Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Výpadek Ubi serverů (8.3.2010)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
tip top  rock  hurra


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
podle mě to už přeháněj ubisoft si najde různy kraviny jako je tahle dementní registrace a když jsem za to dal 1200kč tak aspoň ty servry by mohli fungovat ale tady asi nic nebude fungovat typuju že za 5let už to žádný servr nebude potřebovat


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
great  cool


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak dneska 11.10. opet vypadek. Podle ohlasu na foru subsimu celosvetovy. Asi se zacnu ohlizet po medicine na tuhle nemoc, protoze tohle neni nic pro moje nervy.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já si říkal co se děje , no ještě že mám trpělivost a nemám čas hrád každý den ...


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak nevím, ale mám zlé tušení. Pochybuju že by to byly výpadky z přetížení. Spíš naopak. Myslím že Ubi z SH5 nedostalo co předpokládalo, a údržba serverů je drahá. Tak se šetří na čem se dá, a aby jednou hezky v tichosti se ty servery nevytratily úplně (samozřejmě po anglicku a bez oficiálního patche uvolňujícího hru.)  A milí hráči, postarejte se jak umíte..


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Řeším menší problém ten problém je že kamarád si koupil nový assassins creed 2 který má stejno ochranu jako sh5. Má plně funkční internet  11mb/s nainstaluje registruje přes internetoví prohlížeč a co se stane když to spustí naběhne obrázek toho člověka s kapucou a najedno systém eror hlásí že k hraní je vyžadováno internetové připojení a že hru nelze spustit přitom internte plně funguje tak jsem nainstaloval sh5 spustil a to samí internet jsme restartovali skusili jsme vše co bylo v našich silách a nic a mě to doma sh5 funguje a asi i by fungoval ten assassins creed 2 kdybych si ho nainstaloval tak teď co s tím de vidět že ubisoft si své klienty hýčká jako kotě ve vatě.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to spis vypada na firewall nebo jiny problem (např. NAT jesli pouziva router)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nemá pevnéj kabel přímo do mašiny já používím wifi a bez problému


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak ja to vidim skor na firewall alebo ativirak.Treba udelit vynimku aj hre aj ubiluncher a dokonca aj ganeupdater

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Problem s patshem na original /německá verze/ 
Koupil jsem si 5 SH v pátek 12.11. 10 nainstaloval zaregistroval se na Ubis. ale mám pořád v.1.0.5 Přitom by se to mělo aktualizovat na poslední verzi samo ale at dělám co dělám pořád je to stejný.Přitom jsem to už i kompet reinstnul ale pořád to stejný...
Pomozte prosím nevím jak dál.. Crying or Very sad


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kdybys v této sekci lépe hledal a pročetl sis ji, tak tu najdeš radu...

Manuální opatchování hry: C->Ubisoft->Silent Hunter 5->Support->GameUpdater->GU.exe...

Podstatné je mít nainstalován SH5 v jiné složce na "C" než ve standardní Program Files.

A nepůjde-li to ani touto cestou, pak si normálně stáhni patch z webu: pro německou verzi, kterou, jak píšeš, máš, jej najdeš zde (pár vteřin hledání na googlu...):

http://ubisoft-de.custhelp.com/cgi-bin/ubisoft_de.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=13405

A tuhle otázku si dal opravdu do vhodné sekce...



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 17. 11. 2010, 15:47, celkově upraveno 5 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mne tiez nechcelo stahovat patch automaticky ale ked som zadal vynimku pre gane updater vo firewalle tak to odblokovalo...Najlepsie je pridat medzi vynimky samotnu hru+ ubi luncher+ game updater a vybavene.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
dnes o 13,20 som zase marne skúšal spustiť .. ubi kubi má zase asi svoje dni Crying or Very sad

No hajzlici vyhadzujú, že maju do 17 hodiny údržbu a tak môžem hrať leda ho....  A za toto som platil



Naposledy upravil Hogen dne 01. 02. 2011, 15:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ted jsem to taky zjistil!!! Zahraju si hovno :/


_________________

Co nejvíc! Co nejvíc spojeneckých lodí musí klesnout ke dnu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.