Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 19 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 24, 25, 26  Další
Otázky, tipy, rady, návody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek To Hogen. 
Ahoj, no ja mam take skusenosti s poruchovosťou torped, že sa mi už par x stalo že mi
uhor zdochol par metrov pred ponorkou :-D
a môžem povedať že sa mi to stalo v dosť klučovy okamžik, tak som si to ako sa hovori dosť užil.
Inak všeobecne môžem povedať že som s SH 5 velmi spokojny-nie je to dokonalosť, chybičky sa
kde tu najdu ale rozhodne svoju investiciu nelutujem-prišiel som si na svoje, mam origo...
nasukal som si vela modov na grafiku, autenticke radio s vyše 1000 songmi...uživam si to riadne
aj ked toho času je stale malo...


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já taky nelituji že jsem pořídil ...taky si to hodně vychutnávám


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek chyba 
Salut námořníci.
Mám problém.Nainstaloval jsem znovu SH 5 aji s novýma aktualizacemi a kliknu na ikonu
a napíše mě to error ubisoft game lancher:kod chyby 2.
Co mám dělat pls poraďte. Kapitan

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tento kód identifikuje chybu ubisoftího "Gamelauncheru".

Chybu opravíš tím, že tento program (nikoli celý SH5) reinstaluješ.

Přeně to vypadá takto:

1) Odinstaluj si Ubisoft GameLauncher pomocí nějakého dobrého softu na odstraňování programů. Já používám např. REVO Uninstaller. Jinak to můžeš udělat přes Windows-start-programy-odinstalovat program.

Máš-li Visty a nepoužiješ-li nějaký software na odinslataci programů, nezapomeň po odinstalování ručně vymazat složku "Ubisoft GameLauncher", kterou najdeš tady:  C:\Program Files\Ubisoft\

2) Druhým krokem je, že vlezeš do složky "InstallShield Installation Information" - najdeš ji zde: C:\Program Files\InstallShield Installation Information\ a ručně vymažeš toto. "{888F1505-C2B3-4FDE-835D-36353EBD4754}".

Poté restart.

3) Nainstaluj si Ubisoft GameLauncher, a to buď z DVD či si jej můžeš stáhnout z tohoto oficiálního odkazu:

http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UbisoftGameLauncherInstaller.exe

Hodně důležité je kliknout pravým tlačítkem na ten exe soubor a kliknout "spustit jako administrátor".

Poté restart a hurá na moře! Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Letadlová Loď 
Vím, že se to tu omývá pořád do kola. Tu letadlovku co je úkolem první mise nemůžu potopit !!!, jsem ji našel v přístavu Plymounth. Přesně jak se zde psalo. Tak jsem chvíli čekal, jestli vypluje a ona nic. A potopit jí v přístavu se mi nezapočítá do úkolu. :-(. Mám datum 2.Leden 1940. Má na to nějakej vliv čas? Protože splnění téhle mise je do 1.Března 1940. Tak je možný, že ta letadlovka vypluje až ke konci února?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Musíš na ní čekat mimo přístav a tuty vypluje. Wink
Já už jí takto potopil čtyřikrát.



Naposledy upravil Tupoun dne 20. 01. 2011, 19:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek SPUŠTĚNÍ HRY 
Zdravim, měl bych jeden zapeklitej problém. Byl bych moc rád, kdyby někdo z vás poradil. Mám ''občas'' problém hru úplně spustit, ale to jen zřídka, ale co mě trápí nejvíc, že se mi v průběhu mise zničeho nic hra hodí do Windows a úplně se vypne. Možná je to nějakým módem, ale mam zato, že všechny jsou na poslední verzi hry. Třeba se mýlím. Mam tam enviroment MOD 3.7, AOTD_RDA_Beta_V1.03 a pak nějaký vylepšení zvuku a objektů. jinak nevím, čím by to mohlo být. A momentálně řeším problém, že hru spustím, historické mise spustím, ale kariéru už mi to po načtení hodí automaticky do Windows. No a teď k tomu slovíčku ''občas''. Včera jsem hrál bez problémů kromě toho s tim vyhazováním do windows, a dnes už nejde spustit. Mezi včerejškem a dneškem jsem do hry nic nepřidával. Pokud by někdo věděl, jak toto vyřešit nebo jen poradil. Děkuji

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No problém je v tom či máš hru originál alebo nie. Ak ano potom veľa záleži na poradí modov, pretože niektoré sa môžu navzájom. Pozri si vlákno mody. Ja hrám SH-5 už dosť dlho a taketo problémy nemám. Tiež dosť záleži ake máš železo



Naposledy upravil Hogen dne 16. 02. 2011, 22:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak hra je origoš v CZ, PC požadavky na 100% a když nebudu počítat zvukové vylepšení a nějaký drobnosti jako HKříže, kouř atd, tak tam je Eniroment mod 3.7 a 2.0, pak Wamphyri's Plane Mod, 00WolfightersLWPilotModelV1.1.
hraju to s pocitem ''kdy se mi to zas hodí do woken''. No a teď to spuštění... Žádnej problém s připojením, s registrací a s DVD není. Už mi to leze na mozek

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
skús zmeniť poradie modov a hlavne tie vylepšenia, pretože stačí aby si vyradil niaky súbor zo základnej inštalácie a hra Ti jednoducho nepôjde

toto sú moje mody
a ak si dobre spomínam tak som mal podobné problémy ako máš Ty, keď som dal mod z vlajkami tak som ho vyhodil a teraz idem ... viz obrazok
a pozri sa aj sem
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1722



Naposledy upravil Hogen dne 17. 02. 2011, 10:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo ještě se na to podívám, včera v noci mi to běželo a ani jednou mě to nehodilo do woken  Laughing  ale těžko říct co nabídne dnešek, jestli se hře bude chtít hrát, nebo ne

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
caute ja som si sh 5 kupil pred 3 dnami a som spokojny zatial, stali sa mi iba 2 bugy a to ze som sa ponoril a ja som zostal na ponorke vonku takze som si plaval xD a dalsi ze som sa sekol o.podlahu a nemohol som sa pohybovat, no ale verim ze ubisoft.spravy nake patche xD


a iba podotykam ze vsetky silent hunter-y ake kedy vysli mam original Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
patche uz asi nebudou
http://www.silenthunter.cz/shcz/konecpodporysh5.php


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to ma dost sere ja som si to kupil aby tobolo kvalitne och, lebo u mna silent hunter je uz rutina kupovat lebo vzdy vsetky boly vydarene a je to asi jediny ponorkovy simulator na urovni Very Happy



Naposledy upravil tomsk dne 30. 05. 2011, 19:39, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Nemůžu nainstalovat znova hru na novém pc ? 
Zdravím,potřebuju poradit hrál jsem několikrát SH 3 dostal jsem originálku SH 5 nainstaloval a na původním pc prostě nemohl hrát konfigurace mi to nedovolila prostě se to sekalo,po půl roce jsem si pořídil nové pc a nemůžu hru znova naistalovat   Mad  průser je že mi to ukazuje že licenční číslo je použité a dál mě to nepustí...nemůžu si vzpomenout na jaký e-mail jsem to potvrzoval..Jak to mám řešit???   Díky za každou radu,která mě to zprovozní... Confused

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 19 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.