraci/návratu na Subsim forum
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Prosba o pomoc při registraci/návratu na Subsim forum 
No doufám,že nedostanu od Vás moc vynadáno, mám takový problém, umřel mi notas a samozřejmě jsem v něm měl různá hesla na fora.Když se chci vrátit na Subsim forum dávám "zapomenuté heslo"a k tomu svůj email, jako ochrana před botty tam je odpověd na otázku

What was the name of the US Civil War submarine? Fill in the missing letters: HUN _ _ _ (3 letters)

no odpověd je Hunley a mě to stále posílá do Prčič s tím,že odpověď není správná, píšu to velkými písmeny ,malými atd. a furt špatná odpověd. Můžete mi poradit co s tím?
a nebo alspon email na někoho kdo by to tam vyřešil?

Rovnou mi je jasné,že jsem drzý když chci pomoc  s"konkurenčním" forem/i když většina vás se tam také pohybuje a sosá/ ale už nevím kudy kam.Předem děkuji Lada



Naposledy upravil ladislav dne 09. 01. 2014, 10:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
HUN... LEY... Přesným jménem H.L.HUNLEY - podle svého vynálezce, stavitelea provozovatele Horace Lawsona Hunleyho... Nikoli tedy C.S.S. Hunley, jak se dost často mylně uvádí (Confederate State Ship Hunley)... Wink

von Kočičák: Ehm, ehm... Omluva... Takhle to vypadá, když si někdo nepřečte příspěvek až do konce...  Embarassed



Naposledy upravil von Kočičák dne 09. 01. 2014, 17:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No mám dojem, že dělali čistku na subsimu a kdo nezareagoval na email přihlášením na forum, byl vymazán. Jak dlouho jsi tam Laďo nebyl?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no člověče někdy od září, kdy jsem poslal dvacet doláčů jako podporu..............jinak jsem zkoušel i novou registraci na jiný email, ale registraci dokončuješ opět stejnou otázkou a stejnou odpovědí a znova" tvá odpověd je špatná"...no tak už nevím já snad pošlu dopis tomu Amíkovi kterým děkoval za podporu a posílal magnetku,čumkartu.



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 01. 2014, 21:48, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil ladislav dne 09. 01. 2014, 19:12, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Určitě napiš strejdovi Nealovi (admin fora). Taky jsem tam řešil nějaký problém, reaguje hned a strašně vstřícně Wink



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 01. 2014, 20:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
napsal bych, ale nevím email, prostě bez té registrace/přihlášení se nedostanu ani k emailu.Pokud ho máš s radostí mu napíšu.Lada

EDIT: Quote - prosím o dodržování pravidel fóra. Děkuji



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 01. 2014, 21:49, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to pochopitelně nejen admin fóra, ale i stránky www.subsim.com. Takže na té stránce stačilo kliknout na "kontakujte nás" a je tam email přímo na něj na prvním místě.  K tomu netřeba registrace.


http://www.subsim.com/ssr/contact.html


http://www.subsim.com/neal.html


Ale zde je přímo email: subsim@subsim.com



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 01. 2014, 20:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Láďo ještě mě napadlo jakou používáš klávesnici? Nepíšeš náhodou místo "HUNLEY" "HUNLEZ"?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky za vaše informace, na email napíšu až to sesmolím se svojí něcojakoangličtinou, a to z tou klávesnicí bohužel tak není,což by bylo nejjednodušší.....zítra to zkusím z práce, abych vyloučil chybu na compu.



Naposledy upravil ladislav dne 11. 01. 2014, 05:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Opakovane zadam kapitana Ladislava o dodrzovani pravidel fora. Dekuji.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
chápu,omlouvám se  ,  už mi to docvaklo

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.