Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další
Vaše hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
taxem se včera vrátil z 35 denní hlídky - dal sem si sektor CA 53 - kousek od NY.. Wink

vyplouval sem se svou U-68 v Lorientu 21. listopadu 1941 ... během plavby nebylo nic zvláštního - objevil sem 2 malé konvoje - krom 2 neutrálek šlo ke dnu 2 doprovody a nějaké C2 ... popřípadně Small Tankery ...

ale při doplutí k východnímu pobřeží Kanady - někde do oblasti Halifaxu jsem objevil krásný formující se konvoj - samé T2, T3, pár C3 a dost C2 ... bohužel ostraha konvoje byla připravená ... takže sem postupně začal potápět T3 a přitom potápěl i doprovod složený jako vždy z corvett, popř. flowerů ...

bohužel moje IX C má malou zásobu torpéd, takže sem z konvoje potopil akorát celý 5ti členný doprovod, myslím 3x T2 a 2x T3, také šly ke dnu asi 3x C3 a 4x C2 ... díky tomu, že moře bylo rozbouřené a nemohl sem plýtvat palivem, taxem nechal zbytek konvoje na pospas dalším u-bootům ... v konvoji zůstalo asi 4x C2 a asi 4x merchanty ...

po opuštění konvoje a vyplutí na hladinu, jsem zjistil, že se mi to začíná nechutně sekat ... a nejde to pořádně zrychlit ... nevíte někdo co to bylo?Question

doplul sem do sektoru CA 53 ... a hlídkoval ... paxem se hned vydal k domovu ... cestou už sem vůbec nic nenašel ... takže sem za celou hlídku potopil jen něco přes 68 000 BRT ...

doplouval sem ale domů na rychlost 8kts ... protože na 12kts by mi už nevystačilo palivo ...

dneska se vydám na sektor AD 27 - u Isladnu a doufám, že tam objevím nějaký konvoj do Murmansku ... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja som bol niekde v 13 hliadke ale nedarilo sa tak som si dal celu kampan odznova....
S mojou U-5 som mal ist do AN-47 no tak som tam dosiel este som nebol vo vojnovom stave s anglickom....
Pekne som v AN-47 pobudol 24 hodin a rozmyslal som co podniknem.....rozhodol som sa ze sa dostanem do pristavu Southend.......cesta tam bola pokojna.....ke dsom tam dosiel bola hmla vydel som len svetla........nepozorovane som sa dostal na 300m k C2..keby som bol ńa 350 tak ju ani nevidim.....bolo tam riziko ze torpedo nevybuchne ale ja som to skusil.......prve torpedo vybuchlo aj druhe tretie uz nie a mal som uz len dve torpeda lebo mam ponorku typu II A......cakal som kym sa mi nabiju torp. komory....prva bola nabita zamieril som a pal....stopky tikaju a na malej obrazovke vlavo dole som len vydel ako sa torpedo odrazilo vplailo do dna..........to ma nastvalo vzdialil som sa na 340m a ked som mal nabitu dvojku vystrelil som......5, 4, 3, 2, 1, 0.....a nic....ubehly nejake dves sekundy a potom vybuch.......dostal som ju...bol som ale nastvany ze stopky niekto stikol priskoro a soro som tam zinfarktoval..............a potom mi nahlasili ze na sonare pocuje namornik dve vojnove lode.....dal som plny chod.......nenasli ma...... Very Happy .......a tak hura naspet do Wilhelshavenu......a prvych 6 000 BRT na mojom konte........ Smile


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
icetiger napsal:
taxem se včera vrátil z 35 denní hlídky - dal sem si sektor CA 53 - kousek od NY.. Wink

vyplouval sem se svou U-68 v Lorientu 21. listopadu 1941 ... během plavby nebylo nic zvláštního - objevil sem 2 malé konvoje - krom 2 neutrálek šlo ke dnu 2 doprovody a nějaké C2 ... popřípadně Small Tankery ...

ale při doplutí k východnímu pobřeží Kanady - někde do oblasti Halifaxu jsem objevil krásný formující se konvoj - samé T2, T3, pár C3 a dost C2 ... bohužel ostraha konvoje byla připravená ... takže sem postupně začal potápět T3 a přitom potápěl i doprovod složený jako vždy z corvett, popř. flowerů ...

bohužel moje IX C má malou zásobu torpéd, takže sem z konvoje potopil akorát celý 5ti členný doprovod, myslím 3x T2 a 2x T3, také šly ke dnu asi 3x C3 a 4x C2 ... díky tomu, že moře bylo rozbouřené a nemohl sem plýtvat palivem, taxem nechal zbytek konvoje na pospas dalším u-bootům ... v konvoji zůstalo asi 4x C2 a asi 4x merchanty ...

po opuštění konvoje a vyplutí na hladinu, jsem zjistil, že se mi to začíná nechutně sekat ... a nejde to pořádně zrychlit ... nevíte někdo co to bylo?Question

doplul sem do sektoru CA 53 ... a hlídkoval ... paxem se hned vydal k domovu ... cestou už sem vůbec nic nenašel ... takže sem za celou hlídku potopil jen něco přes 68 000 BRT ...

doplouval sem ale domů na rychlost 8kts ... protože na 12kts by mi už nevystačilo palivo ...

dneska se vydám na sektor AD 27 - u Isladnu a doufám, že tam objevím nějaký konvoj do Murmansku ... Wink



Malá zásoba torpéd?Vždyt jich máš k dispozici 22
 Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem hrál 28 patrolu a měl jsem mít hlídku poblíž Halifaxu, ale hned po opuštění Biskajského zálivu mi přišla zpráva o úderném svazu, který se nacházel severozápadně od Anglie. Všeho jsem nechal a spěchal mu doslova naproti, cestou potopil pár nepodstatných bárek, až jsem doplul na místo setkání. Z toho všeho se vyklubal konvoj kde jsem napočítal odhadem okolo 30ti lodí. Když přišla noc, potopil jsem celkem 10 lodí (hlavně T2, C3, C2) a pelášil do daného sektoru kde jsem měl hlídku, tam jsem vypálil zbylá dvě torpéda a konečně mi počasí dovolilo použít i kanon.
Cestou mi byly nahlášeny celkem 4 konvoje a tak hnusný počasí, pod kterým se dalo krásně po hladině plout doslova srdcem Anglie jsem ještě nezažil.

Výsledky- 118 539t, 20 lodí


Klamnej cíl je dobrá věc, ale proč ho ti Američani dělaj tak velikej? .)


 sonar


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kua jak to děláš že 22 torpedama potopíš 20 lodí??? asi nemáš tGW, nebo jo???



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 19. 11. 2006, 08:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek
nn, nemám tgw.
Torpédama bylo potopeno 18 lodí, 2 byly kanónem, čili na 18 lodí 22 torpéd.
Hrál jsem si s tím celou sobotu a občas se vrátil a načetl starší uloženou pozici abych to dohnal k dokonalosti.
Btw. mám vypnutý selhávání torpéd.


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem se vrátil ze své 48-mé hlídky v sektoru AM 36, první patroly z nové základny Bergen a tohle je výsledek:


No, myslím že 124 436 BRT je více než důstojné rozloučení s mou U-195 typ IX D2
hrál jsem na 66% real včetně vadných torpéd a manuálního míření


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Tak jsem se vrátil ze své 48-mé hlídky v sektoru AM 36, první patroly z nové základny Bergen.
No, myslím že 124 436 BRT je více než důstojné rozloučení s mou U-195 typ IX D2
hrál jsem na 66% real včetně vadných torpéd a manuálního míření

to kazdopadne Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: lucis sa? 
xavo napsal:
Ked sa lucis s IX , to ides na XXI?, Kde si mal pred tym domovsku zakladnu , ???
Ja mam Lorientm, a po lete sa zbalim a poziadam o prelozenie , chcel by som skusit bud Bergen alebo Trondheim ,Ale asi Bergen , mali prvy v sluzbe XXI.


Předtím jsem měl základnu v Bordeaux (12. flotila), převelel jsem se do Bergenu k 11. Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Naprosto zbytečný útok naTF



U 123 "nerozchodila"útok DE,ale byla to aspon podle mě slušná trefa na skoro 2900 metrů při 19 uzlové rychlosti Revenge,manualní zaměřování+vlastní výpočty.


Sorry za ty vadné screeny,dělá to asi moje flash karta



Naposledy upravil Herr Flick dne 12. 02. 2007, 00:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
U 123 "nerozchodila"útok DE,ale byla to aspon podle mě slušná trefa na skoro 2900 metrů při 19 uzlové rychlosti Revenge,manualní zaměřování+vlastní výpočty.


Teda tak to Ti gratuluju to je dost dobry Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek kormidlo 
Tak jsem dnes při ůtoku přišel o kormidlo takže jsem mohl plout jen dopředu nebo dozadu (oprava nemožná)Je škoda že nejde nějak ponorku řídit šroubama aspon částečně.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: kormidlo 
Petr_C napsal:
Tak jsem dnes při ůtoku přišel o kormidlo takže jsem mohl plout jen dopředu nebo dozadu (oprava nemožná)Je škoda že nejde nějak ponorku řídit šroubama aspon částečně.


Já jsem jednou napadl let. loď a potom co si mě vzalo do parády 6 DD jsem přišel o směrová i hloubková kormidla a šroub, 2 členové posádky mrtvi a dva zranění Rolling Eyes  Embarassed


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nahral sem si tgw, pise se rok 40. vydal sem se k vychodnimu Irsku, kde me zastihla takova boure, ze viditelnost byla asi do 300m, nejdriv sem se hnal za merchantem, ale bezvysledne, protoze kdyz sem chtel vystrelit, zmizel mi v mlze. Podarilo se mi proplout uzinou na vychodni strane Irska a najednou sem to napalil do potopeny lodi, nejspis nezvladla bouri. asi po 2 minutach na zpetny chod se mi podarilo pokracovat dal, na mape sem mel asi kolem 8 valecnych lodi ruzne daleko. tak se tak hezky blizim ke scapa flow na tichej chod v 11 metrech pri bource jako krava, kdyz mi nahle zmizi vsechny kontakty z mapy! Shocked
podarilo se mi priplout skoro az do pristavu, kdyz sem zase malem narazil do tankeru ktrej kotvil primo prede mnou. potopil sem tanker a vedle kotvici dd. Sinu si to zpatky a najednou znicehonic se vedle me objevi dalsi dd, ale tentokrat docela nasrany, hned na me zacalo sypat miny. nastesti se temer netrefilo, ustrelilo si kus zadni paluby a vesele nabralo kurs melcina, kde hezky vybuchlo, do score mi pribyl dalsi skalp a to sem se jenom s uzasem dival.
Stava se mi to docela casto, ze pri sypani brambor si DD znici vrhaci zarizeni na miny. a vam?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek dd 
Nevim jestli si ho ustřelí, ale bněkolikrát se mi stalo že si mě jakoby "rozpáral" trup, začal bouchat a šel ke dnu  Smile
Samozřejmě v hloubkách jaký popisuješ.


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.