Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V6-7-0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek cestina 
ma niekto cestinu? stiahol som si ten mod z ulozto a vsetko z data som si prekopiroval do hry a vsetko ide len napr kliknem hloubka pod kílem a nenapise mi ju predtyms om s tym problem nemal a zislo by sa aktualizovat navod,linky,cestinu lebo cestinu pre tento mod som tu nenasiel ziadnu tak som si staihol klasicku a nieco prelozene je ale dost malo


Citovat
Příspěvek  
A co ti brani v tom, aby jsi jsem dal aktualizované odkazy ?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pokud si stahoval z ulo.to verzi 5.1, tak již existuje dávno novější, opravuje řadu chyb v té předchozí.

Nová verze je 6.9.0, odkaz ke stažení zde.

http://www.gamefront.com/files/21026410/NewUIs_TDC_6_9_0_TheDarkWraith_7z


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prosim o aktulalizaci linku na češtinu, díky


Citovat
Příspěvek  
Teprv tu začínám a jakejkoliv odkaz dám,tak už mi to píše,že to tam neexistuje,mohl by mi stim někdo pomoct

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
odkazy jsou uz pres rok stare, pokud je nekdo, kdo to ma, zaktualizuje, tak tam budou


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak se mi podařilo vypátrat a stáhnout tady poslední odkaz.Ale když ho nahraju,nic se nemění.Já teda stim začínám,tak to dělám určitě blbě,můžete někdo poradit?Normálně ho rozbalim do složky MODS,přes program JME začnu aktivovat.U nějakých souborů se mě to ptá,jestli opravdu chci,tak dam ano.ALe jediný co se mi ve hře změnilo je,že část hry mám najednou anglicky,poradí někdo?moc díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ten mnou výše uvedneý odkaz normálně funguje,  jde i o poslední vydanou verzi tohoto modu. Jinak jsem Ti na Tvou SZ odpověděl.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to tam nahrávám jak mi bylo raděno a prý snad to mám i dobře nahraný,ale stejeně mi to nejde.Ale nemám original hru,je možný že je to tim?má stim někdo zkušenosti?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Máš jednoducho smolu, pokiaľ nemáš origo hru, tak Ti nepôjde žiadny mod, respektíve hra korektne. Je tu o tom písane 1333x


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem se postupně k tomu pročetl,že spousty věcí pak nejde.teď to mám úplně potvrzené.Díky :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je takovej problem - kdyz uz mas o to zajem - si koupit original? (dnes uz jen za 379,-Kč)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já už o originálce přemýšlim,ale naposledy jsem hrál Silent hunter 1 myslim :-) tak jsem chtěl kouknout jak se to změnilo a jak mě to zaujme :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud si nehral další díli tak by byla velká škoda neskusit 3 a 4 .... nebo aspoň já ti to doporučuju, stojí to za to. Třeba přidá někdo další názor .


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jsme sice trochu  off topic  ale ze série SH povazuju za nejlepší SH3 s některým s megamodu

P.S. Abych byl objektivni, tak musím říct, ze SH5 jsem hrál jen v základu, ale i tak se mi nelíbí styl ovládání.



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 02. 2012, 10:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.