Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 40 z 50
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 48, 49, 50  Další
Modely aneb modelářský koutek
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pěkná modelářská akce  http://www.eday.cz   bude teď pátek,sobota -28-29.9.2012

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Biber 
Tak jsem dostal pěkný model a zde je pár náhledů.







Už se těším jaku budu patlála-matlála atd..... Laughing


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
XXIII v měřítku 1/35!

Více ZDE





_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zdar patlálisti
můj spolužák vydává knihu.

tak ji koukejte koupit svým dětem, synovcům, vnukům a jiným začátečníkům Laughing

http://www.ifp-publishing.cz/products/pruvodce-svetem-plastikoveho-modelare/

http://www.modelplac.cz


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Je to tady, je to tady chlapi! První má zpráva v letošním roce nemůže být lepší! Revell vydá letos (sice až v listopadu, ale aspoň mám čas dodělat své předchozí projekty) devítku v měřítku 1/72! Blíže ZDE Strašně se těším! Kapitan  Doufám, že tam budou i dekle na něco jiného než tu nešťastnou loď U-505. Když tam bude i U-515, bude svět zase úplně v pořádku Smile





_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hip hip hurrráááááá !!!! Už teď se těším jak malej kluk !!! O důvod víc dodělat tu zatracepenou Gato "jen tak na polici" jako další lapač prachu a když dovolí čas, nálada, zdraví, práce a následně i peněženka, pohrát si s touhle "kočičkou" a udělat jí aspoň plovoucí...  Twisted Evil


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm, 80 Ecek, to neni zrovna zadarmo.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To je sice pravda, myšáku, ale taky je to pořádnej kus nábytku. Cena se dala očekávat vzhledem k ceně jejich sedmičky a Gata.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na letošní rok ohlásila společnost Italeri v měřítku 1/35 britský X-craft. Kdo má rád miniponorky, tak po Biberu, Seehundu atd. od stejné firmy přichází nyní i Brit.




_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím koupil jsem si VIIc 1/72 od revelu a chtěl bych si vyhrát i s interiérem. Nevíte náhodou kde by se jednotlivé části interiéru daly dokoupit? Díky moc


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek nečitála-nečitála..... 
Něco je tady , ale je vhodné si nejdříve něco taky přečíst a vyhledávačem vyhledast, jinak přeji úspěch v Tvém snažení....!!!!


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je celkem pálka 1 400 za jednu zimru  Embarassed


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím zkušený kapitány ...

trošku se věnuji modelařině ... i když trošičku jiný, než většina z vás tady (nejspíš než 99,99% z vás tady Very Happy). Rád vytvářím modely ve 3D na pc. Začínal jsem ve sketchupu, kde jsem udělal pár modelů podle jiný hry. Později jsem ale přešel na Blender ... Nedávno na mě padla chuť se vrátit zpět k SH3. A tím taky na mě padla chuť něco vymodelovat. Pustil jsem se tedy práce...



Jak je vidět, trup mám hotový, přední ponorný křídla taky, zadní jakbysmet. Hřídele a kormidla jsou taky ... Ale k tomu zadku to ještě není vše ...Při přechodu z trupu na hřídel je na ponorce taková "boule/slzička". Tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemá detajly této části?
Tak jsem už přemýšlel na zbraněmi, a nemohu najít žádný obrázky kulometů a děl ... takže bych za to byl taky moc rád ...

Kdyby někdo chtěl vidět víc, z toho co mám hotovo, klidně něco vyrenderuju a plácnu to sem ...

Na modelu jsem začal pracovat někdy ve středu minulýho týdne ...



Naposledy upravil Chladič dne 25. 02. 2013, 18:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
dobrý Smile jen ty přední kloubkový kormidla máš nějak moc nížko, ne?


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
kupodivu nejsou :-) dělám to podle věcí, co jsem našel na netu ... je tam hezkej blueprint ... a podle toho to nízko není ... jen některý věci švihám od oka ... třeba zadní hloubkový kormidla ... nikde není pořádně vidět, jakej mají tvar ...
další věc který jsem se bál je, že bude vidět, jak je křivej trup Very Happy Very Happy naštěstí to po vyhlazení vidět neni ... celkem by mi i dost pomohla fotka kotvy ... už asi 3-4 dny projíždím internet, abych měl co nejvíc podkladů ... aby to vypadalo co nejlíp ...

P.s. až to bude hotový, není problém vytvořit render někomu na plochu (render je otázka od 5 do 60 vteřin)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 40 z 50
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 48, 49, 50  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.