Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Problém s odražením torpéd od cíle
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To je asi podle reálu.Ve skutečnosti na začátku války s tím byly obrovské problémy.Musíš mít dobrý úhel ,dobrou vzdálenost a nemáš stejně jistotu ,že toprédo exploduje.Mě se to stává tak u 2 z 5ti.Vydrž všechna nebudou vadná.Nejhorší je,když torpédo narazí a bouchne pod lodí a ta začne měnit kurzy.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
DasBoot napsal:
To je asi podle reálu.Ve skutečnosti na začátku války s tím byly obrovské problémy.Musíš mít dobrý úhel ,dobrou vzdálenost a nemáš stejně jistotu ,že toprédo exploduje.Mě se to stává tak u 2 z 5ti.Vydrž všechna nebudou vadná.Nejhorší je,když torpédo narazí a bouchne pod lodí a ta začne měnit kurzy.


ja som v kariere v roku 39 a zatial som bol na 3 plavbach a zlyhali mi len 4 torpeda a aj to len preto ze som bol asi 200m od lodi (bola hrozna hmla) a ked som hral zopar singlov s konca vojny napr. misiu XXI tak sa mi niekolkokrat torpeda odrazily a mal som idealne postavenie...treba mat aj stastie Very Happy


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale no tak. Pánové, už i důstojníci.  Rolling Eyes Toto vlákno naprosto spadá do skupiny těch na nic. Když nepočítám fórum pro "Začátečníky", téma s nej problémy tak je tu několik vláken na toto téma. Kde mimochodem bylo už téměř vše řečeno a několikrát. Nicméně pokud, tak debata mola pokračovat v některém z nich a ne v novém.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=1962#1962
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=97

Takže námořníci bez pardonu...
*******************************
téma uzamčeno



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:33, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Sarroth dne 28. 02. 2007, 13:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.