Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Megamod Magnum Opus (TDW)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Megamod Magnum Opus (TDW) 
TheDarkWraith zveřejnil první verzi (zatím je to betaverze určena především k testování) svého megamodu (pokud vím, tak zatím třetího v řadě pro SH5 po "RDA - Návrat es"- http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1621&start=0  a "SIA-Bitva v Atlantiku" - http://forums-de.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1151033738/m/4781056888/p/1).

Odkaz:

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=176123&page=30


Odkazy ke stažení:

Mod:

http://www.filefront.com/17766426/Magnum_Opus_v0_0_1.7z/

Patch:

http://www.filefront.com/17768988/Magnum_Opus_v0_0_1_Patch_1.7z/



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 01. 2011, 19:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já to věděl, Seppe, já to věděl. SH5 je resuscitována. Ještě menší rehabilitace a vítej do života! Ale SH3 s GWX se taky nevzdám.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Seppe skúšal som stiahnuť mod aj patch na filefronte, ale vyhadzuje mi to že na stránke su chyby takže odkazy su nefunkčné.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, odkaz je normálně funkční, hledal bych chybu jinde.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No mne stále vyhodí : Chyba 101(net:ERR_CONNECTION_RESET), neznáma chyba
uvidím skúsim večer, keď prídem z práce Sad


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek http://www.filefront.com/error.php?errno=ERROR_CONTENT_QUICK 
Nemuzete prosim nekdo upnout Patch někam jinam,taky mi to nejde z File Fr. stahnout.
Díky


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Milan L.:
Jen se neboj, když vyšla SH4, byla pro vetrány z trojky taky zklamáním, ale od určité doby se dala celkem dobře hrát.
Až se bude vyvíjet šestka, my začneme pětce přicházet na chuť Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Patch zmizel, asi bude nova verze.
Ja byt vama, tak bych tak nedivocil, je to beta a par lidem to na Subsimu pada, takze bych tomu dal jeste nejakej ten patek (rozumej mesic) cas  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj, myšák má recht. Bude to tak na ochutnání, co komu vyhovuje. Já vyzkoušel a moc mě nenadchl; raději zůstávám u těch svých 74 samostatných modů Laughing

A pro zájemce o aktuální verzi modu bude lepší, když budou sledovat diskusi na subsimu (odkaz je v prvním příspěvku). Z toho poznáte, jaká verze je aktuální.

Patch je totiž už nový (a brzy přibudou další, neboť nemůže být finální velký megamod, když ani jednotlivé samostatné a v megamodu osbažené mody nemají ještě finální podobu a neustále se na nich pracuje): http://www.filefront.com/17773690/Magnum_Opus_v0_0_1_Patch_2.7z/

2 MilanL: Naprosto souhlasím s Güntherem. Mluvit o resuscitaci u sotva narozeného, zdravého, byť nedokonalého, dítěte, které má sice chyby, ale obrovský potenciál se vyvíjet, je trochu předčasné.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale Seppe, já budu jen šťastný! Ale vzdor tvému (pravdivému) názoru, že od 43 roku bylo ponorkové loďstvo ve vleklé agonii, jsem pošilhával i o tom módu do konce války. Přece jen vyzkoušet si nové typy a možnosti - to láká, i když půjde jen o nárazové akce.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Zdravim,taky se vam ztratily pri automatickem zamerovani na minimape cisla?Myslim tim cisla,podle kterych jste poznali,kde v kterou dobu bude torpedo????  Confused



Naposledy upravil messer dne 19. 01. 2011, 18:29, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nechapu co dělám špatně ,ale po aplikaci přes JSGME tohoto super modu chci  mod opatchovat , ale to mi nejde ,vyskočí mi tabulka /na JSGME/.Prosím poradte mi jakym způsobem mohu tento mod rozchodit?
Díky všem ochotným předem.


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ddcoyi, to je v pořádku, že Ti to vyhodí takovou tabulku. V ní si tázán, jestli chceš, aby byly přepsány v ní uvedené mody. Dej ano (patch opravuje právě ten hlavní mod) a je vše vyřízeno Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Diky Seppe.Jdu to prubnout.Moje ucta a dik


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A nezapomeň si zkontrolvoat, který patch máš. Na internetu kolují dva druhy tohoto patche. Jeden obsahuje v sobě přímo složku "Magnum_Opus_Patch_2", v níž najdeš složky "data" a dokumentation". Tenhle patch můžeš přímo aktivovat.

Ale pak je tu ještě jedna varianta stejného názvu s patchem a mnoha doplňkovými mody.

Tu poznáš tak, že po rozbalení obsahuje řadu složek "MODS", nvidia lights" atd. U této verze po vybalení složky "Magnum_Opus_Patch_2" ji ještě aktivovat nesmíš. Tenhle soubor, jak výše uvedeno, otevřeš, v něm je složka MODS, tu otevřeš, a v ní najdeš "Magnum_Opus_v0_0_1" a ten aktivuješ tak, jak popsáno výše. Pak v té složce jsou ještě další volitelné MODy jako různé periskopy, anti-lag mody, které pomůžou lidem, kteří mají problémy s grafikou po aktivaci megamodu apod. Ale to už je jen "nadstavba".



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 20. 01. 2011, 19:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.