Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 21 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Další
Otázky, tipy, rady, návody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek cd klíč 
Koupil jsem si hru SH5 a nemám u ní cd klíč. je možno ho nějak získat. Díky


Citovat
Příspěvek  
Cože? měl by být na zadní straně manuálu. jinak myslím přes internet on-line.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Když si koupím hru tak si ji nechám rozbalit.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jakým způsobem plníte misi Přísun pro Rommela ? je tam potřeba doprovodit  500 000 tun nákladu do Libie ..... zvláštní je taky to že zacelou dobu působení ve středozemním moři jsem potkal snad úplně náhodou 2 obchodní lodě a to už tady sem rok a půl ....potkávám jen jedny a ty samí válečný lodě  ( lodě stejného typu , a vždycky s doprovodem tak 5 až 6 torpedoborců ...


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Romela nevím když jsem lovil ty ponorky tak se mi najednou udělala půlka té mise. a zásoby pro maltu obchodní lodě se hojně nachází u pobřeží egypta.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek cd key 
Ahoj námořníci koupil jsem si silent hunter 5 a nemám k tomu cd key a na internetu sem ho nenašel nevíte prosím kde ho mám sehnat předem děkuji.


Citovat
Příspěvek  
viz cca 5 prispevku vyse
cili cd key je soucasti baleni


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek poradte 
Zdravil vsechny. Prave sem si kupil SH5 ( v akcii za 3E Smile ) A chcel by sem sa optat kedze tu citam ruzne nazory na hru ci sa to da hrat v originalnej verzii s nejnovsima patchama nebo potrebuju nejake mody. Sem fanda Das Boot a chcel by sem realisticky vypocitavat a nastavovat torpeda. Tak ak mozem poprosi nejake mody mi doporucite. Dakujem popredu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: poradte 
Bez modů se neobejdeš, protože to co vypustil Ubisoft i s patchem nemá se simulací ani s historií moc společného.
Přehled různých módů najdeš tady na fóru, já osoně používám Magnum Opus plus nějaké menší modifikace, ale bohužel i ty nejlepší dostupné módy k SH5 nemohou konkurovat s módy k SH3.
Tedy shrnuto, pokud toužíš po skutečném simulátoru tak si pořiď SH3 a k němu nějakéj dobrej mód, je jich celá řada.
SH5 má totiž jediné plus, pěknou grafiku, ale ta je na úkor právě té realističnosti, simulace, historie a dokonce i hratelnosti.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To verim ale kedze mam SH5 teraz tak skusim to a s modem magnus opus to dakujem za rady. Teraz skusim preskumat toto fotum ohladom modov a uvidim co vyberu Smile
Este jedna otazka.  Existuje nejaky program ktory mi zisti ci dany mod funguje spravne a nebije sa s nejakym inym modom? Dakujem



Naposledy upravil Korbal dne 26. 10. 2012, 23:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Obavam se, ze kdyby takovej program existoval, tak by dostal "ponorkarskou Nobelovu cenu"  Wink

EDIT: add prispevek nize
hmm, diky za info, i kdyby to fungovalo na 80% tak je to dobrej pocin



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 10. 2012, 10:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano, něco takového existuje. Jmenuje se SH5 validator, více  ZDE   Nepokrývá ještě úplně celou hru, protože těch dat ke kontrole je tam opravdu hodně, ale po aktivaci modů uvidíš, zda není někde nějaký problém v přepsaných souborech.

Obdobný program je i pro JGSME, tedy pro aktivaci modů. Vice ZDE


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dakujem za odpovede. Mam este otazku uz to funguje dal sem si Magnum Opus a parada este nejakych trosecniku sem nasel Smile A hudba z das boot. Ale chcel by sem nejake poradne UI. Na youtube sem videl nejake ktere ma dole karty dustojniku a dalsi vychytavky. Nevite ktery mod to je? Dakujem a este posledni otazka. Jak spustim to ze se mne Xo pta na typ lode, vzdalenost a tak dalej? ked mam zameranu lod?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Určitě máš na mysli Multiple UI od The Dark Wraitha:, odkaz ZDE a  ZDE

Ad druhá otázka: klikneš mezerníkem.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 27. 10. 2012, 14:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dakujem hodne mi to pomohlo. A ted dalsi otazka jak funguje ten merac vzdalenosti? Kam musim dostat ten druhy odraz aby mi to dalo presnu vzdalenost od cile? Dalej navo sluzi to otoceni stupne je to v xo polozke uplne posledne otoceni o napr: 50 stupnu co to znamena?
EDIT: AOB uz vim jak funguje teraz este zistit tu vzdalenost a je to Very Happy



Naposledy upravil Korbal dne 27. 10. 2012, 18:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 21 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.