Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 47 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Surprised  A navíc tam neskákal sám připojil se ke korvetě která se skákáním začala už půl hodiny před tím Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Můj nejvtipnější zážitek byl, když se do mého Bismarcku (warship mód) zasekl britský torpédoborec. Já jsem ho nemohl rozstřílet a on mi nemohl ublížit, nakonec mě ale napadlo zatočit  Laughing . Screenshot bohužel nemám, nenapadlo mě to vyfotit Mad .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek spanila jízda von Kočičáka 
Tohle prostě nešlo sem nedat. Při včerejší bitvě v lize v Operaci Husky 1  to byla neskutečná zábava nejenom potápět lodě, ale sledovat bojovou plavbu našeho Kočičáka.
  Samo sebou, že Kočičák v zápalu boje měl opět vytočené vrtule na plný plyn a posléze, když jsem ho sledoval jak pluje s vysunutým periskopem proti obchodní lodi, myslel jsem že ho má jako laserový nůž a chce ji přeříznout Laughing



samozřejmě, že náraz byl krutý a skřípaly jenom plechy. Na mou otázku :,,Jsi OK ???"  odpověděl,: Jasně !? v pohodě!?!?" Nicméně se o něho po takové plavbě začala zajímat eskorta a to vehementně. Když na něho začalo jedno DDčko najíždět vypálil AKU a se slovy:,,Apaču BACHA jede AKU!!"  se pádil skrýt za jednu poškozenou lod. DDčko shodilo sudy a otočilo doprava a opět Kočičák se slovy:,,Je to dobrý!! Už se chytlo!!"" myslel, že je to v cajku a Tčko si cíl najde.... No našlo,, náhle zahlo do leva a velkým obloukem se začalo vracet zpět na svého ,,pána,, , který ho vypustil



naštěstí ho minulo velmi těsně, takže sebevražda se nekonala a navíc exscelentně zasáhlo stojící lod za Kočičákem, kterou potopilo mohutným výbuchem



No,, co říci,,, je vidět, že my staří mazáci Rolling Eyes se máme ještě co učit od takového dravého mládí Laughing ,, je vidět, že potopit loď se dá i takovým velmi záludným a patřičně promyšleným způsobem.  Prostě KOMU ČEST ? TOMU ČEST!!! Laughing  
   Jediná škoda, že hrdina Kočičák se konce bitvy nedočkal,, budiž mu moře vlhké Rolling Eyes  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek To Švéd 
Tak Vám, Herr Fregattenkapitän, pěkně děkuju...  Laughing
Že mě ta mrcha minula těsně, mi bylo jasný, ale že takhle těsně, to jsem netušil ani já... No což, jeden kocour se pořád učí...  Wink
A ostatně co se toho učení týče, z méjí maličkosti by jste si vy staří zrovna asi brát příklad neměli Rolling Eyes

No a k tomu vlhkému moři - moooc dobře víš, že až na pár vyjímek my kočkovití vodu zrovna nemusíme, takže snad nebudeš brát
jako nezdvořáctví, když napíšu - jen si ho nech  Laughing

Jinak nebudu popírat, že mě o něco pozdější pád pěkně vytočil - čert vem tonáž, kterou jsem poslal ke dnu nebo načal, štve mě "moje vlastní"...  Mad  wall  titanic  titanic
Nicméně mi nezbývá než doufat, že až se mi příště povede takhle pěkně rozjet misi, že mě to už nepotká... Rolling Eyes

Bude mi ctí na další plavbě    Kapitan


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Švéd & von Kočičák:
Zdarec chlapi, tož takhle sem se dlouho nepobavil  Laughing Vypadá to, že von Kočičák poprvé v historii Ligy použil metodu řízeného torpéda, která je dnes na běžným standardem Smile Tehdá ještě nebyl k torpédu kabel pro zpřesňování dráhy, tak si pomohl svou vlastní ponorkou a torpédo k cíli doslova "dovedl" Laughing Kapitánskou čepici dolů !!! Pěkný výkon !!! von Kočičákova taktika "... dostaň tu loď dolů čímkoli..." je úchvatná Smile taky bych chtěl mít jednou takové nasazení, ale já strašně těžce nesu jakýkoli škrábanec na mém miláškovi Smile


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek to Karl von Bahnhof 
Himmellhergottsakradonnerwetterkrucinál !!!  Mad

Běda mi, jsem odhalen... nejnovější wunderwaffe, kterou jsem protekčně obdržel k vyzkoušení na své ponorce, nesplnila svůj účel... Crying or Very sad
Jak já to, nebožák, nahlásím hlavnímu stanu ??? Ten zatracenej kábl byl moc krátkej a na tu zapráskanou fregatu nedosáhl... Crying or Very sad

No nic, jak pronesl, tuším, polní maršál Keitel po inspekci v Penemünde, když předváděcí V 2 zbuchla o pár desítek metrů vedle startovací rampy a jej výbuch zničil vše kolem :
,, Nyní se konečně mohu vrátit do Berlína a doporučit Vůdci novou zbraň pro boj zblízka... "


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jsem rád, že to berete s humorem a jinak to ani nebylo myšleno Very Happy . Jen ke Karlovi,,Kočičák to samozřejmě nepoužil tento typ torpéda poprvé a moc dobře věděl jak s ním narábat,,, nakonec pojd si to do multiku zkusit,, je to úplně o něčem jiném bojovat ve smečce než jet v singlu. A k tomu torpédu co se nakonec otočilo proti svému pánečkovi,,,, tak pozor ,, takové případy se ve skutečnosti opravdu stávali a mohu doporučit knížku ,,TAJEMSTVÍ HLUBIN,,  kde potápěči v dnešní době pátrají po identitě jedné německé ponorky z II.světové a co způsobilo její zničení, což ve výsledku dojdou, že vlastním aku torpédem. Vřele doporučuji přečíst, je to velmi zajímavé,,, a skutečnost Wink

No Kočičáku,, to vlhko si teda nechám, páč jsem takovej taky trochu hastrman a já vodu rád,, ty si osuš kožuch a hajdy zpátky na Atlantik Smile


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Stále sem doma bez netu Smile, ale už o něm uvažuju...nestíhám v práci šecko řešit co potřebuju Smile O těch torpédech sem taky četl (v ponorkové "bibli" Hitlerova ponorková válka)... těch případů bylo několik. Tajemství hlubin neznám, díkes za tip Smile hned du mrknout na Aukro, jestli tam není   Laughing


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jen k tomu AKU ,v historii ligy byla metoda navádění použita třeba jednou z legend ,budiž mu hromada šrotu nad hlavou lehká, kapitánem Hansem Ecklhaftem . To já jenom k tomu průkopnictví Smile


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo jo Thomsene...Ty stará vojno.... kde je mu konec,, Hanzíkovi Eckelhaftovi.. Confused


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dočkejte času  Wink
btw navádění aku u-bootem , full throttle attack, močení pod útokem a jiné finty vyžadují tzv high skills, ovšem nedoporučuje se je používat začátečníkům a je třeba je důkladně natrénovat ( viz tabulka mých úspěchů v počtu KIA )  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už hodně dlouho jsem, jako ligový veterán s několikaletou kariérou, žil v domnění, že mne nic nemůže překvapit co do bugů hry.
Pak přišla neděle 8. 5. a ligová hra, po jejímž zapnutí jsem se podíval na oblohu a tam byly...
...Vlajky.



Proč? Nevím. Vím jen to, že jsou na 99% ze hry Victoria II, ale co dělají na nebi místo mraků, to ví asi jen Dan z Ubisoftu.
 Laughing  Laughing  Laughing


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to GK 
když se podívám na ten kulatý tvar, ve kterém jsou vlajky seskupené, je to naprosto jasné - zcela nepochybně se jedná o nějakou zákeřnou zbraň těch prohnilých, kulturně zaostalých, zbabělých Spojenců... Laughing
Zřejmě pokus o zamaskování obřího hlídkujícího letounu, mající vyvolat dojem přítomnosti mnohonárodnostních leteckých sil...  Laughing


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Proste jen malá chyba v maskovaní Haunebu III. No stane se .


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jedna náladovka... Existuje vůbec něco krásnějšího, co se techniky a atmosféry týče?




_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 47 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.