Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek dotaz na nastavenie 
Ked si nastavim v SH3 Commanderi / gameplay settings Model effects na Malfunctions alebo Malfunctions+Sabotage, cim sa mi to prejavi v hre ? Ma s takymto nastavenim  niekto skusenosti ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: dotaz na nastavenie 
Simon napsal:
Ked si nastavim v SH3 Commanderi / gameplay settings Model effects na Malfunctions alebo Malfunctions+Sabotage, cim sa mi to prejavi v hre ? Ma s takymto nastavenim  niekto skusenosti ?

Ach jo chlape...
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=7

jinak je to pod nastavením Gameplay Settings. A zkušenost...nic moc. Pokud by to bylo na obou stranách nebo alespoň ne tak často poté možná, ale takto ee.



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: dotaz na nastavenie 
Simon napsal:
Ked si nastavim v SH3 Commanderi / gameplay settings Model effects na Malfunctions alebo Malfunctions+Sabotage, cim sa mi to prejavi v hre ? Ma s takymto nastavenim  niekto skusenosti ?

Motory nejdou na plný chod vpŕed,selhávánî hydrofonu,útočný periskop nefunguje atd
já na to hraju+další selhávání čehokoliv,třeba cca 50 km od základny.
Jenže jak píše Sarroth,platí to jen pro u-boot Twisted Evil



Naposledy upravil Herr Flick dne 08. 02. 2007, 21:16, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Wara
Viele danke za překlad Exclamation Takže se asi na Revenge nechytám,pod  ponorkou je cca 60 metrů Embarassed
Na ty jejich "bezpečné"hloubky si asi nechám zrestaurovat Kursk...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek AI DD 
To Sarroth+další se mohou přidat Question
Nějak jsem končil 1 hlídku(opět) v GWX,byl jsem daleko,hodně daleko od Wilhelmshavenu,hra v pohodě ukončena a pak při dalším zapnutí SH3 COMM fotím že moje next patrol má být AN 19(Rockall Bank),měnil jsem texturu VIIB a pár dalších nastavení.Říjen 1939
Po změně různych nastavení jsem zkusil něco ze singl mision,právě Goldenen Zeiten,tam je to situováno do asi ,těd nevím,března 1940.Je tam namodelován útok na konvoj,zkoušel jsem zda-li půjde ta textura+ona výše zmíněná změna nastavení,vše ok,potopím ten hilfskreuzer a čekám jak se zachovají DE.Po odpálení dvou topéd jsem stáhl periskop a zůstal mezi dvěma řadami lodí v očekávání co se bude dít,Flower Korvette mě našel,následovalo "C" a pak rychlost 1 uzle,což je těch doporučených 100 ot/min (Ducimus subsim.com),Flower mě chvilku pingal,házel sudy ALE od cca 105 metrů byl MIMO Exclamation A tak se ptám,jsou stejné AI senzory pro singl a pro karieru Question
Rok 39 mě připadá celkem v pohodě,DD 1200 metrů od U 33 která valí na plný chod v před v periskopové  hloubce,DD je na 50´stupních a nevěděl o U 33,žádný "mrtvý" úhel jeho sonaru.
Jde něco změnit v cfg AI senzorech?


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: AI DD 
Herr Flick napsal:
To Sarroth+další se mohou přidat Question


Tam toho mohlo být více...jednak single se může chovat dost jinak než kariéra(jde o to jak je udělaná mise), jaký typ(zkušenost) doprovodných je tam dána, jak to nastaví uživatel. Taky je možné že něco změnil SH3 Commander, má tam různá nastavení(termální vrstvy jak tady psal Wara, agresivitu DD co jde o hledání atd). No prostě nej bude zkusit to zase hrát "normálně".


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ake su HW naroky na GWX?? zmenili sa o dost oproti defaultu?


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
GWX Ti pojede, pokud Ti jede default verze. Jinak pocitej asi s 5x delsim nacitanim a obcasnym kousanim ve hre  Wink . Doporucuji nastavit v XP na max hodnotu virtualni pameti. Hra pak nepada.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
MiSKO napsal:
GWX Ti pojede, pokud Ti jede default verze. Jinak pocitej asi s 5x delsim nacitanim a obcasnym kousanim ve hre  Wink . Doporucuji nastavit v XP na max hodnotu virtualni pameti. Hra pak nepada.


Ok a kde mam nastavit tu max. hodnotu vritualnej pamete? a mam problem ako este ziadny iny...stiahol som si uz instalator GWX a aj 1. cast GWX ktora ma 159Mb no ale ked som si tu prvu cast otvoril v PowerArchivery tak tam nebol ziadny subor Evil or Very Mad  Exclamation otvoril som to aj vo Winrari a dal som overit subory ale napisalo mi to ze ziadne subory to nenaslo...velkost to ale tych 159Mb ma!!je to normalne Question  alebo som stahoval 159Mb vyse hodiny len tak?? stahoval som to z filefront-u



Naposledy upravil andrew dne 21. 02. 2007, 18:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?p=421247&posted=1#post421247 je odkaz na patch GWX 1.02  má 79MB Laughing



Naposledy upravil Xcommira dne 21. 02. 2007, 22:59, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Andrew: Musis stahnou vsechny ty soubory na GWX (je jich 5??) a pak spustis ten *.exe soubor, ktery si to sam rozbali. Nicim jinym to nerozbalis  Wink . Jinak tu virtualni pamet nastavis v Start / Ovladaci panely / System / Upresnit / Vykon / Nastaveni / Upresnit / Virtualni pamet / Zmenit / ... nastav tam "velikost urci system" a restartuj.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Uz som si GWX nainstaloval a je to uplna pecka.Tie zvuky, lode, nove uniformy atd.  Ale mam jednu malu otazku? Je lepsie ked si stiahnem patch 1.02 ktory ma nieco cez 70Mb alebo ten na ktory je tu link a ma 10Mb. Asi to nie su tie iste patche ze?
A neviem co mate proti nacitavaniu mne sa to nacitava rovnako dlho ako default.Aj single misie aj kampan Very Happy


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ten cca 70MB je dva- tri dny starej a zahrnuje i predchozi (cca 10MB), nezkousel jsem ho, protoze mam v pc tGW kvuli lize, ale nainstaloval bych jen ten posledni
nebo naistalujes ten lonskej a pak to prepises tim unorovym - stejne se to prepise, ale pro klid v dusi Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 22. 02. 2007, 13:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a urcite si ho nainstaluj lebo Ta casom moze porazit s arcadovitosti gwx Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
GWX patch 1.02

Bez znalosti aj to asi nebude jen tak,bude potřeba tohle GWX102Cfg4SH3Cmdr.zip a pak dodržet nějaký postup

Installation

Before installing:

- DISABLE all activated modifications if you use the "Jonesoft Generic Mod Enabler" (JSGME). You cannot use JSGME to install GWX Patch 1.02, but you can use JSGME to activate other modifications after GWX Patch 1.02 is installed.

- REMOVE any installed SH3 Commander files (if you use "SH3 Commander") by pressing the "Rollback SH3" button from within SH3 Commander.

- ENSURE your active careers are all safely docked in port!

It is important that you follow these steps as the installer will look for SH3 Commander and JSGME files and will halt if any are found. Likewise the installer will halt if it does not find certain key GWX files.

After installing:

GWX Patch 1.02 includes all individual GWX fixes released to date. You do not need to re-install any previous GWX patch or hotfix after patch 1.02. Indeed, this patch will delete from JSGME any previous patches or hotfixes that it finds.

Please note that the GWX Manual has been updated. Take the time to review the manual before posting questions. For your convenience, a printer friendly version of the GWX 1.02 Manual can be viewed on-line at http://www.users.on.net/~jscones/GWX...NUAL_EN_PF.pdf

K nahlédnutí je i "desatero přikázání"
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=106156

Chápu že hafo aj znalých je zaneprázdněno přípravou Ligy,nechtělo by se někomu přeložit aspon hlavní zásady Sad  ?

převzato ze subsim.com



Naposledy upravil Herr Flick dne 25. 02. 2007, 20:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.