Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Mise Prozkoumat přístav Narvik
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mise Prozkoumat přístav Narvik 
Ahoj, mám problém, už asi 2 dny kroužím v narviku jak orlosup a ne a ne se ta mise splnit, projetý to mám celý asi 30x, z toho 10x kolem zátoky, asi 100x v místě značky, fotí se v té 5tce nějak spešl nebo je to jak vpředešlých že prostě kroužíš dokud nenajdeš ten správnej bod? Mě už  z toho hrabe , byl bych vděčnej za radu a přesný návod, napište mi to jak volovi, já už fakt nevím Very Happy díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už je to tu popísane: dopláv k prístavu a cez periskop urobíš foto


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale jak? já to nikde nenašel

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=36596#36596


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
JO díky za odkaz, ale já sem asi fakt trotl, dnes sem nad tím strávil hodinu a furt nic, stojím v určený oblasti, mám průzkumnej periskop a drtím mezerník a furt nic, tak nevím

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Musíš se především přiblížit k přístavu a zaměřit v periskopu loď kotvící v Narviku. Poté Ti vyskočí ikonka "vyfotit".



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 29. 02. 2012, 21:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.