Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 37 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Milane, myslel jsem, že chceš hrát simulátor. Jiné než HE střelivo na ponorkách běžně nebylo Rolling Eyes Je príma rozsekat loď a pak zjistit, že sis dal vlastňáka Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo, zaprvé to se mnou hraje ještě 8mi letá holka, ale mně nejde ani o ty AP granáty, na všechno na co si můžeš dovolit skutečně HE stačí. Ale v GWX se zaměřili hlavně na temné a bezměsíčné noci, kdy ani já ani holka nerozeznáme jestli koukáme na příď nebo na záď, už ani nevidíme vodu a nastavení jasu s tím nic neudělá. Takže nutně osvětlovací granáty. Jestli víš jak to editovat, poraď. Ostatně u GWX asi realitu moc držet nebudu - když zasáhnu loď a ona se potápí 4 hodiny, nemůžu u ní čumět ani když mi to oznámí, že je zničená. Zaměřit jí už nejde, pád do hlubin si chci vychutnat, takže dokud můžu zamířit palím i na člun rovnou 4 urychlovací torpéda. A i tak se mi třemi torpédy přesně zasažený trawler potápěl půl druhé hodiny a pořád jsem se vyhýbal jeho vraku!

Jo a jen tak mimochodem - nejde mi o počty munice, to umím ale té je tady habaděj. Jde o to, že když si nastavím SS munici, sice se mi nastaví stanovený počet, ale textura je pořád HE. Všechny textury munice mám ve složce Shell, ale nějak se nechtějí načíst kromě té HE.



Naposledy upravil Milan L. dne 30. 09. 2010, 20:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Bobo Wolf: Tak se ti Bobo omlouvám, zjistil jsem že i když ty textury munice k dělu jsou k dispozici, v GWX 3.0 to nejde, můžeš měnit jen počty což je zbytečné.

Ale jako znalce SH3 bych se tě (nebo někoho jiného) rád zeptal na zvláštní jev v únavě posádky u GWX. V přední torpédové místnosti rapidně narůstá únava i při nečinnosi, zatímco všude jinde (i ve strojovně) je to stejnoměrné i při rychlých manévrech. A v kajutě na odpočinek se to strašně pomalu obnovuje, takže nakonec mám rudé vykřičníky současně v torpédovně i v kajutě. Únava prostě roste asi 4x rychleji než regenerace. S tím je nemožné operovat delší dobu. Zatím si vypomáhám z rezervy druhé směny strojovny, kterou jsem si vyčlenil, ale to je nouzové řešení při nárazovkách. Nevíš čím to je?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
ML: toho jsem si nějak nikdy nevšiml, ale po měsíci na moři je posádka všeobecně utahaná a naštvaná, udržet morálku a pracovní tempo je hrozná makačka, ale dá se to. Jinak pokud mi některý námořník přebývá a nelze ho umístit na postel, tak ho šoupnu do opr.čety. Tam se mi unavují nejpomaleji Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Bobo Wolf: Ano, v tom máš pravdu, už celý vzteklý jsem si přeložil z manuálu GWX kapitolu "Únava" a stálo to za to. Tahají do hry psychiku. Doslova píšou: -"posádka, vystavená neustálému fyzickému i psychickému stresu, odpočívající ve stísněném a zatuchlém prostředí, uléhající do plesnivých matrací které před chvílí opustila předchozí směna, neměli ani dost klidu ani pohody k řádnému odpočinku a proto se jejich síly obnovovaly pomalu, po vyčerpávajícím boji někdy vůbec ne".- Jenže tohle je hra a s posádkou polomrtvou únavou toho moc neudělám. Dávají pár rad, které se mi ale neosvědčily: Pokud jde o dlouhou nečinnost např. torpédového oddělení, přesunout muže do dočasně nepoužívaných úseků (při hladinové plavbě k elektromotorům, naopak při zanoření do nepoužívané strojovny k dieselům. A všeobecně ponořit, stop a klid na lůžku, pomůže i přítomnost zdravotníka. Jak, když je unavený nejvíc? A vždycky to  nejde, musel bych omezit realitu a zrušit omezení vzduchu a baterek. Vrchol všeho byl, když někdo poznamenal, že nulový stav munice, technická závada a NADMĚRNÁ ÚNAVA patří k důvodům pro ukončení mise!!! Chci vidět Hitlera po tomhle zdůvodnění k návratu. "Zastřelit jeho, celou rodinu, kočky, psy, myši i každého brouka!!!".

Takže zatím, protože nejmenší únavu vykazuje kupodivu strojovna (ale současně už i jen z poloviny unavená obsluha je neschopná činnosti!) ji včas měním a ti polounavení námořníci ještě dobře poslouží jinde, kde se jede až na doraz. Nevím, ale myslím že tohle poblili. Já si každopádně udělal dvě party strojníků, a ti slouží zároveň jako bojová rezerva. Ale to není řešení.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
zřejmě se to nestalo jen mě ale mám problém s motory lepeřečeno zvuk motorů je takoví tichí nějak mi to divně vadí prostě ta moje vlastonost pro detajl mám promlé že motor na hladině má zvuk ja ak motor a to mě štve když si dám externí pohled a koukno pod vodu sliším naprosto normální zvuk nevíte co s tím?


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím,vyskytl se mi problém..před nějakou dobou jsem si nainstaloval Novis mod ale protože mi hra neustále padala přeinstaloval jsem to a mám jen GWX,zkusil jsem tam dát zvuky Thomsen a ted se mi často stává že mi najednou někam zmiznou hlasy a zvuky,zůstane jen šum moře..střelba z děla je jako když odšpuntujete šampus,povely nejsou stejně tak např. vypálení torped,výbuchy aj..několikrát jsem vše kompletně smazal a nainstaloval..pár misí to běželo bez problému,když jsem to vypnul a pak znovu nahodil všechno v čudu..víte někdo co s tím??zkoušel jsem i Comander a stejně to blbne



Naposledy upravil Pepíno dne 04. 12. 2010, 17:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Člověk balamucen nadějemi tancuje do náruče smrti - Schopenhauer Arthur
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prosim Vas, prepacte,ze to pisem sem ale chcem sa registrovat na subsim a neviem si dat rady s tym NoSpam neviem co tam mam napisat.
Za odpoved vopred dakujem. Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
citaj forum, uz to tu niekolkokrat je


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hodil by si link prosim neviem to najst

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=38438#38438   no trebars tuto to pozri


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Hogene, hrál jsi už Warship mód? Jestli ano, mohl bych se tě mailem na něco zeptat? Nechci plýtvat prostorem tady. Dík.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
na warship mod tu mame vlakno

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1474

ptej se tam,  treba to bude zajimat i ostatni  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahojte, chcel by som sa spytat, ohladom GWX 3.0 :

Q1: Spominalo sa tu niekde, ze ste videli slovenske a ceske lode, chcel by som sa spytat ci su v GWX vsetky staty sveta?
Q2: Su v GWX v Pacificu japonske a americke pristavy keby som si chcel zahrat aj v Pacificu?
Q3: Oplati sa mi stiahnut GWX 3.0 gold ak hej tak ake su tam rozdieli oproti klasickemu GWX 3.0. Vsimol som si, ze zabera ovela viac ako GWX 3.0.
Q4: Je tam vela novych plavidiel?

Za odpovede dakujem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Q1: Vsechny asi ne, stahni manual a uvidis
Q2: Neco tam bude, ale hlavu na to nedam - zase, mrkni do manualu , ma 644stran
Q3,4: GWX 3.0 gold  je posledni verze (shrnuti vsech vylepseni).


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 37 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.