Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
SH4 - často kladené dotazy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SH4 - často kladené dotazy 
Problémy, které se často objevují a jejich řešení:

Po ukončení načítaní SH4 vše zamrzne a je tmavá obrazovka bez textu a šipka po obrazovce jen maluje, funguje jen esc

Problém je v používání kodeku FFdshow

Kde seženu patch 1.1 obsahující češtinu pro SH4?

Tady http://www.silenthunter.cz/sh4/SH411EE.part1.rar a tady http://www.silenthunter.cz/sh4/SH411EE.part2.rar



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 12. 2010, 18:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ČEŠTINA DO PATCHE 1.04 
ZDRAVIM KAPITÁNI A JINÍ MOŘŠTÍ VLCI.

Mám dotaz ohledně četiny na patch 1.04.Po nainstalování tohoto patche se mi hra spouští v angličtině.Stačí nahrát jen češtinu z verze 1.01?Nebo jde stáhnout někde čeština?Moc se v těhle věcech nevyznám a nevim ani kde všude bych měl hledat.Za rady dík a ať vás NEPTUN provází Rolling Eyes


Citovat
Příspěvek  
Mám dotaz je nějaká možno si přepnou z amerických jednotek (stopi,míle,palce) na české (metry,kilometry,centimetry) mám sh4 + datadisk


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pokud myslíš v HUD a na mapě tak to si volíš v nastavení hry (tam kde si nastavuješ realističnost) přepnutím z imperiálních jednotek na metrické.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Myslím u hloubkoměru atd.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Přímo v ponorce ti to budíky nepřepíše, ty zůstávají podle skutečnosti v imperiálních jednotkách, přepisuje to pouze budíky HUD.
Chtít přepsat americké budíky přímo na ponorce do metrických jednotek by bylo jako chtít na německé ponorce přepsat budíky anglickými názvy. To by ubralo na realitě,  takový interier by byl dílem fikce.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.